28 Nisan Gökyüzü

28 Nisan…Güneş Günü…Yay burcunda ilerleyen Ay güne iyimser, neşeli, özgür enerjiler veriyor. Sosyal faaliyetler, geziler, spor için uygun bir gündeyiz. Ancak bugün Boğa burcundaki Güneş ve Akrep burcundaki Satürn arasında karşıt açı kesinleşiyor. Gökyüzünün en sert görünümlerinden biri olduğu için gün boyu temkinli olmalıyız. Engellenme, kısıtlanma, sorumluluklarımız, aile büyükleri ve otoriteyle ilgili kavramlarda zorlanmalar oluşabilir. Kronik sağlık problemlerinde artış ve ani kazalar oluşabilir. İhmal ettiğimiz kavramlar karşımıza çıkarak bizi sınayabilir. Özellikle Akrep, Boğa, Kova, Aslan burçlarının ilk dekan doğumluları sert etki aldıkları için dikkatli olmaları gerekiyor.

 

Akşam saatlerinde Ay Jüpiter karşıt açısı kesinleştiğinde duygu ve tavırlarda fazla güvenli, iyimser, abartılı tavırlar oluşabilir. Kendimizi riske atacak tavırlardan uzak durmamız daha doğru olabilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Gireceğiniz bir sosyal ortamda derin konular üzerinde konuşabilir ve bir süredir zihninizde çevirip durduğunuz soruların cevaplarının geldiğini görebilirsiniz. Bunlar, kişisel meseleleri daha kolay kavramanızı sağlayacak.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün, maddi konulara olan yaklaşımınız, aşırı iyimserlik ile aşırı mükemmeliyetçilik arasında gidip gelebilir. Bir orta nokta bulun. Ilımlı bir tutum izlemeli ve istikrarlı bir mali program hazırlamalısınız.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Yakın arkadaş ve akraba ilişkileriniz ile iletişimleriniz, bugün sizi en çok dinlendirecek ve keyiflendirecek kavramlar olacaklardır. Gerginlikten uzak kalmanız, iyimser bir ruh hali içinde biraz rahatlamanız mümkündür.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Bugün bir arkadaşınızı arabayla bir yere bırakmak gibi küçük bir iyiliğin arkası gelebilir ve söz konusu kişinin işleri için uzun zaman harcama durumuyla karşılaşabilirsiniz. Ricalarını geri çevirmeyin ve yanında olun.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Zihninizin kolayca dağılacağı bir gün geçirmeniz olasıdır. Bunun sebebi, özel hayatınızda rahat bir dönemden geçiyor olmanız, duygularınızın yoğunlaştığı günler geçirmeniz olabilir. Fazla gevşememeye çalışın.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Ev yaşantınız ve aile ilişkileri ile ilgili bazı konu ve kavramların ön plana çıkmaya başlayacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Bunlara aklınızı takıp üzerlerinde düşünmek yerine müdahale edip çözün.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Her çeşit iletişimde hızlı bir artış yaşayacağınız bir gün geçirmeniz mümkündür. Yakın çevrenizle aranızdaki haberleşme trafiği yoğunlaşabilir. Eğer bazı görüşmelerde bulunursanız, ılımlı bir tutumla her istediğinizi elde edebilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün fazla aktif olmayabilirsiniz. Hatta, doğanıza aykırı olarak, elinizdeki konuların derinine inmeyi de istemeyebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve sadece gerekeni yapın.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
İnsanları oldukça etkileyip çevrenize toplayacağınız bir gündesiniz. Bilgi dağarcığınızın genişliğine ve bağımsız karakterinize hayran duyacak insanlar gün boyu etrafınızda dönebilirler.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Hareketsiz olacağınız bir gün daha geçireceksiniz. Dış dünyayla etkileşiminiz azalsa da zihniniz tam kapasite ile çalışacaktır. Aklınızda, iyice irdelemek istediğiniz çeşitli konu ve kavramlar olabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Sosyal hayatınızın hareketlenmesi, günün ana konuları arasında yer alabilir. Bulunacağınız kalabalık insan toplulukları arasında aşk veya statüyle ilgili çok önemli bir şans yakalama ihtimaliniz var.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
İnsanların size bakışı daha da olumlu hale gelebilir. Bunu sağlayan bir süredir hal ve tavırlarınızdaki sıcaklık olabilir. Kişilerin size daha yakınlaşmaya çalıştığını fark edebilirsiniz. Bir kişi, daha özel bir yakınlığı arzulayabilir.