3 Nisan Gökyüzü

3 Nisan…Merkür Günü … Oğlak burcunda ilerleyen Ay, güne kararlı, ciddi, sabırlı enerjiler veriyor. Günün erken saatlerinde Plüton ile kavuşan Ay, Venüs ve Güneş ile kare açı yapmaya başladı. Bu oldukça gergin ve zorlayıcı görünüm gün boyu etkili olabilir. Duygusal olarak karamsarlık, hırs, baskı oluşabileceği gibi günlük hayatımızda sosyal ilişkilerimizde gergin ve stresli durumlarla karşılaşabiliriz. Bunun yanı sıra kendimizi çok kararlı ve hırslı hissedeceğimiz için yeni atılımlarda motivasyonumuz çok yüksek olabilir. Sosyal hayatta iş hayatında kendimizi çok öne çıkarmak isteyebiliriz. Ancak iş hayatımızda otorite konumları ve aile büyükleri ile bazı anlaşmazlıklar görülebilir. Özellikle Koç, Oğlak, Terazi ve Yengeç burçlarının temkinli olmaları gerekiyor. Kronik sağlık problemleri, migren, diş, eklem, kemik vb. sorunlarda artış olabilir. Öğleden Sonraki saatlerde etkili olacak Ay Mars karesi de şartları daha da zorlaştırabilir. Stres, öfke, kızgınlık, tartışmalar, küçük kazalar günlük hayatı etkileyebilir. Mümkün olduğu kadar sakin kalmaya çalışmalı, şartları fazla zorlamamalıyız.

 

Öğleden sonra 13:35’den itibaren Ay boşluğa girecek. Ay yarın öğle saatlerine kadar boşlukta kalacağı için yeni girişim ve anlaşmalarda somut sonuçlar almak zorlaşabilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Yakın çevrenizdeki bir kişiye yardım etmek için özel işlerinizi bırakıp bazı hızlı hamleler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Yoğun iletişim trafiğine girip kişisel bağlantılarınızı kullanmanız da mümkündür.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sosyal olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz; yeni sosyal etkinlik programlarına açık olun. Yabancı uyruklu kişiler hızla yaşamınıza girebilirler.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün daha durgun olabilir ve yaşamınızda en çok önem verdiğiniz meseleyi normalden farklı olarak daha derinlemesine ele alabilirsiniz. Radikal bir hareket planı belirlemeniz mümkündür.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Boş vakitlerinizi sevdiğiniz kişiyle birlikte geçirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Romantik bir akşam yemeği veya tenha bir sosyal ortamda sakin birkaç saat geçirmek günün ana konuları arasına girebilirler.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sizi daha da dinçleştirecek sağlıkla bağlantılı uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Spor ve diyet programı ya da sizi zorlayan bir sağlık sorunu için tedaviye başlanması gündeme gelebilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, son derece uyumlu geçme potansiyeline sahip. Siz de biraz esnek olur, çevrenize uyar ve derleyip toplamak, düzeltmek yerine eğlenmeye yönelirseniz, geçen saatlerden büyük keyif alacaksınız.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Ailenizle baş başa vakit geçirebilir, bazı misafirler ağırlayabilir veya arkadaş ya da akrabalarınıza ziyarete gidebilirsiniz. Ev ortamında beraber olacağınız yakın çevreniz size iyi vakit geçirtecektir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Boş zamanlarınızda yakınlarınızla katılacağınız faaliyetler bugün çok daha zevkli olabilirler. Bazı arkadaşlarınız sizi çeşitli programlar için davet ederlerse geri çevirmeyin.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Eviniz için veya hediye olarak bazı şeyler almak isteyebilirsiniz. Alacaklarınızı güzel ve faydalı ürünler olabilecekse de, yine de masraflarınıza biraz dikkat edin ve ürün seçerken sadece beğeninizi değil, fiyatları da göz önünde bulundurun.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün son derece coşkulu olacağınız, bu sayede de içinde bulunduğunuz ortamlarda öne çıkacağınız bir gün olacak. Dikkatleri üzerinizde toplamanız kesin gibi. Her zamankinden farklı faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Ya yakın çevrenizle beraber olmak isteyeceğiniz ya da tamamen içinize döneceğiniz bir gündesiniz. Coşkunuzu kendinize mi saklamak yoksa çevreyle mi paylaşmak istediğinize karar vermelisiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün son derece sosyal olabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizdeki uyum, çok yakın olmadığınız kişilerle bile sıcak bir iletişim kurmanızı sağlayabilir. Gruplar arasında çok sevilecek, yeni bağlar kuracaksınız.