23 Mart Gökyüzü

23 Mart…Satürn Günü …Aslan burcunda ilerleyen Ay, güne canlı, dışa dönük, yaratıcı enerjiler veriyor. Günün ilk saatlerinde Ay Satürn ile kare açı yaptıkdan sonra boşluğa girdi ve gün boyu boşlukta kalacak. Yarın akşam 17:50’den itibaren Başak burcuna geçecek.

 

Bugün çok önemli girişimler ve başlangıçlarda bulunmadan günlük rutin işlerimizle ilgilenebiliriz. Ay boşlukta olacağı için bazı konularda yavaşlamalar, kararsızlıklar ve belirsizlikler oluşabilir.Sevdiğimiz hobiler, uğraşlarla ilgilenmek, sosyal faaliyetler ve eğlenceli organizasyonlara katılmak için uygun bir günde olacağız.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün oldukça aktif olabilirsiniz. Coşkunuzu alışveriş yerine spora veya hobilerinize yöneltin. Sanat gibi yaratıcı faaliyetler de hareketliliğinizi kontrol altında tutmanıza yardım edebilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Aile yaşamıyla ilgili gelişmeler özel hayatınızın ana konuları arasında yer alabilirler. Bir aile üyesinin ihtiyaçları ve problemleri ile ilgili ilgilenmeniz gereken noktalar olabilir. Yapacağınızın yardım bu kişi için önemli olacaktır.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Boş vakitlerinizi dostlarınıza ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendileriyle güzel sohbet ortamlarında bulunabilir, şehrin etrafına çok kısa gezilerle değişik bir çevrede bulunma isteğinizi tatmin edebilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Sosyal hayatınız aniden canlanabilir. Girdiğiniz sosyal ortamlarda ise çeşitli nedenlerle yapacağınız harcamaların miktarlarına dikkat etmeyebilirsiniz. Giderinizi göz önünde bulundurmalı, tutumlu olmayı unutmamalısınız.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yerine getirmeniz gereken görevler çok fazlaymış gibi görünebilirler. Kendinizi rahatlatacak bir aktivite bulun ve sıkıldığınızda da ona yönelin. Kendinizi gereğinden fazla zorlamayın ve yaşamın keyifli yanlarından uzak kalmayın.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Odaklanma güçlüğü işle ilgili değerlendirmelerde de baş gösterebilir. Bugün plan veya program yapmayın. Detaylı analiz yeteneğinizin öne çıktığı bir günü bekleyin.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bazı dilek veya isteklerinizin gerçekleşmeye başladığını görebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Dış dünyadaki hareketlilik, hayalini kurduğunuz gelişmeleri doğurabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukların bugün çok vaktinizi aldığını görebilirsiniz. Sıkılırsanız alışverişe çıkarak rahatlamaya çalışmaktan kaçınmalısınız. Bir hobiye yönelmeyi deneyin.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Yaşamınızdaki olayları farklı bir pencereden izleyebileceğiniz bir gündesiniz. Gördükleriniz, hayatınızla ilgili gizli güzellikleri ortaya çıkarabilir. Bunları daha da güçlendirip günlerinize renk katmak isteyebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Düzenli ödemeleri gözden geçirebilir, ödeme yaptığınız bazı hizmetleri almayı bırakmak yönünde karar verebilirsiniz. Bir arkadaşınıza olan borcunuzu da, biraz geç kalmış olsanız bile bugün kapatabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Çevrenizin ihtiyaç ve beklentilerine kulak vermeniz gerekecektir. Onları memnun etmeye çalışır, fedakarlıktan da kaçınmazsanız, her ihtiyaç duyduğunuz zaman onlar da sizin yanınızda yer alacaklardır.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Hassas ve duyarlı yapınız nedeniyle çevrenizdeki insanların sıkıntılarını gidermeye yoğunlaşabilirsiniz. Bunlar için beklediğinizden daha fazla vakit ayırmanız gerekse bile geri adım atmayı düşünmeyeceksiniz.