21 Mart Gökyüzü

21 Mart…Jüpiter Günü …Yengeç burcunda ilerleyen Ay, güne duygusal, hassas, içe dönük enerjiler veriyor. Evimiz, ailemiz, çocuklarımız ve güvenliğimiz bugün daha fazla gündemimizde yer alabilir. Dün gece saatlerinde boşluğa giren Ay, gün boyu boşlukta ilerleyecek. Ay herhangi bir gezegenle açı yapmayacağı için, günlük işlerimiz ve girişimlerimiz yavaş ilerleyebilir. Sonuç almakta zorlanabiliriz veya verim düşebilir. Karar vermemiz gereken herhangi bir konu, anlaşma, sözleşme, alış veriş vb. gibi kavramları çok acil değilse ertelemek daha doğru olabilir. Daha sonra karar değişikliği olabileceği gibi, istediğimiz verimi de alamayabiliriz.

 

Tüm gün ve gece boşlukta ilerleyecek olan Ay, yarın sabah 08:50’de Aslan burcuna geçecek. Yarın daha canlı, dışa dönük, yaratıcı, eğlenceli bir gün geçirebiliriz.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Ev hayatıyla ilgili bazı konular aklınızı kurcalayabilir. Evde yaşadığınız bir sorun varsa veya herhangi bir sorun ev ortamına yansıyorsa, radikal bir hamle ile problemi kökünden çözüp rahatlamanız mümkündür.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Düşündüklerinizi ve hissettiklerinizi çevrenizle paylaşma ihtiyacı duyacağınız bir gündesiniz. Bahsettiğiniz konularda yanlı bir tutum sergilemez veya bazı sert eleştirilerde bulunmazsanız, güzel sohbetler yapabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Beklenmedik bir masraf sizi bekliyor olabilir. Bu masrafı da olasılıkla vitrinler size çok çekici geldiği için yapacaksınız. Kendinizi gereğinden fazla kısıtlamayın ama bütçenizi aşmamaya da elbette özen gösterin.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Tamamen duygularınız tarafından yönetileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum sizi, çevre etkenlerine de oldukça duyarlı hale getirecektir. Çatışmalardan kaçınıp sakin, huzurlu ortamlarda bulunun ve günün tadını çıkarın.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sakince bir köşeye çekilip kafanızda dolaşıp duran konular üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Bu konuları kafanızda netleştirmek faydalı olacaktır ama onlarla ilgili herhangi bir hareket planı yapmayı erteleyin.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Kalabalık sosyal ortamlara girebileceğiniz bir gündesiniz. Hem bir süredir tanıdığınız, hem de yeni tanıştığınız insanlarla yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Bu size, sosyal açıdan tatmin sağlayabilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bir arkadaşınızın ricasını yerine getirebilmek için kendinize ayırdığınız vaktin bir bölümünü kullanmanız gerekebilir. Erteleme yapmayın, bu kişinin sizden isteği, kendi şartlarıyla ilgili çok önemli bir yardım olabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün değişik yöntemlerden haberdar olabilirsiniz. Bazı noktalar çok ilginizi çekebilir ve bunlar hakkında detayları öğrenmeye yönelebilirsiniz. Kendi iş faaliyetlerinize katacak çok şey bulmanız mümkündür.


YAY (23 Kasım-21Aralık
Ev hayatıyla ilgili konular, günün ana temaları olabilirler. Evde yapılabilecek düzenlemeler veya yenilemelerle ilgili olarak bütçenizin üzerinden geçebilir, planlarınıza göre belli bir meblağ ayırmakla ilgilenebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün, aşk ilişkisi yaşadığınız insanı her şeyin üzerinde tutabilirsiniz. Onunla ilgili yeni şeyler de öğrenmeniz mümkündür. İletişim sırasında konuştuğunuz konuları iyi seçin ve hoş sohbetler yapmaya özen gösterin.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Özel yaşamınızdaki iş ve görevleri hafifletecek bir çalışan almayı düşünebilirsiniz. Bir hizmetçi, temizlikçi, şoför veya dadı aramaya başlamanız ve çevrenizden soruşturmanız günün konuları arasındaki yerini alabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yaşamın eğlenceli yönlerinin birçok alanda karşınıza çıkıp sizi halinizden memnun edeceği bir gündesiniz. Yenilenebilir ve stresten kurtulabilirsiniz. İyimserliğiniz, güzel olan şeyleri yaşamınıza daha fazla çekecektir.