30 Mart Gökyüzü

30 Mart…Satürn Günü … Akrep burcunda ilerleyen Ay güne yoğun duygular, sezgiler veriyor. Ay gün boyu boşlukta olacak. Önemli işler, yeni girişimler, başlangıçlar, büyük alış verişler için bugün uygun olmayabilir. Hızlı sonuç alamayacağımız gibi verim de düşük olabilir. Sözleşme ve anlaşmalarımızda da fikir değişiklikleri yaşanabilir. Günü rutin işlerimizle ilgilenerek, eğlence ve dinlenmeye zaman ayırarak geçirebiliriz.

 

Güneş, Uranüs, Venüs kavuşumunun etkileri devam ediyor. Özel ilişkilerinizde ve sosyal hayatınızda ani, beklenmedik, sürpriz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Koç ve Terazi burçlarının ikili ilişkilerindeki dengeyi korumaları zorlaşabilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bu dönemde son derece ve iyimser ve cesur olabilirsiniz. Ev bütçesi gibi alanlarda girişken adımlar atmanız, günün ana konusu olabilir. Yine de fazla iyimserliği engelleyin ve gerçekçi olun.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Herhangi bir yaşam alanında bazı kişilerle birlikte hareket etme kararı alabilir ve bu birliktelik doğrultusunda kendi planlarınızda ayarlamalar yapabilirsiniz. İşbirliği dönemin ana konusu olacaktır.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Sağlığınızı ilgilendiren planları hayata geçirebilirsiniz. Erteleyip durduğunuz bir tedaviye başlama kararı alabilir, ufak tefek bedensel bakımlara veya sağlığınızı korumaya yönelik faaliyetlere başlayabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Yaşamın zevklerine odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle alışverişe çıktığınızda veya pahalı bir mekanda bir sosyal faaliyete dahil olduğunuzda harcamalarınızı kontrol altında tutun.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev yaşamına ve aile ilişkilerine yoğunlaşsanız da, her şeyi olduğu gibi değil, olmasını istediğiniz gibi görmeye eğilim gösterebilirsiniz. Taraflı ya da yüzeysel yaklaşımlara direnin. Gerçekçi olmanız önemlidir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Yakın çevrenize daha fazla vakit ayırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kendileriyle daha uzun sohbetler yapabilir, sorunlarıyla daha çok ilgilenebilir, hatta bunları çözmek için kendinize ayırdığınız vakti kullanabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Yaratıcılığınızı para ile ilgili konu veya sorunlara değil, sanat gibi yaratıcı faaliyetlere yöneltin. Aktif ve sınır tanımayan hayal gücünüzü en iyi bu yollarla değerlendirebilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Duygularınız gittikçe güçlenebilir ve siz de onları bastırmaya çabalayabilirsiniz. Dış dünyadan biraz geri çekilip içinize dönebilirsiniz. Hatıralarınız arasında bir gezinti yapmanız mümkündür.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Pratik düşünce şekliniz soyut bir hal alabilir. Felsefe veya metafizik ile ilgilenebileceğiniz gibi, gününüzü hayalleriniz arasında da geçirebilirsiniz. Gerçekçi yaklaşım gerektiren işleri bugünlük başkalarına devredin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Kalabalık sosyal ortamlarda, insanlarla her konuda uyumlu olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Tek sorun, sosyal yaşamın keyfine kapılıp masrafları bir parça artırmak olabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Hayal gücünüz güne damgasını vurabilir. Yaratıcılığınızı engellemeyin ve bolca hayal kurun. Yaratıcılık isteyen faaliyetlere, özellikle de sanat çalışmalarına yönelebilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün şaşırtıcı haberler alacağınız bir gün olabilir. Bildiğinize inandığınız birçok konunun yeni boyutlarını inceleme şansını yakalayabilirsiniz. İletişimi üst seviyede tutmaya önem verin ki bu şans sizi daha hızlı bulsun.