10 Mart Gökyüzü

10 Mart…Güneş Günü …Güne boşlukta başlayan Ay sabah 08:18’de Balık burcuna geçti. Ay Balık burcunda duygusal, sezgisel ve yaratıcı enerjiler verecektir. Yarın doğacak yeni ay öncesinde bugün iç dünyamıza dönebilir, ruhsal ve manevi çalışmalar yapabiliriz. Sabah saatlerinde Ay Neptün arasında oluşacak kavuşum sezgilerimizi ve empati yeteneğimizi arttırabilir. Ruhsal çalışmalar, maneviyat, sanatsal faaliyetler için uygun bir gündeyiz.

 

Bugün Merkür Jüpiter arasında kare açı, düşüncelerimizi duygularımız ve hayallerimizin etkisiyle kontrol etmemizin biraz zorlaşacağını işaret ediyor. İletişimlerimizde dalgınlık, alınganlık ve bazı karışıklıklar oluşabilir. Sözlü iletişimlerimizde abartılı ve düşüncesizlik zor durumlara sebep olabilir. Bu durum en fazla İkizler, Balık, Yay ve Başak burçlarını etkileyebilir.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün sosyal yönünüz oldukça ağır basacağı için, yalnız kalmaktan, işlerinize gömülmekten veya vaktinizi evde geçirmekten kaçınacaksınız. Kalabalığın arasına karışmaya, sosyal faaliyetlerde yer almak için can atabilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Özel yaşamınızda yaşayacağınız bazı olaylar kadersel nitelik taşıyabilir ve ileride gideceğiniz yönü belirleyebilirler. Çevrenizi dikkatli gözleyin; gelecekteki yaşam alanlarınızı şimdiden görebilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün sosyal olursanız, sizi oldukça etkileyebilecek insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle yabancı uyruklu kişiler, yaşamınızda eksik gördüğünüz kavramları tamamlama şansını elinize verebilirler.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Bugün bir arkadaşınız, kendisine olan borcunuzu hatırlatabilir. Unutmuş olduğunuz bu borcu kapatmak için bir süredir biriktirdiğiniz meblağdan bir bölümü kendisine verebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Hayatınızın her alanındaki ortaklıklar, günün ana konuları olacaktır. Elinizdeki konularla kendi başınıza uğraşmak yerine işbirliğine yönelmeniz, sonuçlar açısından daha yararlı olabilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün boş vakitlerinizi gününüzün büyük bölümünü geçirdiğiniz ortamları güzelleştirmeye ayırabilirsiniz. Sadece estetik değil, konfora da büyük önem verebilirsiniz. Konfor adına görüntüyü fazla feda etmemeye özen gösterin.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Enerjinizin oldukça yüksek olacağı ve sizi de sürekli olarak hareket halinde tutacağı bir gündesiniz. Sosyal hayata ve kalabalıkların arasına karışma dürtünüz güçlenecektir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Evinizin ve ev hayatınızın günün ana konusu haline gelmesi mümkündür. Gerekli olan bir tamirat, tadilat veya temizlik, mecburi bir bütçe düzenlemesi veya aile içi ilişkiler gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Boş vakitleriniz için kısa gezi programları yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz birkaç kişiyle yapacağınız böylesi ufak bir kaçamak, tam da ihtiyacınız olan dinlenceyi ve boşalımı kolaylıkla sağlayabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Parasal konuların öncelik taşıyacağı, yatırım araçlarıyla ilgilenebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Özellikle emlak alanında yapacağınız hamleler, sizi ileride oldukça kazançlı çıkarabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Kalabalıklar arasında sivrilme şansınızın yüksek olduğu bir gündesiniz. Bugün ön planda olmaktan isteseniz de kaçamazsınız. Bu nedenle, karakterinizi ve güçlü yönlerinizi ortaya koyup ışıldayın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Kendi iç dünyanızdaki devinimler, tüm dikkatinizi üzerlerine çekebilir. Eğer içinizde anlayamadığınız duygular varsa, onları tanımlamak için bugünü kullanabilirsiniz. Bu şekilde, ileriki günlerde çok daha huzurlu olabilirsiniz.