14 Nisan Merkür Koç Burcunda

14 Nisan…Güneş günü…İkizler burcunda ilerleyen Ay güne hareketli, meraklı, dışa dönük enerjiler veriyor. İletişimin yoğun olduğu, yakın çevre ilişkilerimizin arttığı, küçük seyahatler yapabileceğimiz hareketli bir gün geçirebiliriz. Ay Uranüs olumlu açısı da hoş ve ilginç sürprizler, haberler, misafirler getirebilir hayatımıza. Akşam saatlerinde Ay Jüpiter kavuşumu daha pozitif ve şanslı enerjiler verecektir. Kendimizi daha neşeli, iyimser ve coşkulu hissedebiliriz.

Bugün iletişim gezegeni Merkür sabah erken saatlerde Balık burcundan ayrılarak

 

Koç burcuna geçecek. Düşüncelerimiz ve iletişim şeklimiz daha girişken, cesur, sabırsız ve dışa dönük olacaktır. Ancak fazla benmerkezci ve fazla düşünmeden ortaya atılan fikirlere karşı da temkinli olmalıyız. Koç, Aslan, Yay burçları 1 Mayıs'a kadar kendilerini daha iyi ifade edebilirler ve hayatlarındaki iletişim artabilir. Önümüzdeki hafta Yeni ayın enerjisini daha iyi kullanarak aktif girişimlerde bulunabiliriz.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugününüzü evin dışında değerlendirmek isterseniz harcamalarınız konusunda dikkatli olun. Gezme, alışveriş, yemek ve sosyal faaliyetler derken bütçenizi zorlamamalısınız. Önceden bir harcama limiti belirleyebilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün vaktinizi istediğiniz gibi değerlendirme şansınız olacak. Olasılıkla insanların arasında olmak isteyeceksiniz. Kendinizi ifade ediş biçimleriniz popülerliğinizi artıracaktır; sosyalleşmekten çekinmeyin

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Boş zamanlarınızın tümünü kendi başınıza, olasılıkla da evde geçirebilirsiniz. Eğer insanlarla iletişim kurarsanız onların sırlarına ortak olabilirsiniz. Bunlarla ilgili bazı çözüm önerileri getirmeniz de mümkündür.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Sosyal yaşamın ön planda yer alacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Sergi, konser, yemek gibi kalabalık aktiviteler içerisinde yer alabilirsiniz. Akşam saatlerinde görevlerinizle ilgili düşünceler içerisine girebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aile çevresine karşı sahip olduğunuz bazı görevleri bugün tamamlayarak rahatlayabilirsiniz. Bunları bir an önce bitirmeye çalışın ki günün geri kalanını istediğiniz gibi değerlendirebilin.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugünkü iletişimlerinizde yabancı uyruklu kişiler ön plana çıkabilirler. Kendilerinden pek çok şey öğrenmenin yanında, düşünce ve yaklaşımlarından da etkilenebilirsiniz. İleriki günlerde içinizde değişimler gerçekleşebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Karşı cinsle ilişkilerin yoğun olmaya devam edeceği bir gündesiniz. Sosyal hayatta bu kişilerle bir arada olmak size daha büyük keyif verebilir. Kısa süreli ilişkiler de bugün gündeme gelebilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
İnsanlarla olan ilişkilerinizdeki iyileşme sayesinde daha rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İletişimlerdeki nezaket, iç dünyanızı yakınlarınıza açmanız yönünde ilham edebilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün rahat ve konforlu olma isteğiniz yoğunlaşacaktır. Bu istek içerisinde ortamlarınızı buna yönelik olarak değiştirme düşüncelerine de girebilirsiniz. Yeni uygulamalar gündeminizde yer alabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Hayatın tüm keyifli yanlarının ön planda olacağı bir gündesiniz. Aşk hayatınızdaki olumlu etkiler, farklı ve yaratıcı dışavurumlarınızla da desteklenecektir. Bugün çok beğenileceksiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugününüzü ev yaşamınızla ilgili konuları ele alarak geçirebilirsiniz. Aile içi ilişkilerle ilgili mevzulara odaklanmanın yanında, evinizle ilgili uygulamalarla da ilgilenmek ana konulardan olabilirler.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
İletişim kurma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Yakın evrenizdeki kişilerle paylaşımlarınız renkli ve keyifli olacaklardır. Sürpriz bir kısa gezi programı da karşınıza çıkabilir.