6 Şubat Gökyüzü

6 Şubat…Merkür  Günü…  Yay burcunda ilerleyen Ay akşam 19:56’da Oğlak burcuna geçene  kadar boşlukta kalacak. Enerji ve motivasyonumuz yüksek olmasına rağmen, bugün yapacağımız girişimlerde belirsizlik ve kararsızlık sözkonusu olabilir. Dün Balık burcuna geçen Merkür bugün Neptün ile birleşiyor. Duygusallık, hayalgücü, empati yeteneği yükselebilir. Ancak gerçeklerden kaçma eğilimi, kararsızlık, belirsizlik bazı karışıklıklara yol açabilir ve gün boyu bizi zorlayabilir. Ruhsal çalışmalar, sanatsal faaliyetler için bugün daha uygun görünüyor. Venüs Uranüs  arasındaki olumlu görünüm ise ikili ve sosyal ilişkilerde karşımıza küçük sürprizler ve fırsatlar çıkarabilir.

 

Akşam 19:56’dan itibaren Ay Oğlak burcuna geçtiğinde daha ciddi, kararlı enerjiler etkili olacaktır.

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün gelişen olaylar farklı bir yaklaşım benimsemenizi gerektirebilir. Bazı hamleleri etkin kılmak için farklı yöntemler uygulayabilir, belli konuların farklı noktalarına temas edebilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Miras veya tazminat gibi çalışmalarınızın doğrudan karşılığı olmayan bir meblağ gündeminize girebilir. Bununla ilgili olarak konusunda uzman bazı kişilerle görüşebilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Tüm boş vaktinizi eşinize ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendisinin hoşlandığı faaliyetler için programlar hazırlayabilir, günün olumlu etkilerini onun gönlünü yapmak için kullanabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

İş yaşamında bir destek elemanı bulunması ile ilgili gelişmeler yaşayabilir veya böylesi bir talepte bulunabilirsiniz. Eleman arama süreci düşünülenden uzun ama bulunduğu zaman da katkısı beklenenden daha çok olabilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk yaşamınızı ön planda tutacağınız bir günde olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile konuşmak veya tartışmak istediğiniz birçok konu olabilir. Akşam saatlerinde bunları dile getirebilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Akraba ilişkilerinde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı aile üyeleri arabuluculuk etmenizi isteyebilir. Eleştirel yönünüzü geri çekerseniz çok iyi bir uzlaştırıcı olabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Sık sık aşırı uçlara kayan kişilere bile denge kazandırabileceğiniz bir gündesiniz. Yaklaşımlarınız, insanların birbirlerine destek olduğu olumlu bir çalışma ortamı yaratabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Maddi varlıklarınızı daha iyi değerlendirme yollarıyla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bazı uzmanlarla görüşmeleriniz olabilir. Önünüze konulan seçenekler üzerinde düşünmeye uzun vakit ayırabilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Bugün en çok kendinize özen gösterebilirsiniz. Görünümünüzü ve insanların gözündeki yerinizi eskisine oranla daha önemli kavramlar olarak düşünmeniz de mümkündür.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Yaşamınızda sizi rahatsız eden şeyler varsa, bunların içinizde nereye dokunduğunu bulmaya çalışabilir, yarattığı etkiler üzerine kafa yorabilirsiniz. Olasılıkla fazla hareketli olmayan bir gün geçireceksiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Arkadaş ortamınızda bulunmayı isteyebilir, iyi anlaştığınız kişileri sosyal ortamlara davet edebilirsiniz. Olasılıkla çevreniz ne kadar kalabalık olursa o kadar tatmin olacaksınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İnsanlara karşı sahip olduğunuz sorumluluklara çok büyük önem vermeye başlayabilir, ricalarını neredeyse bir görev duygusuyla yerine getirebilirsiniz. Beklentileri karşılanan kişiler memnuniyetlerini de gizlemeyeceklerdir