13 Mayıs Gökyüzü

13 Mayıs…Ay Günü…İkizler burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde boşlukta olacak. Bu nedenle sabah saatlerinde önemli iş ve girişimlerden, toplantı ve anlaşmalardan sonuç almakta zorlanabiliriz. Gün boyu etkili olacak olan Venüs Neptün karesi ilişkilerde ve anlaşmalarda karışıklık ve belirsizlik yaratabilir. Maddi konularda ve alışverişlerde, gerçeklerden uzaklaşma ve aldanma sözkonusu olabilir. Özellikle değişken grup İkizler, Yay, Balık ve Başak burçlarının temkinli olması gerekmekte.

 

Ay öğlen 12:56’da Yengeç burcuna geçecek. Yengeç burcundaki Ay daha duygusal, hassas, içe dönük enerjiler verebilir. Ailemiz, evimiz, güvenliğimiz ile ilgili kavramlar daha fazla öne çıkabilir. Akşam saatlerinde Ay Neptün arasında oluşacak üçgen açı sezgileri ve duyarlılığı çok arttıracağından, yakınlarımızla ilgilenmek, manevi ve ruhsal çalışmalar, sanatsal faaliyetler yapmak için değerlendirilebilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com
Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Karakter özelliklerinizi ön plana alacak bir gün daha geçireceksiniz. İletişim, paylaşım, hareket ve farklılıklar ana konular olacak ve geçireceğiniz saatlerden oldukça büyük keyif alacaksınız.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Önümüzdeki dönemlerde maddi kaynaklarınızı sağlama alacak hamleleri şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz. Beklemediğiniz anda gelen bir maddi destek de günün konusu olabilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün, sosyal yönünüzün güçlenmesini bekleyebilirsiniz. Bu sayede, sosyal hayata daha fazla önem verecek, ilişkilerinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Hoş ortamlara girin ve yeni ilişkiler kurmaktan da kaçınmayın.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
İç dünyanız dingin olabilir. Ancak dış dünyada birçok hareketlenmeyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle de maddiyat ile ilgili gelişmeler olabilir. Yapmış olduğunuz bir iyilik karşılığında birisi ödeme yapmak isteyebilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün, yeni sosyal ortamlara dahil olacağınız, yeni bir çevre içinde yeni ilişkiler kurmaya başlayacağınız bir dönemi başlatabilir. Sosyal açıdan yenilendiğiniz bu dönem, insanlardan yeni şeyler öğrenmenizi de sağlayabilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, hiç hesapta olmayan bazı sorumlulukları yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu sayede bazı maddi ve manevi yararlar sağlayabileceğinizi de aklınızın bir köşesinde bulundurmanız gerekli.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Çevrenizi değişik bir pencereden izlemenizi sağlayacak bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Bu farklı bakış açısı sayesinde ilgilendiğiniz konularda nasıl hareket etmeniz gerektiğini de daha iyi bileceksiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün, maddi konularla alakalı olumlu fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönem başlayabilir. Eğer bu fırsatları değerlendirmeyi başarırsanız, uzun vadede önemli avantajlar ve faydalar sağlayabilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Sosyal bir hedefle ilgili olarak rekabet içinde bulunduğunuz bir kişiye üstünlük sağlama şansınızın olacağı bir gündesiniz. Bu şansı verecek olan gelişmeyi görmemezlik etmeyin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
İnsanların sizden beklentilerini neredeyse bir hizmet duygusuyla yerine getirebilirsiniz. Bu sayede onlar için bazı şeyler yapıyor olmak size zevk verecektir. Ancak; tüm enerjinizi de tüketmemelisiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün, duygusal yönünüzün oldukça güçlenmesi mümkündür. Böylece, romantik bir gün geçirmeyi bekleyebilirsiniz. Partnerinizi veya eşinize vakit ayırın. Yaşamın tadını çıkarın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Ev hayatınızla ilgili çeşitli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Temizlik, tamirat veya tadilat gündeme gelebileceği gibi, yeni bir eve çıkma planı, ev sahibiyle görüşmek veya misafirler günün ana konuları olabilirler.