13 Nisan Gökyüzü

13 Nisan…Satürn günü…Boğa burcunda ilerleyen Ay güne sakin, güvenli, kararlı enerjiler veriyor. Öğle saatlerine kadar günlük işlerimizde yavaş ve istikrarlı gelişmeler olabilir. Dinlenmek, bahçe ve toprak işleri, maddi konularla ilgilenmek için de günün ilk yarısı uygun olabilir. Öğleden sonra 15:31’de Ay Merkür ile sextile açı yapıcak ve ardından boşluğa girecek. Sosyal ve özel ilişkilerde, iletişimlerimizde daha duygusal, duyarlı etkiler içerisinde olabiliriz.

 

Ay 17:13’den sonra İkizler burcuna geçecek. İkizler burcunda daha hareketli, dışa dönük, meraklı ve huzursuz enerjiler vermeye başlayacak. Yakın çevremizdeki kişilerle ilişkilerimizin yoğunlaştığı, kısa geziler, seyahatler yaptığımız hareketli bir haftasonu geçirebiliriz.

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Çevrenizdeki insanların içinde oldukları tutum, kafanızın karışmasına neden olabilir. İletişimlerinizi açık şekilde sürdürmeye çalışın ve her şeyin olduğu gibi dile getirilmesini sağlayın.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Duygusal yönünüz güç kazanacaktır. Çevrenin söylediklerine kapılıp gidebilirsiniz. Temkinli olun ve coşku ya da duygularla değil, mantık ve analizci bir zihinle hareket edin.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
İnsanlardan ve onların bakışlarından uzak kalmak isteyeceksiniz. Yakın ilişkilerinizi de aynı şekilde gözlerden uzak yaşamaya eğilim gösterebilirsiniz. Sosyal iletişimden uzak bir gün sizi dinlendirebilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Cebinizdeki parayı kullanma şeklinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bilhassa katıldığınız sosyal faaliyetlerde çok para harcama eğilimine girebilirsiniz. Gerekiyorsa davetleri reddetmek faydalı olabilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Etrafınızdaki insanları idealize etmekten kaçının. Kendilerini, gerçekte olduklarından daha güçlü veya daha iyi niyetli olarak düşünmeyin. Böylece onlara gereğinden fazla yüklenmez veya fazla şey beklemezsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün güçsüz hissedebilirsiniz. Eğer mümkünse, bugünü kendinize ayırın. İşlerinizi erteleyin ve dinlenmeye bakın. Sakin bir müzik, keyifli bir kitap size çok iyi gelebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bir arkadaşınız, eskiden yapmış olduğunuz bir yatırım ile ilgili olarak bilgi isteyebilir. Avantajlar, dezavantajlar, kolaylıklar ve prosedürler hakkında konuşabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Aileniz, evinizi paylaştığınız diğer kişiler veya bazı işleri birlikte yaptığınız insanlarla ufak tefek anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Unutmayın, bu durumlardan kolayca sıyrılmanın tek yolu açık iletişim ve karşılıklı anlayıştan geçer.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Yakın çevrenizin sizden bazı ricaları olabilir. Bunları yerine getirmeyi kendi işlerinizin önüne alabilirsiniz. Bu uğurda tüm gününüzü harcayabilirsiniz ancak bundan şikayet etmeyeceksiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal hayatınızın ön plana çıkması mümkündür. Dahil olacağınız sosyal faaliyetlerde çok etkileyici kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni arkadaşlık ve aşk ilişkisi fırsatları doğabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Huzuru kendi iç dünyanızda bulabilirsiniz. Ancak; bazı sebeplerden ötürü, iç dünyanızda kalamayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız veya aile çevrenizin sizden bazı talepleri olabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Hayal gücünüzün genişlemesi ve yaratıcı yönünüzün güçlenmesi mümkündür. Çevrede olan bitenleri gerçekte oldukları gibi görün. Eğer hayallere dalıyorsanız, bu hayalleri bir sanat faaliyeti ile değerlendirin.