28 Mart Gökyüzü

28 Mart…Jüpiter Günü …Terazi burcunda ilerleyen Ay ilişkilere dikkat çekiyor ve denge ve uyum arayışını işaret ediyor. Dün Dolunay fazına gelen Ay’ın enerjisi çok güçlü ve etkileri bugün de devam edebilir. Ay tüm gün boşlukta olacak. Gergin etkilerin yanı sıra, günlük işlerimizde kararsızlık, belirsizlik yaşanabilir ve sonuç almakta zorlanabiliriz. Bunun yanı sıra gün içerisinde Merkür ve Satürn arasında oluşacak üçgen açı , disiplinli, sağduyulu ve sorumlu olmamıza yardım edebilir. Aile büyükleri ve otorite sahibi kişilerden fikirsel destekler alabiliriz.

Bugün Koç burcundaki Venüs ile Güneş kavuşacaklar.Sevgi, aşk ve ilişkiler teması gün içerisinde çok önemli olacaktır; ancak gergin etkiler nedeniyle temkinli ve dikkatli olmak gerekiyor. Özellikle Terazi ve Koç burçlarının ikili ilişkilerinde daha özenli olmaları gerekebilir.

Demet Baltacı Bilincokulu.com
Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Her ne kadar tüm duygularınızı dile getirmeyi isteyecekseniz de, gün içinde sadece olumlu hislere ve romantik diyaloglara yer verin. Kırgınlıkların ve beklentilerin bugün tartışılmasına gerek yok.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bazı tedavi veya kürlerin gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Var olan bir sağlık sorununu çözmek için şans doğabilir, ertelemeyin. İşlerinizi ayarlayın ve tedaviye başlayın; uygun zamanı ileriki günlerde bulmak zor olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 
Aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir ve bunların verdiği keyif ile çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sürprizlere hazırlıklı olun. Sevdiğiniz kişi sizi çok şaşırtacak, hoş sürprizler yapabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Bugün, aile bağlarının güçlenmesi söz konusudur. Aynı zamanda, başkalarıyla paylaştığınız evin yeniden dekore edilmesi, tadilat yapılması veya yeni bir eve taşınılması gibi konularda kendileriyle ortak bir karar alabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yakın çevrenizdeki kişilerle kurduğunuz duygusal bağ eskisine oranla daha güçlü olacaktır. Şefkatli ve bonkör yönünüz iyice güç kazanabilir. İnsanların her ihtiyacına koşmayı ve her sorununu çözmeyi görev edinebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Vitrinlerin çekiciliği maddi güvenlik isteğinize üstün gelebilir ve size hesapta olmayan harcamalar yaptırabilirler. Bu harcamalar için üzülmeyin, bütçenize zarar vermeyeceksiniz. Kendinize aldığınız ürünlerin keyfini çıkarın.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Duygularınızı ön plana alacağınız bir gündesiniz. İletişimdeki açıklık sayesinde de sevdiğiniz insana, duygularınızı rahatça açabilir, ilişkinizin duygusal boyutlarını tartışabilirsiniz. Bu, kendi iç dünyanızı da iyi tanımanızı sağlayacaktır.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Her zamankinden çok daha ketum bir yapıya bürünmeniz mümkündür. Bunun sebebi, iç dünyanızdaki duygulara odaklanmanız olacaktır. İç dünyanızı daha rahat araştırabilmek için boş vakitlerinizi kendinize ayırabilirsiniz. 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Sosyal yönünüzün güçleneceği ve onu tatmin etme ihtiyacı hissedeceğiniz bir gündesiniz. Her türlü sosyal aktivite, cansız geçse bile sizi kolayca memnun edebilir. 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Katı yönünüzün öne çıkabileceği bir gündesiniz. Daha esnek olun; günün şartları bunu gerektireceklerdir. Duruma uyum sağlamanız, istediğiniz gelişmeleri mümkün kılmanızı sağlayacak. 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugünkü sosyal iletişimleriniz yabancı uyruklu kişilere yönelik olabilir. Olasılıkla yeni tanışacağınız bu kişilerin size katacak çok şeyleri olduğunu görecek ve kendileriyle ilişkilerinizi hızla ilerletmek isteyeceksiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Eşiniz veya bir arkadaşınızla ortaklaşa yaptığınız bir yatırım konusunda, kazançlarla ilgili haberler gelebilir. Bu haberler umut vaat edebilirler ve gelecekteki parasal beklentilerinizi olumlu yönde değiştirebilirler.