1 Nisan Gökyüzü

1 Nisan…Ay Günü … Yay burcunda ilerleyen Ay, güne iyimser, neşeli, özgür enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde 07:59’da boşluğa giren Ay, yarın 08:35’de Oğlak burcuna geçene kadar boşlukta kalacak. Bugün önemli girişimler, başlangıçlar, anlaşmalar yapmak yerine günlük rutin işlerimizle ilgilenmek daha doğru olabilir. Güneş Plüton arasında oluşacak kare görünüm genel olarak otorite kavramları ile ilişkilerde sorun yaratabilir. Özellikle Koç, Terazi, Oğlak, Yengeç burçlarının bugün şartları çok zorlamamaları gerekiyor.

 

Ay Yay burcundayken, seyahat etmek, kültürel faaliyetlere katılmak, spor yapmak, eğlenceli, sosyal çalışmalar için de uygun bir gündeyiz. Gün içerisinde Ay Mars ve Güneş Jüpiter arasında etkinleşen uyumlu açılar da enerjimizi olumlu yönde kullanabilmemiz için bize gerekli motivasyonu ve güveni verebilir. Kendimizi neşeli, iyimser ve pozitif hissedebileceğimiz bir gündeyiz.

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Gerçekçi yaklaşımınız bu dönem içerisinde iyice ön plana çıkabilir. Mantığınızı öne çıkarın ve çevrenizdeki evhamlara kapılmış insanlara yardım edin. Bazı şeyleri abarttıklarını siz yardım etmeden göremeyebilirler.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Miras, nafaka veya tazminat gibi bir konu ile ilgili bazı görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bunun yanında bireysel ihtiyaç kredisi gibi bir yolla da her ne kadar geri ödeyecek olsanız bile para girişi sağlama kararı alabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Yakın çevrenizdeki kişilerle birlikte sosyalleşmek, size sadece güzel vakit geçirmekle kalmayıp yeni tanışmalar da getirebilir. Yeni bir yüz, yaşamınızda heyecan verici bir dalgalanma yaratabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Boş vakitlerinizi yaşadığınız mekanı daha konforlu ve göze hoş gelen hale getirmeye ayırabilirsiniz. Rahat yaşam sürme isteğinizi bu şekilde dışa vururken masrafta aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aşk hayatınızla ilgili çok güzel olaylarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi etkileyen kişi ile baş başa uzun vakit geçirme fırsatınız olabilir. Küçük sürprizler de ana temalar arasına girebilirler.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Ev ve aile yaşamıyla ilgili bazı konular hakkında kafa yormaya başlayabilirsiniz. İmkanınız varsa, bunun yerine arkadaşlarınızı yanınıza alın ve bir eğlence faaliyetine katılın.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Uyum size bugün çok şey kazandırabilir. İnsanların isteklerine ses çıkarmadan uymanız, sıra kendi isteklerinize geldiği zaman bunları yerine getirmek için çırpınan bir çevre içinde olmanızı sağlayabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Gelecekteki maddi durumunuz veya gelmesini beklediğiniz para konusunda bazı düşünceleriniz olabilir. İhtiyacınız varsa, aile çevresinden veya yakın arkadaşlarınızdan bir maddi yardım gelmesi söz konusu olabilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün de kendinizi ifade etmek için iyi bir gün haline gelebilir. Sohbetlerinizle kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz için, yeni tanıştığınız kişileri etkilemeniz de kolay olacak. Bunu iyi değerlendirin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün pek iletişim kurmak istemeyebilir, yalnız kalıp ve sakin ve sessiz vakit geçirmeyi arzu edebilirsiniz. Bunu yaparsanız, kendinize ayırdığınız vakitler gerçekten de çok daha dinlendirici olabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Özel hayatınızda yakın ilişkiler kurduğunuz kişilerle aranızda bazı ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir. Bunları bugün bir çözüme bağlamaya çalışmayın. Bir süre daha sessiz kalmaya devam edin.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Aile içi ilişkilerle ilgili önemli görevler üstlenebilirsiniz. Aile büyükleri, bazı kişilerin arasında devam eden sorunları çözmenizi isteyebilirler. Sevimli, anlayışlı ve uyumlu yapınızı ön plana çıkarın. Arabuluculukta başarılı olacaksınız.