8 Mart Gökyüzü

8 Mart…Venüs Günü …Sabah erken saatlerde Kova burcuna geçen Ay güne sosyal, bağımsız ve yaratıcı enerjiler veriyor. Sosyal ilişkiler, zihinsel ve yaratıcı çalışmalar için uygun bir gündeyiz. Öğle saatlerinde Ay Koç burcundaki Uranüs ile sextile, İkizler burcundaki Jüpiter ile de Üçgen açı yapacak. Günlük hayatımızda hızlı, sürpriz ve ilginç gelişmeler yaşayabiliriz. Özel ilişkilerimizde ve iş hayatımızda bazı fırsatlar karşımıza çıkabilir.Özellikle İkizler, Kova,Koç ve Terazi burçları ilginç ve eğlenceli bir gün geçirebilirler.

 

Akrep burcundaki Satürn ile Oğlak burcundaki Plüton arasındaki sextile açı bugün kesinleşiyor. Uzun vadeli ve sağlam temelli işler destekleyici ve yapıcı enerjiler verebilir. Kendimizi daha güvenli, güçlü ve kararlı hissedebiliriz.
Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Arkadaşlık ilişkilerinize çok daha büyük önem vermeye başlayacağınız bir gün geçirmeniz muhtemeldir. Dostlarınızla yaşadığınız sorunlarla yüzleşmek ve bunları çözüme ulaştırmak için yollar aramak günün ana konusu olabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer geçmişte bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz, bu konular veya kavramları bugün halledebilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
İnsanlarla sohbetlerinizde hiç bilmediğiniz, ilginç konuların dile getirileceği bir gün geçirebilirsiniz. Merakınızı cezp edecek kavramlardan haberdar olabilir, bunları

kendi başınıza araştırmaya başlayabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Dikkatinizin dağılabileceği bir gündesiniz. Konsantre olun ve hiçbir işi yarım bırakmayın. Bunu başarabilirseniz, çok yol kat edebilir, sorumluluğunuzdaki konularda önemli ilerlemeleri mümkün kılabilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Özel hayatınızdaki yakın ilişkileriniz, önem kazanmaya başlayabilirler. Yakın çevrenizdeki insanlara uyum sağlamanız gerekebilir. Şartların getirdiklerine uymanız, sizin adınıza daha yararlı olacaktır.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Günün ana temaları, birçok detayı içinde barındıran rutin işlerle uğraşma ve faklı alanlarda aynı anda faal olma zorunluluğu olabilir. Enerjinizi olumlu kullanırsanız, her işe yetişebilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Görev ve sorumluluklarınızı bir kenara atıp eğlenceye veya dinlenceye yönelmek isteyebilirsiniz. Ancak, maddi konularla alakalı planlarınız, sizi çalışmaya yöneltecektir. Parayla ilgili olarak aşırı hırslanmamaya çalışın.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Eviniz veya aile yaşamınızla alakalı olay ve kavramlara konsantre olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Aile ilişkilerinin duyguları etkileyen boyutlarıyla ilgili bazı gelişmeler yaşamanız ana konular arasına girebilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
İlişkiler ve iletişim konularında bazı gelişmeler olabilir. Duygularınız yoğun olsa da, iç dünyanızda yaşadıklarınızı herkesle paylaşma eğiliminize engel olun. Sizin için özel olan, iyi anlaştığınız insanlara yönelin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün, maddi konuların gözünüzdeki önemlerini artırması mümkün olabilir. Bir süredir ertelemekte olduğunuz konular bugün tekrar gündeme gelebilir ve sizi sorunları çözmeye yöneltebilirler.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Görünümünüze daha da özen göstereceğiniz bir gündesiniz. İçinde bulunduğunuz ortamlarda daha da iyi bir intiba bırakmak için kişisel bakım uygulamalarına çokça yönelebilirsiniz. Bu konudaki planlarınızdan vazgeçmeyin.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yakın çevrenizden bazı kişiler sır gibi sakladıkları bazı sorunlarını bugün size açabilirler. Bu kişileri yargılamadan sadece yol göstermeye çalışın. Sizden istediklerinin sadece destek ve rehberlik olduğunu unutmayın.