31 Mart Gökyüzü

31 Mart…Güneş Günü … Günün ilk saatlerinde Yay burcuna geçen Ay, güne iyimser, neşeli, özgür enerjiler veriyor. Seyahat, spor, geziler ve sosyal faaliyetler için uygun bir gün olabilir. Öğle saatlerinde etkili olacak Ay Neptün karesi, dalgınlık, karışıklık, belirsizlik yaratabilir. Venüs Plüton arasında etkinleşecek kare görünüm nedeniyle özellikle öncü grup Koç, Terazi, Oğlak ve Yengeç burçlarının ikili ilişkilerinde ve aile ilişkilerinde daha dikkatli olmaları gerekiyor. Güç çekişmeleri, baskı, kıskançlık, manipülatif tavırlar sorun çıkarabilir. Ay Jüpiter sextile açısı destekleyici etkisiyle daha pozitif, iyimser ve anlayışlı davranmamıza ve küçük fırsatlarla karşılaşmamıza yardımcı olabilir.

 

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay Uranüs üçgeni heyecanlı ve sürpriz kavramları hayatımıza taşıyabilir. Değişik ve eğlenceli sosyal faaliyetler, davetler, misafirler moralimizi yükseltebilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Zihniniz sürekli aktif olacak ve yeni düşünceler geliştirecektir. Ufkunuzu daha da genişletmek isteyebilir ve bunu yapmak için eğitim programlarına kayıt olma veya seyahatlere çıkma fırsatlarını değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Size yakın olan bir kişi adına bazı parasal konularla ilgilenebilir, bilgi toplayabilir, hatta bazı hamleler de yapabilirsiniz. Ailenizle ortak kullanılan maddi varlıklarla ilgili gelişmelere de vakit ayırmanız gerekebilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Özel yaşamınızda kurduğunuz iletişim güçlenebilir ve derinlik kazanmaya başlayabilir. Bu durumun farkına varınca, ertelediğiniz konuları tartışmak için uygun bir günde olduğunuzu düşünebilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Sağlığınız birinci önceliğiniz haline gelebilir. Aldığınız gıdaların içeriklerine dikkat etmek, size uygun bir spor yapma kararı almak, sahip olduğunuz kötü alışkanlıkları bırakmak gibi kavramlar hayatınıza girecektir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sessizliğinizi bozup, çevreyle iletişim kurmaya başlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ihtiyacı hissedeceksiniz. Konuşmalarınızda da akıcılık, canlılık ve renkli ifade şekilleri olacaktır.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Ev yaşamınızın ve aile ilişkilerinizin öncelikleriniz olmaya başlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Tüm vaktinizi yakın akrabalarınızla birlikte geçirmeniz ve onlarla önem taşıyan birçok konu üzerinde konuşmanız mümkündür.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün, yakın çevreniz içerisinde kabul ettiğiniz bir kişinin destek talebiyle karşılaşabilirsiniz. Bu kişinin problemi çok da basit olmayabilir ve çözüm için kendisine uzun vakit ayırmak durumunda kalabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Emlak alım satımı veya kiralanması ile ilgili gelişmelerin yaşanabileceği bir gündesiniz. Önünüzde birden fazla seçenek olabilir ve size en büyük faydayı sağlayacak olanı bulmak için uzun analizler yapabilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
İletişimci yönünüz iş yaşamında da ön planda olabilir. Sizi rahatsız eden sorunları daha cesurca dile getirebilir, insanlarla daha yakın çalışabilir, toplantılarda daha ikna edici olabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Zihninizde dönüp duran fikir ve görüşleri kendinize saklamak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak; içinizde yaşadıklarınızı ve aklınızdakileri çevreyle paylaşmalısınız. Birçok insana fayda sağlayabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün, yakın çevrenizle bir arada olmak isteyecek, onlarla eğlence içerikli çeşitli sosyal faaliyetlere katılmak için plan yapacaksınız. Bugün gireceğiniz ortamlar, sosyal yönünüzü büyük ölçüde tatmin edebilirler.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Sosyal yaşamda ışıldayabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanların size duyduğu beğeni artacak, zihinlerindeki yeriniz sağlamlaşacaktır Yeni tanışmalarda insanlarda iyi intibalar bırakmanız, ileride güzel ilişkiler doğurabilir.