5 Mart Gökyüzü

5 Mart…Mars Günü …Yay burcunda ilerleyen Ay güne pozitif, iyimser, neşeli enerjiler veriyor. Açık havada zaman geçirmek, spor yapmak, seyahat etmek, eğitim, kültür ve hukuksal konularla ilgilenmek için uygun bir gündeyiz. Sabah saatlerinde kendimizi daha sakin ve huzurlu hissedebiliriz.

 

Öğleden sonra Ay Mars ile kare açı yaptığında enerjimiz, motivasyonumuz artabilir ancak daha huzursuz ve gergin olabiliriz. Heyecanlı ve stresli olabileceğimiz için sosyal ilişkilerdeki gerginliklere ve günlük hayatımızdaki küçük kaza ve sakarlıklara karşı temkinli olmalıyız. Bunun yanı sıra Ay Mars yeni girişim ve tecrübeler için bize cesaret verebilir. Bazı riskler alabiliriz ancak, dün etkinleşen Venüs Jüpiter karesinin etkisi bugün de devam ettiği için fazla iyimser ve abartılı tavırlardan da kaçınmamız gerekiyor.
Yay burcundaki Ay akşam 17:28’de boşluğa girecek.Akşam saatlerini sevdiğimiz hobilerle ilgilenerek, dinlenerek değerlendirebiliriz.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Hayatın akışının son derece hızlandığını düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Yüksek tempoya uyum sağlamanıza imkan verecek daha esnek yöntem ve yaklaşımlar üzerinde kafa yorabilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Her türlü maddi karar ve planlamayla ilgili olarak işi şansa bırakmamalısınız. Gerekirse işinin ehli kişilerle görüşmeler ayarlayın. İlerideki projelerin finansman olasılıklarını etkileyecek adımlar atabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Sert tepki vermekten kaçınırsanız, küçük ya da büyük her türlü aksaklığın düzeltilmesini sağlayacak tartışmalar yapma şansını bulabilirsiniz. Tamamen konuları çözmeye odaklanmanız bunun için yeterli olacaktır.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Günlük işleri yeni bir programa oturtmak ile geleceği ilgilendiren uzun vadeli planlar üzerinde çalışmak arasında kararsız kalabilirsiniz. Önceliği hangisine vermeniz gerektiğini objektif şekilde değerlendirin.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sahip olduğunuz yüksek enerji, hareketli geçebilecek olan bugüne uyum sağlamanızı kolaylaştırabilir. Fazla enerjiyi hareketli sosyal ortamlarda atın. Sosyal olursanız etkileyici kişilerle tanışma şansınız da yükselecektir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Özel yaşamınızda herhangi bir kişiye karşı sahip olduğunuz sorumluluklar artabilir. Mantığınıza kulak verin ve bildiğiniz yöntemlerle çabalarınıza devam edin. Bugün size en çok yardımcı olacak kişi yine kendinizdir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Sürekli hareket halinde kalabileceğiniz, koşuşturmaca ile geçecek bir gün yaşayabilirsiniz. Yoğun iletişim günün ana konusu olabilir. Bu sayede, hareketli sosyal ortamlarda yeni tanışmalar da yaşayabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Özel yaşamınızdaki giderleri azaltma planları yaparken, iş yaşamının maddi getirisini de nasıl artıracağınızı düşünebilirsiniz. Planlarınızı, iş dünyasında etkin arkadaşlarınıza açıp fikir alabilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
İnsanların çevrenizde toplanacağı bir gün geçirebilirsiniz. Onları hem görünümünüzle hem de konuşmalarınızla oldukça etkileyebilirsiniz. Gerekirse bu durumu kendi avantajınıza kullanabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Yalnız başınıza kalma arzusu yüzünden sosyal ortamlardan çekilebilirsiniz. Eğer sakin ortamda, kendi başınıza dinlenebileceğinize inanıyorsanız bunu yapın ama insanlardan çok da uzak kalmayın.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Eğlence içerikli çeşitli sosyal faaliyetlerin yanında, kalabalık toplantılara da katılabilir ve sosyal bir amaca hizmet eden organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Bazı projelerin idaresi de size verilebilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Hayatınızın akışı hızlanabilir ama siz bazı şeyler üzerinde uzun uzun düşünmek isteyebilirsiniz. Bu sayede, yakın ilişkilerinizde çeşitli aksaklıkları gidermek için adımlar atmanız mümkündür.