15 Nisan Venüs Boğa Burcunda

15 Nisan…Ay  günü…İkizler  burcunda ilerleyen Ay güne hareketli, meraklı, dışa dönük enerjiler veriyor. Merkür’ün de Koç burcuna geçmesi ile birlikte yeni ayın enerjisini daha rahat kullanabilir, yeni girişimlerde bulunabiliriz. Haber ve iletişimin yoğun olduğu, küçük seyahatler yapabileceğimiz bir gün içerisindeyiz.

 

Ay akşam saatlerinde Güneş ve Mars ile de sextile açı yapacak. Hem özel hem sosyal ilişkilerimizde olumlu ve yapıcı gelişmeler yaşayabileceğimiz gibi, enerjimizi verimli kullanarak, gerekli motivasyonu sağlamamız da mümkün olabilir.

 

Bugün sevgi ve aşk gezegeni Venüs Koç burcundan ayrılarak Boğa burcuna

geçecek. Venüs yöneticisi olduğu Boğa burcunda güçlüdür. Venüs 10 Mayıs’a kadar yöneticisi olduğu Boğa burcunda kalacak. Sevgi,aşk, cinsellik ve maddi konularda güçlü duygular, sabır ve kararlılık artacaktır. Boğa, Akrep, Başak ve Oğlak burçlarında aşk, sevgi, sanat ve maddi konularda fırsatlar oluşabilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Son derece eğleneceğiniz, neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Hareketli ve canlı olacağınız, bu sayede de olumlu etkileri değerlendireceğiniz bugün, çevrenizin hiç beklenmedik sürprizleri ile de sevinç dolu olabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün gerçeklemesini hiç beklemediğiniz olaylar ile maddi getirilerinizin ileriki günlerde artmaya başlaması muhtemeledir. Bazı girişimler yapmanız gerekirse çekinmeyin.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Dış dünyaya, yaşamın zevklerine ve eğlenceli yönlerine odaklanacağınız bir gün geçirmeniz mümkündür. Sevdiğiniz kişilerle birlikte eğlenmeniz veya kısa bir geziye çıkmak için planlamalar yapmanız günün ana konusu olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Bugün, kısa bir seyahat, gezi veya tatile çıkmak için son derece uygundur. Eğer bunu yapma imkanınız yoksa, kendinize yeni ilgi alanları yaratacak olan programlara katılmayı düşünebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün dış dünyaya odaklanmanız gerekecektir. Çevrenizdeki insanlarla katılacağınız faaliyetler, sizi oldukça memnun edecek ve dinlendirecektir. Kalbiniz boşsa, hoşlanacağınız bir kişi ile tanışmanız da mümkündür.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün, aile büyüklerinin bazı isteklerine uymanız, onların önerdiği şekillerde davranmanız gerekebilir. Bazı nedenleri anlayamayabilirsiniz ama sabırlı olun, her şey yakında açıklanacaktır. Merak etmenizi gerektirecek bir durum yok.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Ani kararlarla gezi planları yapabilirsiniz. Bu planları gerçekleştirme şansını bulursanız, yanınıza sevdiğiniz birkaç insanı da alın. Son derece keyifli ve dinlendirici vakit geçireceksiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Ev bütçesini gözden geçirmek veya yeni bir harcama planı yapmak günün konuları arasında yer alabilir. Harcamalarınız artıyor gibi görünebilir ve buna çok vakit geçirmeden müdahale etmek isteyebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Bugün, sosyal hayatınızda eğlenceli, aşk hayatınızda da son derece romantik anlar geçirme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirebilirseniz, bugünü, son zamanlarda geçirdiğiniz en keyifli günlerden biri haline getirebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün bir spor merkezine kayıt olmak veya yeni bir diyet programına başlamak gibi girişimleriniz olabilir. Daha sağlıklı bir yaşama yönelebilirsiniz. Bunun canlılığınıza da olumlu etkisi olacaktır.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugünün en önemli etkisi, kendisini, aşk hayatınızda romantizm olarak gösterebilir. Birlikteliğinizin büyüsünün farkına varabilir, ilk günlerdeki heyecanı tekrar duyabilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugünün ana konuları, sizin ev halkına veya onların size yapacağı beklenmedik, hoş sürprizler olabilir. Bu sürprizler daha çok maddi nitelikli olabilir ve parasal konularla ilgili önemli bir rahatlık halini yaşamınıza dahil edebilirler.