2 Mart Gökyüzü

2 Mart…Satürn Günü …Akrep burcunda ilerleyen Ay, güne derin duygular, yoğun sezgiler verebilir. Günün ilk saatlerinde Venüs ve Neptün ile üçgen açı yapan Ay’ın yumuşak ve olumlu enerjisi sabah saatlerinde de etkili olacaktır. Sosyal ilişkiler, sanatsal ve yaratıcı çalışmalar, manevi  ve ruhsal faaliyetler için  sabah saatleri uygun olabilir. Öğle saatlerinde  Akrep burcundaki Ay Satürn kavuşumu, karamsarlık ve sıkıntı yaratabilir.  Baş, eklem, kas,kemik, diş gibi kronik bazı sağlık problemleri oluşabilir. Ancak Oğlak burcundaki Plütonun desteği ile kendimizi güçlü hissetmemiz ve dengede kalmamız kolay olacaktır. Özellikle yakın çevremiz, aile büyüklerimizden önemli yardımlar da alabiliriz.

 

Akşam saatlerinde Ay Güneş ve Merkür üçgen açısının pozitif enerjisi ruhsal ve zihinsel olarak olumlu etkiler verecektir. Sosyal ve özel ilişkiler, eğlenceli faaliyetler ve sanatsal çalışmalar için akşam saatlerini değerlendirebiliriz.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Çevrenizdeki insanlarla, herhangi bir alanda ortak kullandığınız maddi değerler günün ana konusu olabilir. Bunlarla ilgili olarak bazı noktalar üzerinde düşünebilir, aklınızdaki fikirleri diyaloglarınızda dile getirebilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevdiğiniz kişiyle devam eden ilişkinizin özel yaşamınızın ana konusu olabileceği bir gündesiniz. Baş başa oturup konuşacağınız şeyler olabilir. Karşılıklı anlayış, iletişiminizi daha açık hale getirecektir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Sorumluluk duygunuz ve görev bilinciniz bugün oldukça güç kazanacak ve sizi çeşitli konular üzerinde düşünmeye yönelteceklerdir. Gerektiğinde odaklanmakta zorlanmayacaksınız ama tüm zihinsel enerjinizi de tüketmeyin.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Aşk hayatınızda son derece olumlu geçecek bir günde olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin küçük sürprizleri ile son derece neşelenebilir, ilişkinizi sayesinde yaşamın hızlı temposunda keyifli bir mola verebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde anlaşmazlıkların üzerine gitmekte kararlı olabilirsiniz. Açık bir iletişim kurarak anlaşılamayan noktalar konusunda orta yol bulmanız ana konu olabilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Çevrenizdeki kişilerle iletişimlerinizin artması, onların bazı özel konuları size açmasını sağlayabilir. Boş vaktinizi onların sorunlarını çözmek için kullanmanız mümkündür.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün çeşitli kaynaklar ve fonlarla ilgili konularda birçok düşünce içerisinde olabilirsiniz. Aklınızda belirecek olan fikirler, sadece size değil, ileriki günlerde başkalarına da bakış açıları getirebilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün, karşınıza çıkan her şeyden son derece hoşlanabilirsiniz. İyimser bakmaya, olumlu yönleri görmeye eğilim gösterebilirsiniz. Bu, aydınlık ve huzurlu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Kendinizi gizli yürütülmesi gereken bir süreç içerisinde önemli bir etmen konumunda bulmaya hazır olun. Gizliliği korumak ve devam ettirmek için ne yapmanız gerektiğini düşüneceksiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Boş zamanlarınızı en iyi değerlendirme yolunun sosyal faaliyetler olduğunu düşünebilirsiniz. Davetleri reddetmeyin ve sosyal hayata karışın. Gerçekten de düşündüğünüz tatmini sosyal ortamlarda bulacaksınız.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Aile büyükleriyle bazı konularda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bunlar üzerinde fazla durmayın ve onların söylediklerini kabul etmiş görünün. Kendi istekleri doğrultusunda hareket edin ve ötesine karışmayın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Hayallere sürüklenebilir, iç dünyanızda hoş peri masalları içerisinde yaşayabilirsiniz. Bunu engellemeye çalışmayın. Köşenize çekilip sakin bir gün geçirin ve hayal gücünüzün sizi dinlendirmesine izin verin.