Venüs Oğlak Burcunda!...

Venüs 10 Aralık'ta Oğlak burcuna geçecek. Sevgi, aşk ve ilişkilerde duygular geri planda kalırken, daha güvenli ve mantıklı hareket edebiliriz.


Venüs 10 Aralık'ta Oğlak burcuna geçecek. Sevgi, aşk, ilişkiler, zevkler, sanat ve güzellik gezegeni venüs Oğlak burcunda zayıftır ve kendine has enerjiler zarar görebilir. Sevgi, aşk ve ilişkilerde duygular geri planda kalırken, daha güvenli ve mantıklı hareket etmek isteriz.

 

Venüs Oğlak burcundayken güvenliğe ve sadakate önem verir, yüzeysel ilişkiler, maceralar ona göre değildir. Duygularını kolay ifade edemez ya da görmezden gelir, aşkta tutkulu değildir. Kuracağı ilişkilerle geleceğini güvenceye almak ister, statü için ilişkiler kurabilir, evlenebilir.

 

Bu dönemde aşk, eğlence ve zevkler biraz geri planda kalırken iş, kariyer, statü ve para konularında beklentilerimiz artabilir. 


Venüs 3 Ocak’a kadar Oğlak burcunda kalacak. Toprak grubu Oğlak, Boğa ve Başak burçları Venüs' ten bu dönemde daha fazla yarar görebilirler.


Venüs Oğlak burcunda ilerlerken 20 Aralık'ta Plüton ile kavuşacak ve Koç burcundaki Uranüs ile kare açı yapacak. İlişkiler ve işbirliklerinde güçlü baskılar, değişim ve dönüşümler meydana getirebilir. İş, kariyer ve maddi konularda aşırı hırslı, kararlı tavırlar ortaya çıkabilir.


Özellikle öncü grup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarının ikinci dekanında doğanlar bu etkileri daha yoğun hissedebilir.


Venüs'ün Oğlak burcu geçişinin size olan etkilerini öğrenmek için yorumlarımızı öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz...

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken iş ve kariyer yaşamınızda şartlarınız daha keyifli hale gelebilir ve küçük şanslarla karşılaşabilirsiniz. İş ortamınızda sosyal etkinlikler artarken, bayanlardan daha fazla destek alabilir, sanat, estetik, güzellik alanında çalışmalar yapabilirsiniz. 20-21 Aralık döneminde kariyerinizle bağlantılı iş ilişkilerinizde daha temkinli hareket etmelisiniz.


BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken yurt dışı bağlantılı işleriniz, eğitim, hukuk ve seyahatler konusunda şanslarınız artabilir. Medya, yayıncılık, bilişim ile ilgili başarılı çalışmalar ortaya çıkabilir. Uzaklardaki arkadaş ve yakınlarınızla görüşebilirsiniz. 20-21 Aralık döneminde uzun seyahatler ve hukuksal konularda daha temkinli hareket etmelisiniz.


İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken maddi alanlarda başkalarından fayda görebilir, kredi, borç, prim, ikramiye, nafaka vb. ek gelirler elde edebilirsiniz. Maddi sorunlarınızı çözmeniz daha kolay olabilir. 20-21 Aralık döneminde hisseli paralar, borç, alacak gibi kavramlarda daha temkinli hareket etmelisiniz.


YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken ikili ilişkiler ve işbirlikleri alanında şanslar karşınıza çıkabilir. Nişan, evlilik, iş ortaklığı gibi konular gündeme gelebilir. Eş ve partnerinizden fayda görebilirsiniz; ilişkiniz daha keyifli hale gelebilir. 20-21 Aralık döneminde özel veya iş tüm ilişkilerinizde daha temkinli hareket etmelisiniz. 


ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken günlük yaşamınızı geçirdiğiniz ortamlarınızda konfor ve rahatınız artabilir. Giyim alışverişleri yapabilir, yaşadığınız yerleri güzelleştirebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerden daha fazla yardım alabilirsiniz. 20-21 Aralık döneminde sağlığınız ve iş ilişkilerinizde daha temkinli hareket etmelisiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken aşk yaşamınız canlanabilir, romantizm artabilir. Sosyal ortamlara ve eğlenceli faaliyetlere katılabilirsiniz. Sanat ve hobilerle ilgilenmek için uygun bir dönemdesiniz. Hamilelik, doğum ve çocuklarla ilgili şanslarınız var. 20-21 Aralık döneminde aşk ve çocuklar konusunda daha temkinli hareket etmelisiniz.


TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken eviniz, yuvanız, aileniz size daha fazla keyif verebilir. Evde aile toplantıları düzenleyebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Evi dekore etmek, güzelleştirmek isteyebilir, bazı alışverişler yapabilirsiniz. Emlak, mülk ile ilgili şanslarınız var. 20-21 Aralık döneminde aile ve özel ilişkilerinizde temkinli hareket etmelisiniz.


AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken yakın çevre ilişkileriniz güçlenebilir. Kızkardeş, bayan akrabalarla iletişimleriniz artabilir. Sanatsal yeteneklerinizi yazılı ve sözlü ifadelerinizde kullanabilirsiniz. Seyahat, eğitim, ticari konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir. 20-21 Aralık döneminde seyahatler ve ticari ilişkilerinizde daha temkinli hareket etmelisiniz.


YAY (23 Kasım-21Aralık)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken maddi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelir artışına imkan verecek iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Yeteneklerinizden para kazanabilirsiniz. Güzellik, estetik, giyim, kuşam gibi harcamalarınız olabilir. 20-21 Aralık döneminde maddi konularda daha temkinli hareket etmelisiniz.


OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken kişisel cazibeniz artabilir ve sosyal ortamlarda daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Güzellik, estetik, kişisel bakımınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aşk, ilişkiler, iş ve para konularında şanslı bir dönemdesiniz. 20-21 Aralık döneminde ilişkilerinizde daha temkinli hareket etmelisiniz.


KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken iş ve genel sağlığınız ile ilgili sorunlarınızı daha rahat çözebilirsiniz. Kişisel zevkler ve arzularınızda fantazi ve hayaller yoğunlaşabilir. Platonik ilişkiler, gizli hayranlar gündeme gelebilir. 20-21 Aralık döneminde iş yaşamınız ve gizli ilişkilerinizde daha temkinli hareket etmelisiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz artabilir; organizasyon ve toplantılara katılabilirsiniz. Gelecekle ilgili projelerinizde sizi destekleyecek kişilerle tanışabilir, özel klüp ve derneklere katılabilirsiniz. 20-21 Aralık döneminde arkadaşlarla ilişkilerde daha temkinli hareket etmelisiniz.


Astrolog Demet BALTACI

www.Astrofoni.com