13 Mart Gökyüzü

13 Mart…Merkür Günü …Koç burcunda ilerleyen Ay güne girişken, sabırsız, dışa dönük enerjiler veriyor. Günün ilk saatlerinde Ay Jüpiter arasındaki olumlu görünüm ile birlikte kendimizi daha iyimser ve cesur hissedebiliriz. Sabah erken saatlerde girişimlerimizden hızlı sonuçlar alabiliriz. Sabah 10:01 de den itibaren boşluğa girecek olan Ay, yarın akşam 21:08’de Boğa burcuna geçene kadar boşlukta kalacak.

 

Ay son olarak Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptıktan sonra boşluğa gireceği için bu etkileri gün boyu hissedebiliriz. Duygusal olarak zorlanma, baskı, ilişkilerimizde talepkar tavırlarla karşılaşabiliriz. Aile büyükleri yada otorite konumundaki kişilerle olan ilişkilerimizde daha anlayışlı ve sabırlı olmaya çalışmalıyız. Özellikle Koç, Terazi, Oğlak ve Yengeç burçları bugün kendilerini rahatlatacak, keyif aldıkları hobileriyle ilgilenebilir, spor yapabilirler. Bu duygusal gerginliği azaltabilir. Ay uzun bir süre boşlukta kalacağı için anlaşmalar, yeni girişimler, önemli alışverişlerden istediğimiz sonuçları almamız bugün zor olabilir.
Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün, yakın çevrenizle aranızda son derece hoş bir uyum oluşabilir. Beklentilerinizi yerine getirmek için her zamankinden çok çaba gösterecek bu kişiler, size oldukça hoş sürprizlerle de gelebilirler.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Düşünme kabiliyetiniz iyice güçlenecek ve çevrenizdeki olayları farklı açılardan da ele alabileceksiniz. İnsanların hareketlerinin ardındaki düşünceleri açığa çıkarabilir, gelişmelere bu düşünceleri de göz önüne alarak yaklaşabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün yaşayacağınız olaylar, sizi, size öğretecek çok şeyi olan insanların yanına gönderebilir. Bu kişiler sayesinde en çok ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşmanın yanında, platonik bir aşk bile yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Yaşamın size yalnız olmadığınızı hissettireceği bir gün yaşamanız mümkündür. Çevrenizdeki insanlar, farkında bile olmadan yapacakları hamleleri ile bazı sorunlarınızı ortadan kaldırabilirler.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Özel hayatınızda karşılaştığınız sorunlara güç yetiremeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Bu fikrinizi değiştirmezseniz, yardım için çevrenizdeki yakınlara, sorunlara gücünün yeteceğine inandığınız insanlara yönelin.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Enerji seviyeniz oldukça yüksek olabilir. Bu enerjinizi yapıcı olarak kullanmaya çalışın ve işlerinizi de tez canlılıkla yapmaya kalkmayın. Planlı ve rahat şekilde çalışırsanız, enerjiniz sayesinde kısa zamanda çok yol kat edeceksiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Duygusal hayatınızın her şeyin önünde gelmesi olasıdır. Birlikte olduğunuz kişi ile aranızda oluşacak uyum ve ifadelerinizdeki açıklık, beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı yapıcı şekilde tartışmanızı mümkün kılabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Yakın aile çevresindeki faaliyetlerin artmaya başlayacağı bir dönemin başında olabilirsiniz. Aile toplantıları, birlikte katılacağınız sosyal ortamlar veya aktiviteler önümüzdeki günlerde programların konusu olabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün zihninizde yenilikçi fikirler dolaşmaya başlayabilir. Bu fikirler de bazı yaklaşımlarınızı değiştirerek değişken şartlara daha da çabuk cevap vermenizi sağlayacak bir bakış açısı kazanmanızı mümkün kılabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Maddi konularla ilgilenirseniz, oldukça dikkatli olmanız gerekecektir. Bazı harcamaları, ileride size kazandıracakları açısından yapmayı çok istiyor olabilirsiniz ancak biraz daha beklemenizde yarar var..

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Yakın arkadaş çevrenizdeki insanlar ve sık görüştüğünüz akrabalarınızla olan ilişkileriniz çok olumlu bir seyir izleyecektir. Bu kişilerle birlikte kısa bir geziye gitme fırsatı yakalarsanız, ilk boş vaktiniz için program yapın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yaşamınızın akışının hızlanmasını isteyeceğiniz ve tez canlı hareket etmeye eğilim gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak; alacağınız haberler ile bazı noktalar üzerinde durup sakince düşünmeniz gerekebilir.