15 Şubat Gökyüzü

15 Şubat…Venüs Günü…Koç burcunda ilerleyen Ay, günün ilk saatlerinde 05:35’de boşluğa girdi. Boşluktaki Ay Güneş ile ahenkli açı yaptığı için pozitif enerjiler verebilir. Ancak sabah saatlerinde giriştiğimiz işleri sonuçlandırmakta zorlanabiliriz ve  ağır ilerleyebilir. Öğlen 12:07’de Ay Boğa burcuna geçtiğinde daha sakin, huzurlu,kararlı, yapıcı enerjiler verebilir.  Mars ve Plüton arasında oluşan sextile açı ise güçlü ve kararlı olmamıza ve enerjimizi odaklamamıza yardım edebilir.

 

Akşam saatlerinden itibaren Ay Neptün ile olumlu görünüm yaparak duygusal ve yumuşak enerjiler vermeye başlayacak. Manevi ve ruhsal çalışmalar, sanatsal faaliyetler için çok uygun zamanlar olabilir. Sevdiğimiz kişilerle bir arada olmak, mutlu paylaşımlar yapmak için de çeşitli fırsatlar karşımıza çıkabilir.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu daokumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sevdiğiniz insanlarla bir araya gelirseniz etrafınızda pervane olacaklarını bilmelisiniz. Kendinizi son derece önemli hissetmenizi sağlayacaklardır. Bunun keyfini sonuna kadar çıkarın.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün düşüncelere dalabilir, zihninizde yaptığınız değerlendirmeler ile daha önce nasıl göremediğinize şaşacağınız bazı noktaların farkına varabilirsiniz. Bu size, kimi olaylarla ilgili olarak avantaj kazandırabilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Bugün oldukça keyifli bir gün olabilir. Hareket isteyebilirsiniz ve onu da sosyal ortamlarda bulabilirsiniz. Kalabalıkların içine karışın ve sosyal faaliyetlerde eğlenmeye bakın.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Boş zamanınız, aile büyükleriyle önemli konuları tartışarak geçebilir. Sözü geçen bir aile üyesi, sizi, bazı aile içi problemlerden haberdar edebilir. Bunların çözümüne yönelebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün evde kalmak istemeyebilir ancak kalabalıkların arasında girmekten de kaçabilirsiniz. Temiz hava soluyacağınız mekanlara gitmek, doğa yürüyüşleri yapmak günün ana konuları olabilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sevdiklerinize ayırdığınız uzun vakitlerden sonra birlikte yaptığınız faaliyetlerin faturalarına odaklanabilirsiniz. Bütçenizi aşmış olduğunuzu görüp bunu telafi edecek kısıtlamaları gündeme getirebilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Eşinizle birlikte ev ortamınızda sakin bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. İletişiminizi artırabilir, daha fazla şey konuşabilirsiniz. Laf arasında birbirinizi şaşırtıcı gelişmelerden haberdar etmeniz de mümkündür.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Boş zamanınızda rahatınıza bakmak isteyebilirsiniz. Ev ortamınızı daha konforlu kılmak da öncelikleriniz arasında yer alabilir. Eşyaların yerini değiştirebilir veya yeni mobilyalar için dükkanları gezebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Aşk yaşamınız bugün öncelik vereceğiniz alan olabilir ve boş zamanınızı tamamen sevdiğiniz kişiye ayırabilirsiniz. Programınızda onun isteklerine öncelik verip gönlünü yapabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün yakın akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bir ev toplantısının yanında hep beraber yemeğe gitmek veya bir sosyal aktiviteye dahil olup neşeli zaman geçirmek de gündeminizde yer alabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakın çevrenizle olumlu diyaloglar kurmayı isteyeceğiniz bir gündesiniz. Önemli konular konuşmak yerine keyifli sohbetler yapmayı tercih edebilirsiniz. Gülüp eğlenmek sizin için daha önemli olacaktır.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Vitrinlerin sizi güçlü şekilde çekebileceği bir gündesiniz. Bugünlük harcamalarınıza dikkat etmeli, sadece ihtiyacınız olan ürünler için para harcamaya, dürtülerinizin sizi masrafa sokmasını engellemeye özen göstermelisiniz.