2 Şubat Gökyüzü

2 Şubat…Satürn Günü… Terazi burcunda boşlukta ilerleyen Ay, saat 14:01’de Akrep burcuna geçecek. Ay  Mars  ile olumlu açı yaparak duygularımızı ve enerjimizi dengelememize yardım edebilir. Öğleden sonraki saatlerde ise Ay Neptün üçgen açı yaparak duygularımızı ve sezgilerimizi yoğunlaştırabilir. Ruhsal faaliyetler, sanatsal çalışmalar için öğlen ve akşam saatleri çok uygun olabilir.


Bugün iki gezegen Burç değiştirecek. Enerji gezegenimiz Mars Balık burcuna geçecek. Balık burcundaki Mars’ın enerjisi ve motivasyonu azalabilir. 13 Mart’a kadar sorumluluklardan kaçış, güven eksikliği ve duygusal dürtülerin artması değişken grup burçları daha fazla etkileyebilir.  


Sevgi ve aşk gezegenimiz Venüs ise Kova burcuna geçiş yapıyor. Sevgi alış verişi ve ilişkilerde bağımsızlık, zihinsel paylaşım ve arkadaşlık temalarının öne çıkması.  Kova, Terazi, İkizler burcunda uyumlu vekeyifli arkadaşlıklar, sosyal hayatta canlanma, yaratıcılıkda artış 26 Şubat’a kadar etkili olabilir.  


Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com


KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün, yakın ilişkilerinizdeki olaylara takılabilirsiniz. Eleştiri getirirken tatlı tatlı konuşun ve kimseyi kırmamaya özen gösterin. Aklınızdakileri yapıcı şekilde ifade ederseniz, yanlış gördüğünüz şeyleri düzeltmekte başarılı olacaksınız.


BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sorumluluklarınız, yarından sonra sayıca artabilir. Kendinize ayırmayı düşündüğünüz vaktin bir kısmını görevlerinizle ilgilenmek için kullanabilirsiniz. Değişken şartlara uymaya çalışın..


İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Bugün çeşitli nedenlerden gerginlik hissedebilirsiniz. Konu her neyse, bunu sevdiğiniz kişiyle konuşun. Sizi rahatlatıp sakince düşünmenizi ve ne yapmanız gerektiğini bulmanızı sağlayacak kişi o olabilir.


YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Ailenize karşı sahip olduğunuz görev ve sorumluluklar nedeniyle kendi planlarınızı bugünlük ertelemeyi düşünebilirsiniz. Ailenin beklentileri, sizin gözünüzde, hemen karşılanması gereken türden olabilirler.


ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün bir arkadaşınız herhangi bir konuda yardımınıza ihtiyaç duyabilir. Bu yardımı bir öğüt vererek de, kendisi için bir işi hallederek de yapabilirsiniz. Bu gelişme boş vaktinizi alsa da bilin ki ileride siz de ciddi destek bulacaksınız.


BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Alışverişe çıkma isteğiniz yoğunlaşabilir. Neler aldığınıza dikkat edin ve fazla masraf yapmayın. Kaynaklarınızı daha iyi değerlendirme yolları arasanız, günün etkilerini en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız.


TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Kendinizi gösterme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak bunu, zor şartlardan çıkma yoluyla yapmanız gerekebilir. Yoğun bir gün geçirebilirsiniz ama hem takdir toplayacak, hem de özgüveninizi artıracaksınız.


AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün, çevrenizde bir takım elektriklenmeler olması mümkündür. Sakin bir gün istediğiniz için, kendi içinize dönüp, etrafınızdaki hareketlilikten kaçmaya, olan bitene müdahale etmemeye eğilim gösterebilirsiniz.


YAY (23 Kasım-21Aralık)

Arkadaş ilişkilerinin öne çıkacağı bir gündesiniz. Ancak bu, ciddi konuları görüşmek için uygun bir zaman değil. Ağırlığı sohbet ve eğlenceye verebilirsin


OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, bir kişiye iyilik yapmak için önemli bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Uğraştığınız konunun köklü olduğundan olasılıkla başta haberdar olmayacaksınız ama tablo karşınıza çıktığında da geri çekilmeyip yardımda bulunacaksınız.


KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün iş yaşamındaki farklı yaklaşımların konusu olacağı bir sohbete katılabilirsiniz. Anlatılanlar bakış açınızda değişiklikleri başlatabilirler. Planlarınızı buna göre yenilemeyi düşünebilirsiniz.


BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Enerji seviyeniz oldukça yüksek olabilir. Mecburiyetten ertelediğiniz görevler varsa, bunlarla ilgilenecek güç ve dayanaklılığı bugün bulabilirsiniz. Onları halledememenin verdiği sıkıntıyı böylece atmanız mümkündür.