19 Mart Gökyüzü

19 Mart…Mars Günü …İkizler burcunda ilerleyen Ay güne hareketli, dışa dönük, zihinsel enerjiler veriyor. Yakın çevre ile ilişkilerin, haberleşmenin, seyahatlerin yoğun olduğu bir gün geçirebiliriz. Ay öğle saatlerinde Balık burcundaki Venüs ile kare açı yapacak. Akşam saatlerinde doğru ise Güneş ile kare açı içerisinde olacak. Dolayısıyla değişken enerjinin bazı karışıklıklar ve gerginlikler yaratabileceği bir gündeyiz. Sosyal ilişkilerde, ailemiz ve bayanlarla olan diyaloglarımızda bazı gerginlikler, anlaşmazlıklar oluşabilir. Kendimizi ifade ederken zorlanabiliriz. Duygularımız ve eylemlerimiz arasında bazı çelişkiler oluşabilir, ne istediğimize karar vermekte zorlanabiliriz. Bu durum en fazla

 

Akşam saat 19:26’da boşluğa girecek olan Ay, 20:55’de Yengeç burcuna geçiş yapacak.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Sosyal hayatınız canlanacak olsa da, günün ana konusu seyahatler olabilir. Yapacağınız yolculuklar, size sosyal fırsatlar sağlayabileceği gibi, ilişkilerinizi geliştirmeniz veya yeni ilişkiler kurmanıza da yarayabilirler.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Alışverişe çıkma isteğinizin yoğunlaşabileceği bir gündesiniz. Masraflarınızın artması günün konuları arasına girebilir. Paranızı harcarken bütçenizi göz ardı etmemeniz gerektiğini kendinize hatırlatın.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
İkili ilişkilerinizin içinizde yarattığı duyguların niteliğine büyük önem verebilirsiniz. Olumlu hislere sahip olmaya normalden daha çok ihtiyaç duyacağınızdan, tüm birlikteliklerinizde uyum, sıcaklık ve huzur arayacaksınız.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Kendinizi normale göre isteksiz hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu yüzden, mücadele gerektiren işlere girmeyebilirsiniz. Evinize çekilebilir, gününüzü, size huzur veren bu ortamda dinlenmekle geçirebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Her türlü sosyal faaliyette yer alma şansınızın olduğu bir gündesiniz. Olasılıkla, arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz, eğlence içerikli aktiviteleri tercih edeceksiniz. Bu aktiviteler esnasında çok para harcamamaya çalışın.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Özel yaşamınızdaki ikili ilişkilerinizde yüklenmiş olduğunuz sorumluluklarla bugün normale göre daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Bazı kişilerin gereksinimlerini vakit geçirmeden karşılamanız gerekebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Size yabancı olan kavramlarla tanışmanızı sağlayacak insanlarla birlikte sosyal faaliyetlerde yer alabilirsiniz. Bu kişiler, karakterleri ile de sizi etkileyerek içinizde, kendi yaşamınızda bazı dönüşümleri başlatma isteği doğurabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bir yakınınızın maddi nitelikli bir sorununa çare bulmak için harekete geçebilirsiniz. Bu çareyi bulmak için bazı araştırmalar yapmanız ve bir uzamanla görüşmeniz bugün gündeminizde yer tutabilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Çevrenizdeki kişilerle uyum içerisinde olacağınız bir gün geçirecekseniz de, zihniniz kendi işlerinizle meşgul olabilir. Dostlarla iletişim kurmak, faaliyetlerde bulunmak yerine sorumluluklarla ilgilenmeye öncelik verebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Özel yaşamınızda vaktinizi geçirdiğiniz kendinize ait ortamlarda konforunuza yönelik planlamalar yapmaya başlayabilirsiniz. Bunları yaparken, işin maddi boyutunu da göz ardı etmemeniz gerekecektir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bütçenizi zorlayacak olmayı bile göze alarak seyahate çıkma kararı alabilirsiniz. Bu karar, ikili ilişkilerinizi geliştirmeniz, yeni ilişkiler kurmanız veya sosyal fırsatlar yakalamanız gibi sonuçlar verip çeşitli faydalar görmenizi sağlayabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Zihniniz, parasal konularla ilgili olarak sakin bir gün geçirecekse de, kurduğunuz ortaklıklarla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kararlı olduğunuz sürece her sorunu çözeceğiniz bir günde olduğunuzu bilmelisiniz.