Venüs Yengeç Burcunda


Aşk ve güzellik gezegeni Venüs 8 Mayıs'ta Yengeç burcuna geçecek.


Venüs Yengeç burcunda ilerlerken ilişkilerimizde daha duygusal ve sahiplenici olabiliriz.


Aşk ve flörtler yerine güven arayışı ve evlilik kavramları ön planda olabilir. Ev, yuva, aile, ebeveynler ile ilgili konular bizi mutlu edebilir.


Burada Venüs çok duyarlı olduğu için kolaylıkla kırılabilir. Hem maddi hem de ailevi konularda güven duygusu onun için çok önemlidir. Duygusal ilişkilerde bir eşten çok anne rolü üstlenebilir. Genellikle huzursuz ve endişeli bir yapısı vardır. İlişkilerde bağımlılık oluşabilir.


Su grubu burçlar Yengeç, Akrep ve Balık burçları için Venüs çok daha şanslı ve verimli bir pozisyonda olacak. İlişkiler, aile, güzellik, estetik, para konularında fırsatlar verebilir. 


Bunun yanısıra kişisel horoskoplarımızda Venüs geçtiği ev konularında mutluluk ve doyum hissini arttırabilir, çeşitli fırsatlar verebilir. 


Venüs 5 Haziran’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek.

 

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Venüs 5 Haziran’a kadar dördüncü evinizde ilerleyecek. Bu dönemde eviniz, yuvanız, aileniz size daha fazla keyif verebilir. Evde aile toplantıları düzenleyebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Evi dekore etmek, güzelleştirmek isteyebilir, bazı alışverişler yapabilirsiniz. Emlak, mülk ile ilgili şanslarınız var. 


BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Venüs 5 Haziran’a kadar üçüncü evinizde ilerleyecek. Bu dönemde yakın çevre ilişkileriniz güçlenebilir. Kızkardeş, bayan akrabalarla iletişimleriniz artabilir. Sanatsal yeteneklerinizi yazılı ve sözlü ifadelerinizde kullanabilirsiniz. Seyahat, eğitim, ticari konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir. 


İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Venüs 5 Haziran’a kadar ikinci evinizde ilerleyecek. Bu dönemde maddi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelir artışına imkan verecek iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Yeteneklerinizden para kazanabilirsiniz. Güzellik, estetik, giyim, kuşam gibi harcamalarınız olabilir. 


YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Venüs 5 Haziran’a kadar burcunuzda olacak. Bu dönemde kişisel cazibeniz artabilir ve sosyal ortamlarda daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Güzellik, estetik, kişisel bakımınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aşk, ilişkiler, evilik, iş ve para konularında şanslı bir dönemdesiniz. 


ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Venüs 5 Haziran’a kadar onikinci evinizde ilerleyecek. Bu dönemde iş ve genel sağlığınız ile ilgili sorunlarınızı daha rahat çözebilirsiniz. Kişisel zevkler ve arzularınızda fantazi ve hayaller yoğunlaşabilir. Platonik ilişkiler, gizli hayranlar gündeme gelebilir. 


BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Venüs 5 Haziran’a kadar onbirinci evinizde ilerleyecek. Bu dönemde sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz artabilir; organizasyon ve toplantılara katılabilirsiniz. Gelecekle ilgili projelerinizde sizi destekleyecek kişilerle tanışabilir, özel klüp ve derneklerde yer alabilirsiniz.


TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Venüs 5 Haziran’a kadar onuncu evinizde ilerleyecek. Bu dönemde iş ve kariyer yaşamınızda şartlarınız daha keyifli hale gelebilir ve küçük şanslarla karşılaşabilirsiniz. İş ortamınızda sosyal etkinlikler artarken, bayanlardan daha fazla destek alabilir, sanat, estetik, güzellik alanında çalışmalar yapabilirsiniz. 


AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Venüs 5 Haziran’a kadar dokuzuncu evinizde ilerleyecek. Bu dönemde yurt dışı bağlantılı işleriniz, eğitim, hukuk ve seyahatler konusunda şanslarınız artabilir. Medya, yayıncılık, bilişim ile ilgili başarılı çalışmalar ortaya çıkabilir. Uzaklardaki arkadaş ve yakınlarınızla görüşebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Venüs 5 Haziran’a kadar sekizinci evinizde ilerleyecek. Bu dönemde maddi alanlarda başkalarından fayda görebilir, kredi, borç, prim, ikramiye, nafaka vb. ek gelirler elde edebilirsiniz. Maddi sorunlarınızı çözmeniz daha kolay olabilir. 


OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Venüs 5 Haziran’a kadar yedinci evinizde ilerleyecek. Bu dönemde ikili ilişkiler ve işbirlikleri alanında şanslar karşınıza çıkabilir. Nişan, evlilik, iş ortaklığı gibi konular gündeme gelebilir. Eş ve partnerinizden fayda görebilirsiniz; ilişkiniz daha keyifli hale gelebilir. 


KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Venüs 5 Haziran’a kadar altıncı evinizde ilerleyecek. Bu dönemde günlük yaşamınızı geçirdiğiniz ortamlarınızda konfor ve rahatınız artabilir. Giyim alışverişleri yapabilir, yaşadığınız yerleri güzelleştirebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerden daha fazla yardım alabilirsiniz. 


BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Venüs 5 Haziran’a kadar beşinci evinizde ilerleyecek. Bu dönemde aşk yaşamınız canlanabilir, romantizm artabilir. Sosyal ortamlara ve eğlenceli faaliyetlere katılabilirsiniz. Sanat ve hobilerle ilgilenmek için uygun bir dönemdesiniz. Hamilelik, doğum ve çocuklarla ilgili şanslarınız var. 


Demet BALTACI

demet@astrofoni.com