27 Nisan Gökyüzü

27 Nisan…Satürn Günü…Akrep burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde boşlukta olacak. Öğleden sonra 14:31’de Yay burcuna geçecek olan Ay güne, özgür, iyimser ve neşeli enerjiler verecek. Sosyal ve kültürel faaliyetler, seyahat, gezmek, spor yapmak için uygun bir gündeyiz. Birkaç gündür bizi etkileyen yoğun duygular ve içe dönük enerji bugün dışa dönebilir. Daha deneyimsel ve maceracı ve meraklı bir ruh hali içerisinde olabiliriz.

 

Akşam saatlerinde Ay Neptün arasında kare açı oluşacak. Bu durum dalgınlık, karışıklık ve bazı konularda hayal kırıklığı yaratabilir. Özellikle etkilenecek olan Balık, Yay, İkizler, başak burçlarının biraz temkinli olmaları gerekebilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Yeni insanlar tanımak, yeni yerler görmek, yeni şeyler keşfetmek isteğinizin yoğunlaşacağı bir gündesiniz. Entelektüel gelişiminizi devam ettirme, eğitiminizin üzerine koyma veya uzun bir kültürel geziye çıkma düşünceleri ağır basabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
İkili ilişkilerinizin daha büyük önem kazanması olasıdır. Yakın çevrenizle birlikte kalabalıklara karışmanız veya sosyal aktivitelerde bulunmanız da günün ana konuları arasına girebilir. Kabuğunuzdan çıkmaktan korkmayın.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Sosyal hayatınızdaki yakın ilişkilerde bazı beklenmedik gelişmeler yaşamanız mümkün olabilir. Bu gelişmeler nedeniyle yeni sorumluluklar yüklenebilir veya bir kişiye önemli bir konuda destek verebilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Bugün rahatına düşkün bir kişinin isteklerini karşılamaya çalışabilirsiniz. Beklentileri yüksek olacağından çok çaba sarf etmeniz gerekebilir ama bu işi sadece bir kere yapacaksınız; o nedenle eksik bırakmadan tek seferde halledin.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eğlence faaliyetlerinden çok daha büyük keyif alabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle akşam vakti sosyalleşin ve insanların arasına karışıp kalabalıklar içinde eğlenin. Yeni aşk fırsatları da günün ana konularından.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Aileyle ilgili konu ve gelişmeler, günün ana temaları arasına girebilirler. Ev hayatınızı ve akraba çevrenizi yakından ilgilendiren olay ve kavramlarla karşılaşmanız, bunların bazı sürprizler getirdiğini görmeniz mümkündür.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Yakın çevreyle ilişkileriniz güçlenecektir. Boş vakitlerinizi arkadaşlarınıza ayırırsanız keyifli vakit geçirebilirsiniz. Birlikte yenecek bir akşam yemeği ve keyifli sohbetler ana konu olabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Parasal konuların öne çıkmaya başlayacağı bir gün geçirmeniz olasıdır. Yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınızla ilgili olarak bir masraf yapabilirsiniz. Harcamalarınızı da tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün, kalabalık ortamlarda kendinizi bulabilir, sosyal yönünüzü tatmin ederek oldukça iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Eğer bazı problemler yaşıyorsanız, sosyal çevrenize açılmaktan ve onların görüşlerini almaktan çekinmeyin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Düşüncelerinizi ve hislerinizi insanlara açmak istemeyebilirsiniz. Sohbet ortamlarında bile içedönük bir yapı sergilemeniz mümkündür. Muhtemelen biraz dinlenmeye ihtiyacınız var ve eskisi gibi aktif olmak istemiyorsunuz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Sosyal hayatınızla ilişkili bir maddi gider, büyük olasılıkla da üyelik aidatı gibi bir masraf gündeme gelebilir. Keyfinizi yerine getirmek için yine sosyal hayata yönelirseniz, yeni masraflara girmemeye çalışın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bir aile büyüğüne veya yakın çevrenizden bir kişiye verdiğiniz söz nedeniyle boş vaktinizin bir kısmını bu kişilerin bir işi için harcayabilirsiniz. Şikayetçi olmayın; söz konusu kişinin de size harika jestleri olacak.