18 Ocak Gökyüzü

18 Ocak…Venüs  Günü…Koç  burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Mars ile uyumlu açı yapacağından enerjimizi ve motivasyonumuzu yükselterek,  verimli kullanmamıza yardım edebilir. İş ve özel ilişkilerimizde daha hevesli, girişken ve kararlı davranmamız mümkün olabilir.

 

Oğlak burcundaki Merkür ve Güneş bugün kavuşuyorlar. Hayatımızdaki iletişim ve bilgi alışverişi oldukça yoğun olabilir. Ancak fazla ben merkezli, objektif olmayan tavırlara karşı temkinli olmalıyız.

 

Akşam saatlerinde Ay, Güneş ve Merkür ile kare açı yapmaya başlayacak. Bu durum iletişimlerde ve sosyal ilişkilerde sorun çıkarabilir.İletişim cihazlarında da bazı problemler oluşabilir. Öncü grup burçları Koç, Oğlak, Terazi ve Yengeç burçlarının son dekan doğumlularının akşam saatlerinde biraz  daha temkinli olmaları gerekebilir.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün kendinizi son derece enerjik hissedebilirsiniz. Hayatınızda değişiklikler yapma isteği güç kazanabilir. Önem verdiğiniz konuların üzerine eğilebilir, yeniliğe yönelik birçok adım atabilirsiniz

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bazı konularda gizli görüşmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kimi noktaları herkese yansıtmadan sadece küçük bir grup ile ele alıp tartışmayı şu an için daha uygun görebilirsiniz. Bu, çözümün etkinliği için gerekli olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Kalabalık sosyal ortamlara dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni insanlarla tanışabilir veya bir tanıdığın daveti ile çok farklı bir grup içerisinde yer alabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Aileniz içindeki sözü geçen büyüklerle çeşitli görüşmeleriniz olabilir. Bu kişiler, sizi, diğer aile üyeleri ile ilgili konular hakkında bilgilendirebilir ve kendilerine destek vermenizi rica edebilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yabancı ortaklarla ilgili gelişmelerin gündeme gelebileceği bugün, yurtdışına bir yatırım yapmakla ilgili görüşmelere de katılabilirsiniz. Riskleri tartışıp bunları azaltma konusundaki fikirlerinizi öne sürebilirsiniz.

 BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Miras, nafaka, tazminat gibi hukuki süreçleri de kapsayan konularla ilgili bazı girişimlerde bulunmayı tasarlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bir hukuki danışmanla görüşmeleriniz olabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Girişken olursanız sizin için çok yararlı olacak sözleşmeli bir ilişkiyi bugün başlatabilirsiniz. İstediğinizi almak konusundaki kararlılığınızı kaybetmemelisiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün, sizi, yaşamınızda daha rahatlatacağına inandığınız değişikliklere gidebilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşama yönelme kararı da günün ana konuları arasındaki yerini alabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık

Yaşama daha olumlu bakacağınız ve güzelliklerden daha büyük keyif alacağınız bir gündesiniz. Çocuklarla iletişim, size oldukça eğlenceli zaman geçirtebilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Evinizi daha güzelleştirmek için çeşitli uygulamalar yaptırmak fikrine sahip olabilirsiniz. Bunun yanında, daha hoşunuza giden bir konuta taşınmayı da ev ortamını paylaştığınız kişilerle görüşebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Şehir içinde bazı kısa yolculuklarınız olabilir. Arkadaşlarınızla buluşup hoş bir mekanda dinlenebilir, kardeşlerinizi veya kendinizi kardeşiniz kadar yakın hissettiğiniz kişileri ziyaret edebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Harcamalarınızı artırmamaya özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Alışveriş isteğinizin yoğunlaşması, artan masrafların yanında bu masraflar yüzünden tartışmaları da getirebilir.