16 Nisan Gökyüzü

16 Nisan…Mars günü..Günün ilk saatlerinde Yengeç burcuna geçen Ay güne hassas, duygusal, içe dönük enerjiler veriyor. Bugün güvenliğimiz, sevdiklerimiz, ailemiz ve evimiz daha ön planda olabilir. Çevremize karşı daha duyarlı olabilir, geçmiş, hatıralar, çocukluğumuz zihnimizi daha fazla meşgul edebilir.

Sabah erken saatlerde Ay Venüs arasındaki olumlu görünüm, özel ilişkilerde ve sosyal faaliyetlerde destekleyici olacaktır. Güzellik, bakım, estetik ve sanatsal çalışmalar için de sabah saatleri değerlendirilebilir. Öğle saatlerinde Ay Merkür arasında etkinleşecek kare açı bazı iletişim sorunları ve anlaşmazlıklara neden olabilir. Yengeç, Koç, Terazi,Oğlak burçlarının ilk dekanında doğanların biraz temkinli olmaları gerekebilir. Ancak Ay Neptün üçgeninin yumuşak enerjisi daha anlayışlı, sezgisel ve duyarlı olmamıza yardım edebilir. Bu durum gerek sosyal ilişkiler, gerek manevi , ruhsal ve sanatsal faaliyetler için uygun olacaktır.

 

Akşam geç saatlerden itibaren Ay Satürn ile üçgen açı yaptığında daha güvenli ve istikrarlı olabileceğimiz için önemli işlerimizle daha rahat ilgilenebilir, aile büyükleri ve olgun kişilerden destekler bulabiliriz.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yakın çevrenizle oldukça keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Sohbetler derinleşecek, paylaşımlar yoğunlaşacaktır. İmkanınız olursa, sevdiğiniz kişilerle kısa bir gezi gündeme gelebilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Maddiyatla ilgili çeşitli konular ön planda olabilirler. Yapacağınız harcamaların ev ihtiyaçları üzerine yoğunlaşacağını düşünebilirsiniz ama beklenmedik bazı giderler de başka alanlarda ortaya çıkabilirler.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Kişilik özelliklerinizin ilişkilerinizde belirgin olacağı bir gün daha geçireceksiniz. Bu durum, her tülü sosyal ortamda da kendinizi iyi ifade etmenizi ve yeni kişilerin sizi kolay tanımasını sağlayacaktır.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
İnsanlarla olan ilişkileriniz çok uyumlu gidebilir ancak istediğiniz sosyal ilişkiler veya kalabalıklar olmayabilir. Kendi içinize dönüp, iç dünyanızda olan bitenleri incelemek istemeniz mümkündür.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gün geçirmeniz olasıdır. Kendinizi kalabalık insan gruplarının arasına atabilirsiniz. Ancak kalabalığa kaynayıp gitmeniz pek mümkün değil. İlgi, üzerinizde toplanacaktır.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün yapacağınız yardımlar ile insanlarla aranızdaki bağı daha da derinleştirme fırsatları yakalayabilirsiniz. Sevdikleriniz için bazı şeyleri mümkün kılmak size de keyif ve tatmin duygusu verecektir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Sosyal yaşamınızda bazı hareketlenmeler olabilir ve çevrenize size oldukça farklı gelecek insanları katabilir. Bu kişilerin, yaşamınızı, ileriki günlerde olumlu yönde etkileyeceğini görmeniz mümkündür.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün bir tanıdığınıza, maddiyatla ilgili bir konuda bazı önerilerde bulunabilirsiniz. Bu kişi, yatırım amaçlı bir mülk de almak istiyor olabilir ve onunla birlikte bazı yerleri gezebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün kendinizi yakın çevrenizdeki insanlara bırakın. Sosyalliği tercih edin ve çevrenizdekilere uyum sağlayın. Hafif sohbetler ve keyifli aktivitelerle gününüze renk katıp, anın tadını çıkarın.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Vaktinizi geçirdiğiniz mekanlardan birinde konfora yönelik değişikliklerle ilgili planlar gündeme gelebilir. Siz de kendi konfor ve rahatlık beklentilerinizi dile getirip planların bunlara göre şekillendirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün tüm boş vaktinizi zevk aldığınız özel uğraşlarınıza ayırmayı isteyebilirsiniz. Bunun yanında, yakın çevrenizle bulunacağınız aktiviteler de size tahmininizin ötesinde bir tatmin sağlayabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün de aile ilişkileri ön planda olabilir. Anneniz veya babanız ile ilgili sevindirici haberler günün ana konusu olabilir. Uzak bir akrabanın beklenmeyen, hoş bir ziyareti de sizi keyiflendirecek temalar arasında yer alabilir.