28 Ocak Gökyüzü

28 Ocak…Ay Günü…Aslan burcunda ilerleyen Ay, güne güvenli, canlı, yaratıcı enerjiler veriyor. Dün gerçekleşen dolunayın etkileri bugün de devam edebilir. Duygularımız daha yoğun olabilir.Kendimizi daha fazla öne çıkarmak ve dikkat çekmek isteyebiliriz.

 

Öğleden sonra Ay Mars ile karşıt açı yapacak. Ay Mars karşıtlığı stres, gerginlik, kazalara yol açabilir. İş ve özel ilişkilerimizde daha anlayışlı, günlük hareketlerimizde de daha dikkatli olmalıyız. Aslan ve Kova burçları daha fazla etki alabilirler.

 

Ay 18:58’den itibaren boşluğa girecek ve gece 01:27’de Başak burcuna geçene kadar boşlukta kalacak.

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Sevdiğiniz kişiyle daha çok vakit geçirebilir ve daha keyifli sosyal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İlişkiniz daha doyurucu hale gelebilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Evinizde bazı değişikliklere gitmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Mekanlarınızı daha ferah kılmak ve gözünüze daha hoş görünmesini sağlamak için bazı planlar yapabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Üst pozisyonlardaki kişilerle, çok daha az resmiyet içinde geçecek görüşmeler yapabilirsiniz. Bu samimiyetten yararlanıp normal şartlarda bahsetmeyeceğiniz, çalışma sistemi ile ilgili konuları tartışabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Harcamalarla ilgili etkiler bugün de devam edeceklerdir. Kendinize pahalı hediyeler vermek isteyeceksiniz. Elbette kendinizi ödüllendirin ancak bunu daha tutumlu yollardan da yapabileceğinizi unutmayın.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Çevrenizdeki insanlar bugünlerde sizden oldukça etkileneceklerdir. Onları yaşamlarındaki konularla ilgili doğru çözümlere yöneltme fırsatını kullanın. Sadece şahsınıza gelen övgülerin keyfini çıkartmakla yetinmeyin.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

İçinizde olup bitenler dış dünyaya yansımayabilirler. Bunları siz de bilinçli olarak yansıtmak istemeyebilirsiniz. Daha içe dönük bir karakter çizip hislerinizi ve düşüncelerinizi inceleyebilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

İş dünyasından insanlarla sosyal ortamlarda bir araya gelme şansınız olacak. Bu kişiler, sizi, iş hayatıyla alakalı önemli bir grubun toplantısına da götürebilirler.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Kariyeriniz önümüzdeki günler boyunca önceliğiniz olabilir ve düşünceleriniz de sürekli kariyer gelişimiyle ilgili kavramlar üzerinde yoğunlaşabilir. Bulunduğunuz noktadan nereye ilerlemek istediğinize kesin karar vermeye çalışabilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Bilgi edinmeyi seven bir burç olarak bilinirsiniz ve bilgi açlığınız bugün artabilir. Size yeni şeyler öğretebilecek insanlarla bir araya gelebilir, yeni konular hakkındaki tartışmalara dinleyici olarak katılabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Özel yaşamınızdaki herhangi bir ortak girişim veya organizasyonla ilgili maddi kaynakların idaresini elinize alabilirsiniz. Hatalı gördüğünüz noktaları düzeltmeye girişmeniz günün konusu olabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Özel yaşamınızdaki girişimlerle ilgili olarak bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Bunları aşmak için yakın çevrenizden destek, aracılık veya arabuluculuk talep edin. Sizi geri çevirmeyeceklerdir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün oldukça rahat olabilir ve iş yaşamına konsantre olmak istemeyebilirsiniz. İlgilenmeniz gereken şeyler varsa dikkatinizi toplayın. Dinlenmek ve kendinizle ilgilenmek için zaman kalacaktır.