4 Nisan Gökyüzü

4 Nisan…Jüpiter Günü … Ay güne Oğlak burcunda ve boşlukta başlayacak. Sabah erken saatlerde günlük işlerimizde belirsizlikler oluşabilir; sonuç almakta zorlanabiliriz. Ay öğleye doğru 11:41’den itibaren Kova burcuna geçiş yapacak. Kova burcundaki Ay güne bağımsız, sosyal, yaratıcı enerjiler vermeye başlayacak. Bugün sevgi ,aşk gezegeni Venüs ile Mars Koç burcunda kavuşacaklar. Sevgi, aşk ve flörtlerde hızlı ve heyecanlı gelişmeler, sosyal hayatta canlılık, sanatsal faaliyetlerde yaratıcılık artabilir. Koç, Aslan, Yay burçları kendilerini daha enerjik, keyifli hissedebililer, özel ilişkilerinde ve sosyal hayatta çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirler.

 

Ay akşam geç saatlerde Uranüs ile sextile açı yaptığında heyecanlı, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Ay’ın orijinal, yaratıcı enerjisi, bilimsel çalışmalar ve sanatsal faaliyetlerde verimli olarak kullanılabilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Sosyal çevreniz içerisinde sahip olduğunuz sorumluluklar ağırlık kazanabilir. İnsanlar bunları yerine getirmenizi bekleyeceklerdir; kendi isteklerinizi bugünlük ertelemeniz gerekebilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Uzun bir yolculuğun programınıza girebileceği bir gündesiniz. Uzak bir ülkeye gitme fikri sizi heyecanlandırabilir ancak seyahatinizin asıl amacı üzerine yoğunlaşmanız daha faydalı olacaktır.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Ev bütçesiyle ilgili bazı yeni düzenlemeler yapma gereği görebilir ve bunun için kolları sıvayabilirsiniz. Evinizi paylaştığınız kişilerle çeşitli noktalar üzerinde konuşmanız da mümkündür.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Eşinizi ön plana çıkartan etkilerin devam edeceği bir gündesiniz. Sizden her zamankinin dışında bazı özel istekleri olabilir ve bunları yerine getirmek için fazladan vakit ayırabilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Özel yaşamınızda rahatlama isteğiniz öne çıkabilir. Sizi sıkan konuları çözmek için kararlılık göstermeniz mümkündür. Bununla ilgili olarak yakın çevrenizden de destek alabilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Çocuklarla ilgili gelişmeler günün ana konuları arasında yer alabilir. Güzel bir sürpriz veya sevindirici bir haber gününüze renk katan en önemli etmen haline gelebilir.


TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Yaşadığınız ortamı güzelleştirmekle ilgili bazı tasarruflarınız olabilir. Yeni bir dekorasyon planı gündeme gelebilir ve gün boyunca zihninizde bazı tasarılar oluşturabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Yakın arkadaşlarınızla neşeli ortamlarda bir araya gelebilirsiniz. Birlikte oldukça güzel eğlenmenin yanında, sizi sıkan, kendinize sakladığınız dertleri de paylaşıp rahatlayabilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün vitrinlerin karşısında normalden daha fazla vakit geçirebilir, kendinizi tutamayıp çokça alışveriş yapabilirsiniz. Kendinizi yeni şeylerden elbette mahrum etmeyin ama bütçenizi de unutmayın.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Tüm gözler üzerinizde olabilir. Ne yaparsanız yapın insanların dikkati size kayıyormuş gibi görünebilir. Kim bilir, belki de bu tüm olumlu yönleriniz ile insanları etkilemek için bir fırsattır.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Düşünceleriniz kendiniz üzerinde yoğunlaşarak içe dönmenizi sağlayabilir. Hislerinizi analiz etmeye, dış etkenlerin üzerinizdeki etkilerini görmeye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yeni bir sosyal ortama girmenizin mümkün olduğu bir gündesiniz. Yeni tanışmalar ve beklenmedik karşılaşmalar, sosyal ortamlarda geçireceğiniz zamana ayrı bir renk katabilir.