29 Mart Gökyüzü

29 Mart…Venüs Günü … Akrep burcunda ilerleyen Ay duygularımızı ve sezgilerimizi yoğunlaştırabilir. Günün ilk saatlerinde Ay Neptün arasındaki üçgen açı bu etkileri daha arttırabilir. Rüyalarımız çok derin ve etkileyici olabileceği gibi, sezgilerimiz ve empati yeteneğimiz artabilir. Günün ilerleyen saatlerinde Ay Satürn kavuşumu ile kendimizi biraz karamsar ve sıkıntılı hissedebiliriz. Ancak Ay’ın Plüton ve Merkür ile yaptığı olumlu açılar kendimizi ifade etmemizi kolaylaştırabileceği gibi, ihtiyacımız olan güven ve desteği de bulabiliriz. Merkür ve Jüpiter arasındaki kare açı yazılı ve sözlü iletişimlerde bazen abartılı ve fazla özgüvenli tavırlara yol açabilir. Değişken grup burçların bu konuda daha kontrollü olmaları gerekebilir.

 

Koç burcunda ilerleyen Güneş, Venüs ve Uranüs bugün kavuşum yapıcaklar. Koç burcundaki bu stelyum enerjimizi ve coşkumuzu arttırabilir. Sosyal ilişkilerde yenilikler, sürprizler ve beklenmeyen ani durumlar oluşabilir. Yengeç ve Oğlak burçları aile ilişkileri ve kariyer hayatlarında hareketlilik yaşarken; Koç, Terazi burçlarının özellikle ikili ilişkilerinde ve ortaklıklarında daha temkinli olmaları gerekebilir.

 

Ay akşam saatlerinde Merkür ile üçgen açı yaptığında zihinsel olarak daha aktif ve yaratıcı, ilişkilerimizde ise daha yapıcı olabiliriz. Ay akşam 22:20’de boşluğa girecek ve Pazar sabah 05:15’de Yay burcuna geçene kadar boşlukta kalacak.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Eviniz ve ailenizle ilgili konularda iyimser olacaksınız. Bu durum, kararlılıkla hareket etmenizi sağlayacaktır. Ancak, gerçekçiliğinizi de korumalısınız. Fazla riskli girişimlerde bulunmayın.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sevdiğiniz kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle sohbetleriniz çok renkli olacaktır. Birbirinizle paylaşmak istediğiniz heyecan verici şeyler sayıca artabilirler.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün ortamlarınıza yenilik getirme isteğinizi, bu ortamları paylaştığınız kişilere iletebilirsiniz. Onların da istek ve görüşlerini barındıran planlarla ilgili bazı düşünceleriniz olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Özel hayatınızda size yakın olan ve sizin için en büyük önemi taşıyan kişilerle ilişkilerinize fazlasıyla özen göstereceksiniz. Kendileriyle birlikte vakit geçirmek, size, arzuladığınız huzur, ve güvenlik duygularını tattırabilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev ortamında huzur bulacağınız bir gündesiniz. Aktif ve sosyal bir burç olsanız bile evde kalmak size daha çekici gelebilir. Ev işleriyle ilgilenmek ve akrabalara vakit ayırmak günün ana konuları olabilirler.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Kendinize en yakın gördüğünüz kişileri yanınıza alıp sakin yerlere kısa gezilere çıkabilir ve buralarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. İlişkilerinizi çok rahatlatıcı hale gelecek, sohbetleriniz renkli olacaktır.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Kendinize yönelik harcamalarınız olabilir. Bu harcamaların bazıları lükse de kaçabilirler. Elbette her harcamanın illa da lazım olan ürünlere yapılması gerekmiyor; arada sırada kendinize de hediyeler almaktan çekinmeyin.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Özel yaşamınızda karakterinizi güçlü biçimde ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Ortamlarınızı domine etmeniz mümkün. Bu, elinize, kişiler arasındaki sorunları çözmek için büyük bir güç verecektir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün pek ortalıkta gözükmemek, kendi içinize dönüp bazı hareket planları belirlemek isteyebilirsiniz. İnsanlar, bu halinizi yadırgayabilirler ama sizi rahatsız da etmeyeceklerdir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün birçok sosyal ortama dahil olabilirsiniz. Bu ortamlarda kuracağınız iletişim, ileride size faydalar sağlayabilecek fırsatlar yaratma potansiyeli de taşıyabilirler.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Yakın çevrenizin ilgi beklentilerini karşılayamazsanız, yoğun olduğunuzu onlara açıkça anlatın. Buna anlayış gösterip şikayet etmeyeceklerdir. Durumu ileriki günlerde telafi etmek için bol vaktiniz olacak.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Okuma, yazma ve size ilginç gelen konuları araştırma eğiliminizde artış olabilir. Kimi konular hakkında bilgi almak için yolculuklar gerçekleştirebilir ve çeşitli insanlarla görüşebilirsiniz.