Merkür Boğa Burcunda

Merkür 15 Nisan’da Boğa burcuna geçiyor. Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek.


Merkür 15 Nisan’da Boğa burcuna geçiyor.


Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek.

Bu süreçte zihnimiz biraz yavaşlayabilir, düşüncelerimiz daha kararlı ve sabit hale gelebilir.


Düşüncelerimiz para ve maddi güvenliğimizle ile ilgili konulara yönelebilir. İletişimlerimizde kendi düşüncelerimizde aşırı ısrarcı ve inatçı olabiliriz. Biraz daha esnek olmaya çalışmalıyız.


Merkür’ün Boğa burcunda ilerlemesi sırasında yapacağı önemli açılar:


21 NİSAN… Merkür Kare Jüpiter (12°Boğa/Aslan)

22 NİSAN… Merkür Üçgen Plüton (15°Boğa/Oğlak)

23 NİSAN… Merkür Kavuşum Mars (16°Boğa)


Bu tarihlerde maddi konular ve güvenliğimiz ile ilgili kavramlar zihnimizi daha çok meşgul edebilir. Çok güçlü, işe yarar, pratik fikirler üretebilir, önemli konularda konuşmalar yapabiliriz. İş anlaşmaları ve sözleşmeler yapılabilir. Ekonomi ve para piyasalarıyla ilgili hızlı gelişmeler olabilir ve gündemi meşgul edecek haberler yoğunlaşabilir.

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar zihninizi maddi güvenliğinize odaklayabilir. Para ile ilgili iletişim trafiğiniz artabilir ve ticari fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 


BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ile zihinsel enerjiniz ve iletişim gücünüz artarken, eğitim, seyahat, iş ve ticari fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Düşünceleriniz bencil ve sabit hale gelebilir, biraz daha esnek olmalısınız.


İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar zihninizi iç dünyanıza yönlendirebilir. Maddi konular ve aşk yaşamınızla ilgili sorgulamalarınız olabilir. Kendi duygu ve düşüncelerinizi irdeleyebilir, gizli planlar yapabilirsiniz. 


YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar sosyal yaşamınızdaki iletişimleri güçlendirebilir. Arkadaşlarınızdan daha fazla haber alabilir, ekip çalışmalarına katılabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlar yapabilir yeni projeler üretebilirsiniz. 

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar sizi geleceğiniz ve kariyeriniz üzerine daha fazla düşünmeye itebilir. İş bağlantıları ve görüşmeler yapabilir, mesleğinizle ilgili eğitimlere katılabilirsiniz.


BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar ilginizi farklı kültür ve uzak ülkelere yönlendirebilir. Uzaklarda bulunan kişilerle iletişiminiz güçlenebilir ve seyahate çıkabilirsiniz.


TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar zihninizi maddi konularla daha fazla meşgul edebilir. Başkalarıyla paylaştığınız kaynaklar, hisseli paralar ile ilgili bilgi paylaşımları yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz.


AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar zihninizi özel ilişkilerinize ve işbirliklerine yöneltebilir. Eş ve ortağınızla iletişiminiz güçlenebilir. Yeni teklifler alabilir, bazı sözleşmeler imzalayabilirsiniz.


YAY (23 Kasım-21Aralık)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar günlük yaşamınızı hareketlendirebilir. Bazı iş seyahatleri, eğitim ve toplantılar gündeme gelebilir. Sağlığınız zihninizi daha fazla meşgul edebilir.


OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar aşk ve sosyal yaşamınızı hareketlendirebilir. Yeteneklerinizi yazılı ve sözlü daha iyi ifade edebilir, çocuklarla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.


KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar zihninizi ev ve aile ile ilgili konularla daha fazla meşgul edebilir. Aile üyeleri ile iletişiminiz güçlenebilir, kardeş, kuzen, yeğen gibi akrabalar sizi ziyarete gelebilir.


BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Merkür 1 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte değişen iletişim dinamikleri ay sonuna kadar günlük yaşamınızı hareketlendirebilir ve yakınlarınızla iletişimleri güçlendirebilir. Kısa seyahatler yapabilir, bir çok haber duyabilirsiniz. Ticari hayatınız canlanabilir, maddi içerikli bazı anlaşmalar yapabilirsiniz.


Astrolog Demet BALTACI