18 Mart Gökyüzü

18 Mart…Ay Günü …İkizler burcunda ilerleyen Ay güne hareketli, dışa dönük ve meraklı enerjiler veriyor. Haftanın ilk gününde yoğun bir iletişim, haberleşme trafiği yaşayabiliriz. Sabah erken saatlerde kavuşan Jüpiter ve Ay bu yoğunluğu daha da arttırabilir. Kendimizi daha iyimser, neşeli ve enerjik hissedebiliriz.

 

Dün Balık burcundaki Merkür retrosu sona erdi; ancak birkaç gün durgun seyredecek. Yeni girişimler ve anlaşmalar için birkaç gün daha bekleyebiliriz. Gün içerisinde zaman zaman üstlerimiz veya aile büyükleri ile fikirsel ayrılıklara düşebiliriz ve kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Özellikle değişken grup burçlar İkizler, Balık, Yay ve Başak burçları bu etkileri daha fazla hissedebilirler.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün, yoğun temponuza bir ara vermek ve dinlenmeye vakit ayırmak için uygun bir gündür. Eğer imkanınız varsa, hoşlandığınız, sizi dinginleştiren bir yere gidin. Bu size tahmininizden çok daha iyi gelebilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Maddiyatla ilgili çeşitli konular, bugün ön plana çıkmaya başlayabilirler. Yapacağınız harcamaların ev ihtiyaçları üzerine yoğunlaşacağını düşünebilirsiniz ama bunların gerçekten ihtiyaç olup olmadığını doğru değerlendirmelisiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Yakın çevrenizle oldukça keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Bazı arkadaşlarınızı veya çok iyi anlaştığınız akrabalarınızı yanınıza alıp kısa bir gezmeye gitmeniz, günün ana konularından biri olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
İnsanlarla olan ilişkileriniz çok uyumlu gitse de, sosyal yönünüzü tatmin olmayabilir. Daha sıcak ve samimi bir ortam arzuluyor olabilirsiniz. Kendi içinize dönüp, iç dünyanızda olan bitenleri incelemek istemeniz de mümkündür.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gün geçirmeniz olasıdır. Kendinizi kalabalık insan gruplarının arasına atabilirsiniz. Ancak; kalabalığa kaynayıp gitmeyecek, kendinizi ön plana çıkararak insanların sizi fark etmesini sağlayacaksınız.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Çevrenizdeki bazı insanlar yüksek tempoda yorulduğunuzun bilincinde olarak bugün sizi rahatlatmak ve dinlendirmek isteyebilirler. Sanki size hizmet ediyorlarmış gibi hissedebilirsiniz. Bırakın sizi biraz şımartsınlar.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Arkadaş ilişkilerine yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal yaşamınızda bazı hareketlenmeler görülebilir. İnsanlarla birçok önemli konuyu tartışabilirsiniz. Gün içinde önceliği eğlenceye vermeye eğilim gösterebilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün, zaten doğanız gereği kuvvetli olan hisleriniz, iyice öne çıkmaya başlayabilir. Bu durum sizi, ilişkileriniz konusunda çok daha hassas yapacak, çevrenizdeki insanların beklentilerine cevap vermenizi sağlayacaktır.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Boş zamanınızda kendinizi yakın çevrenizdeki insanlara bırakın. Bireyselliği değil, sosyalliği tercih edin ve çevrenizdekilere uyum sağlayın. Bırakın tüm programları onlar yapsınlar ve sizi peşlerinden sürüklesinler.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bir süredir ertelediğiniz, özel yaşantınızla doğrudan bağlantılı işler veya sorumluluklarla ilgilenebilirsiniz. Elinizde olmayan sebeplerden geciken bu eylemleriniz yine de ilgili kişiler için faydalı olacaktır.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Boş zamanınızı zevk aldığınız özel uğraşlarınıza veya eğlenceli sosyal faaliyetlere ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizle, hatta aileden küçük çocuklarla yapacağınız aktiviteler, size, tahmininizin ötesinde bir tatmin sağlayabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün, ani verilen bir kararla bir seyahat planı hazırlayabilirsiniz. Bu seyahati, uzakta yaşayan yakın akrabalarınızı görmek için gerçekleştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı yanınıza alıp kısa bir geziye çıkmanız da mümkündür.