28 Şubat Gökyüzü

28 Şubat…Jüpiter Günü …Terazi burcunda ilerleyen Ay güne dengeli, uyumlu, sanatsal enerjiler veriyor. Sabah erken saatlerde Ay Jüpiter açısının pozitif ve şanslı etkisi genel olarak bir iyimserlik ve neşe verebilir. Sabah erken saatlerde giriştiğimiz işler daha verimli olabilir. Ancak hemen ardından etkili olacak Plüto kare açısı duygusal olarak üzerimizde baskı ve karamsarlık yaratabilir. Duygusal beklentilerimiz artabileceği gibi çevremizdeki kişilerin talepkar tavırları stres yaratabilir. Plütonun etkisi özellikle Terazi, Oğlak, Koç ve Yengeç burçlarının kendilerini daha güçlü ve tutlulu hissetmelerini de sağlayabilir.

 

Ay saat 10:36’dan itibaren boşluğa girecek ve gün boyu boşlukta olacak.Öğleden sonraki saatler günlük işlerle ilgilenmek, sevdiğimiz kişilerle birlikte olmak için uygun zamanlar olabilir.Bugün sevgi ve aşk gezegeni Venüs ile İlahi aşkın temsilcisi Neptün Balık burcunda kavuşacaklar. İlham, yüksek sanat, yaratıcılık, romantizm ve şefkat duyguları çok yükselebilir..Balık burçları başta olmak üzere Yengeç ve Akrep burçları aşk ve sanatta güzel fırsatlarla karşılaşabilir. Manevi ve ruhsal çalışmalar, yardım faaliyetleri içinde bugün ve önümüzdeki birkaç gün çok güzel etkiler altındayız.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu daokumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Çevrenizdeki yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerin ana temayı şekillendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Bu kişilerin üzerinizdeki etkisi artabilir ve böylece kararlarınıza da etki edebilirler. Yine de bu etki, sizin için iyi bir rehberlik olabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Boş zamanınızı kendinizi en rahat nerede hissediyorsanız orada geçirmek isteyebilirsiniz. Bu, eviniz, bir sosyal ortam veya arkadaşlarla buluşma mekanınız olabilir. Kendinizi sıkmayın ve rahatınıza bakın.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Kendinizi oldukça iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Optimistsiniz ve her şeyin olumlu tarafını görmek istiyorsunuz. Çevrenizde var olan uyum son derece hoş gelişmeler doğuracak ve hissettiğiniz memnuniyeti daha da artıracaktır.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Kafanıza takılan ev ve aile ile ilgili konular günün ana temalarıdır. Bunları zihninizde evirip çevirmek yerine aklınıza takılan şeylerle ilgilenin ve çözüm getirip rahatlayın.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bu yoğunluk fiziksel olmaktan daha çok zihinsel olacaktır. Bir çok konu ile ilgilenebilir, iletişim cihazları üzerinden görüşmeler yapabilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Duygusal yönünüzün ikinci plana çekileceği ve dikkatinizi maddi meselelere vermenizi sağlayacağı bir gündesiniz. Bütçenizi baştan gözden geçirip maddi nitelikli planlamalarınızı yenilemeniz mümkündür.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bazı önerileriniz ses getirebilir ve bunlarla ilgili tartışmalar gün boyunca devam edebilir. Resmiyetin fazla olmayacağı toplantılarda düşüncelerinizi daha detaylı aktarabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün, iç dünyanızda yaşadıklarınızı gözden geçirmek ihtiyacı hissedebilir ve bir süre kendi içinize kapanabilirsiniz. Hislerinizle yüzleşmek, kendinizi daha da iyi tanımak için bir şans olabilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Sosyal yaşamınızın hareketleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunuz insanları çeşitli aktivitelere davet edebilir ve sosyal açıdan son derece keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Gününüz bir bölümünü ailevi sorumluluklarınızla ilgilenmeye ayırabilirsiniz. Bu sorumlulukların bazılarını mecburiyetten ertelemiş olabilirsiniz ve daha fazla geciktirmeden bugün yerine getirebilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Yabancı uyruklu kişilerle bir araya gelebileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, sosyal yaşamınızda istediğiniz farklı havayı yaratabilirler. İlişkilerinizi ilerleterek daha sık görüşebilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Maddiyat, günün ana konusunu teşkil edebilir. Olasılıkla çeşitli gider kalemleri ile ilgilenmeniz gerekecektir. Masrafları baştan planlayıp bütçenizin durumunu daha netleştirebilir, zihninizi bu konuda rahatlatabilirsiniz.