17 Şubat Gökyüzü

17 Şubat…Güneş Günü…Boğa burcunda ilerleyen Ay ile birlikte  güven ve huzur arayışımız gün boyu devam edebilir. Günün erken saatlerinde oluşan Ay Venüs kare açısı özel ilişkilerde ve bayanlarla olan ilişkilerde bazı sıkıntılar yaratabilir. Güzellik, bakım ve estetik ile ilgili faaliyetler de çok başarılı olmayabilir. Öğle saatlerinde Ay Güneş arasında arasında oluşacak kare açı, duygularımızda çelişkiler ve özel ilişkilerimizde bazı stresler yaratabilir. Kendimizi ifade etmemiz zorlaşabilir. Sabit gruptan Kova, Boğa, Aslan ve Akrep burçlarının özel ilişkilerinde temkinli olmaları, anlayışlı ve sağduyulu davranmaları daha fazla gerekebilir.

 

Dün etkinleşen Mars Satürn arasındaki üçgen açı kararlı ve güçlü enerjisiyle motivasyonumuzu bugün de yüksek tutacaktır. Akşam 22:30’da boşluğa girecek olan Ay, 23:50’de İkizler burcuna geçecek.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu daokumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün bir hobi veya becerinizi kazanca dönüştürme şansını elinize geçirebilirsiniz. İnsanların yapacakları teklifleri reddetmeden üzerlerinde gerektiği kadar düşünün.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Kendinizi daha dinç hissetmenizi sağlayacak uygulamalara yönelebilirsiniz. Spor veya daha iyi bir beslenme ya da uyku düzeni gibi konularla ilgili olarak çeşitli girişimleriniz olabilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Gününüzün sessiz geçmesini arzu edebilir ve kendinizi dış çevreden geriye çekme eğiliminde olabilirsiniz. Hiçbir şey düşünmeden zihninizi boşaltıp dinlendirmek isteyebilirsiniz ama analiz etmeniz gereken bazı şeyler de olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Sosyal çevrenize dahil olan kişilerin sizden bazı konularda destek isteyebileceği bir gündesiniz. Özel işlerinizden vakit ayırıp bu konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İnsanların beklentilerine ve onlara karşı sahip olduğunuz sorumluluklara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Gününüzün bu nedenle yoğun bir tempoda geçmesi mümkündür.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Detaylara önem veren yönünüz, çevrenizdeki olayların ayrıntılarında bazı ilginç noktalar yakalayabilir. Bunları değerlendirmeye alarak gelişmelerin farklı boyutlarını da keşfedebilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bazı arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz bir yatırımın ufak tefek getirilerini almaya başlayabilirsiniz. Bu yatırımı genişletmek düşüncesi zihninizde ağırlık kazanmaya başlayabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Evlilik hayatınızla ilgili etkiler bugün de baskın olabilir ve eşinizle aranızdaki güzel uyumun iyice artmasını sağlayabilirler. Birbirinize açmaya çekindiğiniz şeyleri dile getirebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Sağlık uygulamaları gündeminizde yer alabilir. Ufak tefek tedavilere başlayabilir veya kaplıca ya da ılıca gibi yerlerde bazı sıkıntılarınızı giderecek şifalar aramaya karar verebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Vaktinizi kendinize ayırabileceğiniz sakin bir gün geçirmeniz mümkündür. Hobilerinize yönelmek en büyük isteğiniz olabilir ve tüm zamanınızı sevdiğiniz bu uğraşlara verebilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Aile bireyleriyle bir araya gelip keyifli saatler geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Bir ev toplantısına da, lüks bir restoranda kalabalık bir aile yemeğine de davet alabilirsiniz. Geri çevirmeyin.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Dikkatiniz çevrenizdeki insanlar üzerinde yoğunlaşabilir ve yaşadıkları meseleleri çözümlemek konusunda kararlı olabilirsiniz. Dertlerini size açmalarını sağlayın ve çözüm üretin.