4 Mart Gökyüzü

4 Mart…Ay Günü …Yay burcunda ilerleyen Ay, güne iyimser, neşeli ve dışa dönük enerjiler veriyor. Günün ilk saatlerinde etkili olan Ay Uranüs üçgen açısı sürpriz ve ilginç kavramları hayatımıza taşıyabilir. Kendimizi daha enerjik, özgür hissedebiliriz. Gün boyu hareketli saatler geçirebiliriz.

 

Ay sabah saatlerinde bugün oluşan Venüs Jüpiter karesi ile sert açı yapmaya başlayacak. Venüs Jüpiter karesi Sevgi ilişkilerinde ve sosyal yaşamda aşırı duygusallık ve abartılı tavırlara ve bu nedenle sorunlara yol açabilir.Gizli ve riskli ilişkiler, maddi değerlerde düşüncesizlik, aşırı harcama ve genel iştahı kontrol etmede zorlanma etkili olabilir. En fazla değişken grup Balık, İkizler, Yay ve Başak burçları bu etkiyi hissedebilirler. Sabah ve öğle saatlerinde Ay da bu açıyı tetiklediği için etkiler daha da artabilir.

 

Bugün Balık burcundaki Merkür ile Güneş birleşecek. İletişim ihtiyacının artmasıyla birlikte, ilişkilerimizde kendimizi ifade ederken objektif olmakta zorlanabiliriz. Merkür’ün retro olduğunu da düşünürsek bazı iletişim sorunlarının çıkması, yazılı ve sözlü ifadelerde yanlış anlamalar, elektronik araçlardaki bozulmalar, trafikteki sorunlar bugün çok yoğun hissedilebilir. Gün içerisinde tüm iş ve özel ilişkilerimizde daha dikkatli ve temkinli olmaya çalışmalıyız.

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Kişisel işlerinizi bugünlük erteleme eğilime girebilir, geleceğe yönelik planlara odaklanabilirsiniz. Bu planlarla ilgili olarak fikrine güvendiğiniz kimselerle görüşmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Maddi konularda bağımlı olduğunuzu düşünebilir, kararlarınızı uygularken engellendiğiniz hissine kapılabilirsiniz. Sizi engellediğini düşündüğünüz kişilerle konuşursanız, durumun aslında pek de böyle olmadığını göreceksiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Özel hayatınızdaki yakın ilişkilerinizde bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnsanlarla iletişime girmekten kaçınmayın ve gelişmelerin nedenlerini öğrenmeye çalışın. Gerekirse kendilerine destek verin.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Ortamlarınıza konfor getirme düşüncesi günün ana konuları arasında yer alabilir. Vaktinizin büyük bölümünü geçirdiğiniz mekanlarınızla ilgili planlar kurabilir, bu mekanları paylaştığınız kişilerin konu hakkındaki fikirlerini sorabilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Özel yaşamınız ve yakın ilişkileriniz ile ilgili olarak son derece olumlu bir gün geçirmeniz olasıdır. Yaratıcılığınız, neşeniz ve iletişim kabiliyetinizin artması, ilişkilerinizdeki olumlu havayı daha da güçlendirebilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Özel hayatınıza çok büyük önem vereceğiniz bir gün yaşamanız olasıdır. Evinizle ilgilenmeniz, ailenize vakit ayırmanız, arkadaşlarınızla ve sevdiğiniz kişiyle buluşup çeşitli aktivitelerde yer almanız günün ana konuları arasındadır.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Çevrenizle oldukça rahat anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Küçük eğlence programlarından ciddi meselelerin tartışılmasına kadar hemen hemen her konuda mutabık kalmak günün ana konusu olabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Maddi varlıklarınızla ilgili tasarruflarınız olabilir. Özellikle gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Atıl duran gayrimenkullerin değerlendirilip para getirecek hale dönüştürülmesi mümkündür.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Çevrenin ilgisini oldukça çekeceğiniz bir gündesiniz. İnsanları kolayca etkileyebilir ve ikna edebilirsiniz. Bunu, kendi lehinize kullanmaktan kaçınmayın; yaşamınızın sizi tatmin etmeyen yönlerine etkin müdahalelerde bulunma şansı verebilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Gün içinde ilginç olaylar yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi kendi yaşamınızdaki gelişmeleri sorgulamaya itebilir. Çevreyle fazla etkileşime girmeden kendi içinizde bazı analizler veya durum değerlendirmeleri yapmanız mümkündür.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Sosyal iletişiminizin artacağı ve çevre ile daha fazla paylaşıma girme isteği duyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Özel işlerinizi erteleyip sevdiklerinizle bir araya gelmeniz mümkündür.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Özel yaşamdaki mecburiyetler, vaktinizin istediğiniz kadar büyük bir bölümünü kendinize ayırmanızı engelleyebilir. Bundan şikayet etmeyin ve yapmanız gerekeni yapmaktan başka şeye odaklanmayın. Kazançlı çıkacaksınız.