22 Mart Venüs Koç Burcunda

22 Mart…Venüs Günü …Güne yengeç burcunda ve boşlukta başlayan Ay 08:50’de Aslan burcuna geçecek. Bugün aşk, sevgi ve sanat gezegeni Venüs de Balık burcundan ayrılarak Koç burcuna geçiş yapacak. Venüs Koç burcunda Venüs Koç burcuna geçerek ilişkilerde canlı, yaratıcı, hevesli, bencil ve çocuksu, dürtüsel enerjileri yoğunlaştırabilir. Ateş grubu Koç, Aslan, Yay burçları önümüzdeki günlerde Venüs’ün desteğini iş ve özel ilişkilerinde daha fazla hissedebilirler. Aslan burcundaki Ay Venüs ve Güneş ile üçgen açı yapacağı için sabah ve öğle saatlerinde canlı, yaratıcı, girişken, hevesli ve neşeli olabiliriz. Motivasyonumuz artabilir; iş ve özel ilişkilerimizde daha girişken ve özgüvenli davranabiliriz. Genel olarak enerjisi yüksek ve neşeli bir gün geçirebiliriz. Sosyal ve sanatsal calışmalar, eğlenceli faaliyetler için de uygun bir gündeyiz.

 

Bugün Koç burcundaki Mars ile Uranüs bugün kavuşum yapacaklar. Ateş grubundaki bu kavuşum enerjiyi ve heyecanı çok yükseletebilir. Dolayısıyla düşünmeden, dürtüsel, ani eylemler oluşabilir. Huzursuzluk ve gerginlik de yapabilen bu durumu göz önüne alarak kendimizi riske sokabilecek durumlardan uzak durmak yararlı olacaktır.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Aile bireyleri ile iletişimlerinizin yoğunlaşabileceği bir gündesiniz. Akraba ziyaretleri veya aileyle yapılacak sosyal faaliyetlerin yanında, aile büyükleriyle toplanmak ve aileyle ilgili bazı konuları görüşmek de gündeminizde olabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sözlerinizin çok daha kolay anlaşılacağı bir gündesiniz. Bu nedenle, fikirlerinizi açıklarken veya projelerinizi sunarken çok daha büyük etki yaratabilirsiniz. İleri sürdüğünüz düşünceler ilgi toplayacak ve destek görecektir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Parasal konularla ilgili sıkıntılardan uzak olacağınız bir gün geçireceksiniz. Herhangi bir durumda acil olarak paraya ihtiyaç duysanız bile, çevrenizden kolayca destek bulabileceksiniz. Aile içi maddi yardımlar da günün konusu olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Aklınız ve duygularınız arasında güzel bir uyum oluşacaktır. Bu şekilde, iç dünyanızda da dinginlik söz konusu olacaktır. Bugünkü tek tehlike acelecilik eğilimidir. Bunu bastırın.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün, sorun yaşamasanız da, sadece huzur bulmak ve dinlenmek için içinize kapanabilirsiniz. Yine de, gün içindeki gelişmeler, sizi dış dünyaya dönmeye itebilirler.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Yakın ilişkilerinizin son derece olumlu olacağı ve size huzur vereceği bir gündesiniz. Günün bu niteliğini iyi kullanabilmek için daha esnek olmalı, eleştiren yönünüzü köreltmeli, düzeltmeyi değil eğlenmeyi seçmelisiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Özel yaşamınızda insanlara karşı yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Bunları zorunluluktan, bazı kişilerin yükünü hafifletmek isteğinizden sırtlamanız mümkündür.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Arkadaşlarınızla bazı konular üzerinde tartışabilirsiniz. Bu, bakış açınızı oldukça genişletecektir. Planlarınızı kendilerine aktarıp görüşlerini dile getirmelerine izin verirseniz, eksiklikleri tamamlayacaklarını göreceksiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün, son derece iyimser olacağınız bir gün olacaktır. Bu durumun zarar da getirebileceğini unutmamalı ve gerçekçilikten kopmamaya çalışmalısınız. Özellikle de maddi kararlar alırken, işleri şansa bırakmamaya çalışın.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün ortak çalışmalara yönelirseniz oldukça hızlı yol alabilirsiniz. Rekabet yerine işbirliği, bireysellik yerine grup içerisinde olmak bugün size çok ciddi avantajlar sağlayacağından, programda buna yönelik değişiklikleri yapın.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Yaşamda konfor ve rahatlığınızı artıracak şeylere çekilebileceğiniz bir gündesiniz. Ortamlarınızda konfora yönelik uygulamalar planlayabilirsiniz. Bu uygulamaların maddi yönünü de göz ardı etmeyin.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Aşk ilişkinizle ilgili olarak son derece hoş bir gün geçirebilirsiniz. Bu etkiyi iyi kullanıp, huzurlu bir gün geçirmeye çalışmalısınız. Tüm yorgunluğunuzu ve geriliminizi atabilirsiniz.