26 Şubat Venüs Balık Burcunda

26 Şubat…Mars Günü …Başak burcunda ilerlemeye devam eden Ay, sabah saatlerinde Plüton ile üçgen , Satürn ile sextile açı yaparak iş ve özel ilişkilerimizde yapıcı ve somut adımlar atmamıza yardım edebilir.Başak burcundaki Ay’ın çalışkan, titiz, düzenleyici enerjisi ile birlikte işlerimizde hızı ve pratik çözümler bulmamız daha kolay olacaktır. Balık burcundaki retro Merkür ile Mars arasında oluşacak kavuşum ilişkilerimizde ve iletişimlerimizde bazı stresli durumlar gerginlik yaratabilir. Sosyal ve özel ilişkilerde bazen sert ve kırıcı sözlerle karşılaşmamız ya da ulaşım ve trafikteki zorlayıcı durumlar sıkıntı yaratabilir. Daha dikkatli ve temkinli olmalıyız.Bugün Güneş ve Jüpiter arasında oluşacak kare görünüm kendimize fazla güvenmemize, cesur ve riskli eylemlere yol açabilir.Balık ve İkizler, Yay ve Başak burçlarının ani kararlardan, fazla iyimser tavırlardan kaçınmaları daha dikkatli ve temkinli olmaları gerekebilir.

 

Bugün sevgi ve güzellik gezegeni Venüs Kova burcundan ayrılarak Balık burcuna geçecek.Venüs Balık burcunda sevdiği konumdadır ve enerjisini çok daha rahat ve kolay ifade edebilecektir. Balık burcundaki gezegen yoğunluğu daha da artmış olacak. Venüs güçlü olduğu Balık burcunda 23 Mart tarihine kadar daha duygusal, hassas, romantik ve yaratıcı enerjiler verecek. İkili ilişkilerde duygusal beklentilerde artış, müzik ve görsel sanatlarda başarı artabilir. Balık,Yengeç ve Akrep burçları Venüsün etkisini hayatlarında daha yoğun hissedebilirler.

 

Başak burcundaki Ay akşam 20:12’den itibaren boşluğa girecek ve yarın öğlen 15:00’ de Terazi burcuna geçene kadar boşlukta kalacak.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu daokumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Yakın çevrenizden insanlar, özel yaşamınızdaki sorumlulukları paylaşma önerisinde bulunabilirler. Bunları geri çevirmeyin; zamanınız ve enerjiniz, size, ileriki günlerde başka bir alanda gerekli olabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Yeni bir ilişki fırsatı yakalayabilirsiniz ama öncelikle karamsar düşünceler içine girmekten kaçının. Yaratıcılığınızı kendinizi öne çıkarmakta kullanın ve günün sosyal fırsatlarını değerlendirmeye yoğunlaşın.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Maddi konulara odaklanmaya çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Bu maddi konular, evinizi veya bazı aile bireylerini yakından ilgilendirebilirler. Dikkatinizi toplarsanız doğru adımları atmanız kolay olacaktır.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Yoğun bir iletişim ile etkileşimin ana temalar olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Çeşitli görüşme veya yazışmalar yapabilir, uzun sohbetler veya ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Parasal konular günün ana temalarını oluşturacaklardır. Hayatınızın herhangi bir alanı ile ilgili maddi hususlarla ilgilenebilirsiniz. Bazı müdahaleler yapıp şartları daha da iyileştirmeniz mümkündür.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün kısa vadeli hedeflerinizle ilgili süreçleri hızlandırmanın yollarını bulabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir ortamda tanışacağınız bir kişi, bu konuda aracılık ederek işi çok daha kolaylaştırabilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün bir içe dönme ve hislerinizi gözden geçirme günü olabilir. Bazı gelişmeler karşısında kararsız kalmış da olabilirsiniz ve ne tip adımlar atmanız, süreci nasıl idare etmeniz gerektiğini değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Çeşitli sosyal ortamlar içinde bulunabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. İnsanlarla iletişiminizin artması da bu ortamlarda oldukça faal olmanızı, insanların size çekilmesini sağlayacaktır.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün oldukça güçlü olacak ve kariyerinizin geleceğinin parlak olması için kararlı adımlar atmayı tasarlayacaksınız. Büyük planlara yönelebilir, bunları uygulamaya geçirmek için sabırsızlanabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi yenileme ve daha da geliştirme isteğiniz artabilir. Gelişmek istediğiniz alanda insanlardan bilgi talebinde bulunabilir, birçok kaynak araştırabilir veya bir eğitim programına başvuruda bulunabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
İş yaşamınızda maddi boyutu olan bir konuyla ilgili son derece orijinal, parlak bir fikir bulabilirsiniz. Sorumluluk alanınız finansman olmasa bile, bu fikri, uygun ortamlarda, ilgili kişilere aktarın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Boş vakitlerinizi eşinize ayırabilir ve kendisine güzel bir gün geçirtmeye önem verebilirsiniz. Gün için programı kendisinin yapmasına izin verin ve bunu itiraz etmeden kabul edin.