9 Nisan Gökyüzü

9 Nisan…Mars Günü …Koç burcunda ilerleyen Ay güne girişken, aktif, sabırsız enerjiler veriyor. Sabah ve öğle saatlerinde Ay Uranüs ile kavuşacak ve Plüton ile kare yapacak. Bu görünümler gerginlik, stres, ani durumlar yaratabilir. Özellikle Koç, Oğlak, Yengeç ve Terazi burçlarının günlük hayatlarına ve sosyal ilişkilerinde daha temkinli olmaları gerekiyor. Sakarlık, kazalar, kronik sağlık sorunları bugün artış gösterebilir. Sabırsız ve aceleci tavırlardan uzak durmalıyız. Yarın doğacak yeni ay öncesinde Ay’ın ışığı kaybolmuş durumda. Yeni girişimler ve başlangıçlar için Yeni Ay’ın enerjisini beklemek daha doğru olabilir. Bugün hayatımızda tamamlamamız ve bitirmemiz gereken kavramlar üzerinde yoğunlaşabiliriz. Koç burcundaki Ay’ın vereceği cesaret ve motivasyonla bunu yapabiliriz.

 

Akşam geç saatlerde Ay Jüpiter arasında uyumlu açı olacak ve gündüz oluşan sert etkiler kaybolacak. Kendimizi daha neşeli, iyimser hissedebileceğimiz gibi, sosyal ilişkilerimizde de olumlu gelişmeler yaşanabilir.


Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bu günlerde işlerinizle tek başınıza ilgilenmeyi daha faydalı görebilirsiniz ve bu, yanlış bir düşünce olmayacaktır. Dış müdahalelerden uzak kalarak yeni stratejiler belirlemek günün ana konularından olabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün boş vakitlerinizi arkadaşlarınızla birlikte, keyifli sosyal ortamlarda geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Yaşamın sorumluluklarından uzakta, keyifli birkaç saat geçirebilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Kariyerinize verdiğiniz önemin artmaya devam edeceği bir gündesiniz. Dikkatiniz tamamen görevlerinizde olabilir ve üst makamları memnun edecek gelişmeler yaratmak için girişimleriniz olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Günlük yaşamın detaylarına fazla odaklanmayacağınız bir gündesiniz. Gelecekle ilgili planlarınız gündemde olabilir. İleriki günlerde varmak istediğiniz nokta, düşüncelerinizin yoğunlaştığı kavram olabilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çevreden gelen titreşimlere karşı oldukça hassas olabileceğiniz bir gündesiniz. Olumlu ortamlarda, sevecen insanlarla birlikte olun. Kendinizi hoş etkilerle çevreleyin.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Çevrenizdeki insanların değişkenlik gösteren davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bunların fazla üzerinde durmayın; hatta görmezden gelin. Yarın her şey düzelecektir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Daha önceden yaptığınız bir programı değiştirmenizi gerektirecek bazı gelişmeler olabilir. Bir fırsatı değerlendirmek için harekete geçebilir, program dışı bir görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Aşk ilişkinizin ön planda kalacağı bir gün geçirebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişi sizi hem motive edip hem de ihtiyaç duyduğunuz ilhamı verebilir. Kendinizi bu kişiye bırakmak bugün yararlı olabilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Aile yaşamınızla ilgili bazı beklenmedik durumlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunlarla ilgili olarak bazı adımlar atmanız istenebilir. Kendinize güvenin; meseleleri çözümleyeceksiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, açık iletişim sayesinde olumlu bir dönem geçirebilirler. İnsanlara açılmak için iyi bir günde olduğunuz gibi, onların size açılmasını da sağlayabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Paranızla ilgili planlarınızda bazı noktaların aklınıza yatmadığını görebilirsiniz. Bunları değiştirmeye çalışmak yerine başka konulara odaklanın ve para planlamalarını başka bir güne bırakın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün kendinizi oldukça değişik şekillerde ifade edebilirsiniz ve insanlar bunlar nedeniyle şaşırabilirler. Alışılmış davranışların dışına çıktığınızda aşırıya kaçmadığınızdan emin olun. İnsanları etkilemeye odaklanın.