24 Ocak Gökyüzü

24 Ocak…Jüpiter Günü…Günün ilk saatlerinde Yengeç burcuna geçen Ay, güne duygusal ve hassas enerjiler veriyor ve güvenlik ihtiyacımızı arttıyor. Sabah erken saatlerde Neptün ile üçgen açı yapan Ay duygularımızı ve sezgilerimizi daha da yoğunlaştırabilir. Empati yeteneğimiz, şefkat ve merhamet duygularımız artabilir.

Bugün sabah etkileyici ve mesaj veren rüyalar görmüş olabiliriz. Öğleden sonraki saatlere kadar bu etkile devam edebilir. İlham gerektiren sanatsal yaratıcı çalışmalar ve ruhsal faaliyetler yapmak ,ailemizle ve evimizle ilgilenmek için bu günü değerlendirebiliriz.


Öğleden sonraki saatlerde Ay , Koç burcundaki Uranüs ile kare ve akşam saatlerinde ise Oğlak burcundaki Plüton ile karşıt açı oluşturduğunda duygusal olarak zorlayıcı ve stresli durumlar oluşabilir. Aile üyeleri ile veya yakınlarımızla ilgili ani gelişmeler ya da iş hayatımızda oluşabilecek bazı beklenmedik durumlar karşısında duygusal baskı ve stres oluşabilir. Kronik sağlık problemleri ya da dikkatsizlik sonucu oluşabilecek kaza ve sakarlıklara karşı temkinli olmamız gerekebilir.Çevremizdeki kişilere karşı daha anlayışlı ve sabırlı olmaya çalışıp, bizi rahatlatacak faaliyetlerle ilgilenmemiz daha doğru olabilir.


Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com


KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Son derece neşeli ve hareketli olacağınız bir gündesiniz. Yerinizde duramayabilir, tüm günü eğlenceye ayırmaya eğilim gösterebilirsiniz. Önce görevlerinize odaklanmalısınız.


BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Maddi konuların öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. İş yaşamınız ile bağlantılı olan bir maddi soruna çözüm aramanız mümkündür. Beklenmedik bir parasal gelişme ise sadece sizi memnun etmekle kalmayıp, sorununuza çözüm de olabilir.


İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Ön planda kalmaya devam edeceğiniz bir gündesiniz. Enerjiniz, pozitif tutumunuz, arkadaş canlısı doğanız beğeni toplayacaktır. Duygusal yaklaşımlar gündeme gelse de, bunlar empati kurmanızı da sağlayabilir.


YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Çevrenizde, gelecek günlerde önemli sonuçlar vermesini bekleyeceğiniz olaylar gözlemleyebilirsiniz. Bunların ileriki günlerde nerelere varacağını düşünmeye uzun zaman harcamanız olasıdır.


ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal yönünüzün ön planda olduğu bugün, kişiliğiniz ile kalabalıklar arasında parlayabilirsiniz. İnsanların ilgi ve beğenisinin tadını sonuna karar çıkartacaksınız.


BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugünkü işleriniz, doğaları gereği kendi köşenizde çalışmanızı engelleyebilir. Gruplar içinde faaliyet göstermek, üstlerinize sürekli rapor vermek durumunda kalabilirsiniz.


TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Yabancı uyruklu bir kişi ile tanışabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu kişi, sosyal çevreniz içerisinde hızlıca sağlam bir yer edinebilir. İleriki günlerde kendisinin yakınınızda olmasını daha çok isteyebilirsiniz.


AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
İnsanlara destek olabilir, aynı desteği de onlardan alabilirsiniz. Çevrenizin bilgi ve deneyiminden faydalanarak maddi hesaplamalar, risk değerlendirmeleri veya daha genel durum analizleri yapmanız mümkündür.


YAY (23 Kasım-21Aralık
Günü sevdiğiniz kişinin zevklerine ayırmayı düşünebilirsiniz. Kendisinin yapmaktan hoşlandığı faaliyetlerle dolu bir program hazırlayıp güzel bir sürpriz yapmanız ana konulardan olabilir.


OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Mekanlarınızdaki rahatlığınızı artırmaya yönelik çeşitli değişiklikler üzerinde kafa yorabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı dekorasyon planları veya tadilat düşünceleri ana konular arasında yer alabilirler.


KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Son derece olumlu bir ruh hali ve iyimser bir yaklaşıma sahip olabilirsiniz. Bu durum, iş ortamındaki iletişimlerinizi renklendirebilir. Ancak, aklınızın sık sık dağılmasına da engel olun.


BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün boş vakitlerinizi evinizin rahat ortamında geçirebilirsiniz. Aileyle iletişim size büyük keyif verecektir. Yalnız kalıp zihninizi dinlendirmeniz de ana konulardan bir tanesi olabilir.