9 Mart Gökyüzü

9 Mart…Satürn Günü …Kova burcunda ilerleyen Ay dün gece yarısı son açısını Satürn ile yapmasının ardından boşluğa girdi . Ay bugün boşlukta ilerleyecek ve yarın sabah 08:18’de Balık burcuna geçecek. 

Yeni ay öncesinde ayın ışığı iyice azalmış durumda. Bugün günlük rutin işlerimizle ilgilenebilir, eğlenceli faaliyetler ve dinlenmeye vakit ayırabiliriz. Yeni kararlar almak ve anlaşmalar, başlangıçlar için yeni ay sonrası daha uygun olabilir.

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Sosyal yönünüzün güçleneceği ve sizi her türlü sosyal faaliyete yönelteceği bir dönemdesiniz. Bugün, özellikle de belli hedefleri olan sosyal grupların çalışmalarına destek olabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Saygı duyduğunuz büyüklerinizin istekleri doğrultusunda özel yaşamınızla ilgili yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Zor durumdaki bir aile bireyinin sorunlarını gidermek için çalışmanız gerekebilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 
Her zaman içinizde olan yeni şeyler öğrenme isteğiniz daha da güç kazanabilir. Sohbetleri bilgi alışverişine dönüştürmeye daha eğilimli olabilir, öğreneceğiniz her şeye büyük önem verebilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Karakterinizin duygusal yönünün her şeyin önüne geçmesi mümkündür. Bu durum sizi, çevrenize karşı da oldukça duyarlı hale getirecektir. Girmeyi düşündüğünüz ortamları da sakin ve sessiz olanlar arasından seçmelisiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çevrenizdeki insanları çok büyük görmeyin; onların eksiklerinin farkına varın ve bunları hoş görün. Aşırı beklentilerden kaçının. Bu şekilde, ilişkileriniz ve sosyal planların işlerliği ile ilgili daha iyi bir gün geçireceksiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Çevrenizdeki kişilerin sizden beklentilerini göz ardı etmemeye çalışmanız gereken bir gündesiniz. Kendi programınız vaktinizi alsa bile, gerekirse dinlenmeye ayırdığınız vakitten fedakarlık yapmaya çalışın.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Yaratıcılığınız, sınırlarını zorlamaya başlayabilir. Eğer imkanınız varsa, vaktinizi yaratıcı faaliyetlere ayırın. Böylece, konsantre olamadığınız şeyleri halletmek için çabalamaz, yaratıcılığınızı da değerlendirmiş olursunuz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Aile içi ilişkilerinin gündemde olacağı bugün, özellikle de akşam saatlerinde kalabalık bir aile toplantısına katılabilirsiniz. Bazı aile üyeleri, sohbet etmekten daha çok, aileyle ilgili önemli konuları konuşmak isteyebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık
Yakın arkadaşlarınızla olumlu bir iletişim içerisine gireceğiniz bir gündesiniz. Keyifli sohbet ortamları yaratın ve konuyu problemlere getirmeyin. Hafif sohbetler, küçük şakalaşmalar bugün size büyük keyif verecektir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Aklınızın sürekli olarak parasal konulara takılmasını engelleyin. Bugün, pek de gerçekçi olmayabilirsiniz ve yapacağınız planları ileride değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Vaktinizi başka alanlarda değerlendirin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Duygusal yönünüze öncelik tanımaya başlayacağınız bir gün içindesiniz. Duygusal yaşamınıza, çevrenizdekilerin duygusal ihtiyaçlarına, kendi içinizde kıpırdanan hislere odaklanmanız mümkündür.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bilinçaltınızda bazı hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Bu sizi, iç dünyanıza döndürebilir. Gün boyunca içinizde yaşadıklarınızı tanımlayıp ileriki günlerde kendinizden daha emin şekilde hareket edebilirsiniz.