30 Nisan Gökyüzü

30 Nisan…Mars Günü…Oğlak burcunda ilerleyen Ay güne ciddi, kararlı, çalışkan enerjiler veriyor. Günün ilk saatlerinde Ay Güneş üçgeni pozitif etkisiyle motivasyonumuzu arttırabilir. Sorumlu olduğumuz işlerle ilgilenmek için uygun bir gündeyiz. Sabah saatlerinde ise Ay Plüton ile kavuşup Uranüs ile kare açı yaptığında gergin ve stresli etkiler oluşabilir. Kendimizi biraz karamsar ve baskı altında hissedebiliriz. İlişkilerimizde oluşabilecek baskı, öfke ve anlaşmazlıklara karşı temkinli olmalıyız. Bunun yanı sıra iş ve özel ilişkilerimizde oluşabilecek beklenmedik, sürpriz kavramlarla karşılaşabiliriz. Özellikle öncü grup Terazi, Koç, Oğlak, Yengeç burçları bu etkiyi daha fazla hissedebilirler. Öğleden sonra yavaş yavaş bu gergin enerjiler dağılmaya başlayacaktır.

 

Akşam saatlerinden itibaren Ay Venüs üçgeni güzel enerjiler vermeye başlayacak. Hem özel hem de sosyal ilişkiler, sanatsal faaliyetler, güzellik, bakım, estetik ile ilgili çalışmalar için akşam ve gece saatleri çok uygun olacaktır.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer geçmişte bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz, bu konular veya kavramları bugün halledebilirsiniz. Önceliği onlara verin.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
İnsanlarla sohbetlerinizde hiç bilmediğiniz, ilginç konuların dile getirileceği bir gün geçirebilirsiniz. Merakınızı cezp edecek kavramlardan haberdar olabilir, bunları kendi başınıza araştırmaya başlayabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Sevdiğiniz kişinin üzerine olan maddi varlıklarla ilgili bazı konulara eğilmeniz gerekebilir. Bu kişinin fikrinizi sorması, birlikte uzmanlara görüşmelere gitmenize kadar uzanacak bir analiz ve değerlendirme sürecini başlatabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Özel hayatınızdaki yakın ilişkileriniz, önem kazanmaya başlayabilirler. Yakın çevrenizdeki insanlara uyum sağlamanız gerekebilir. Şartların getirdiklerine uymanız, sizin adınıza daha yararlı olacaktır.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Size hizmet eden, temizlikçi veya dadı gibi bir kişiyle ilgili gelişmeler olabilir. Bu kişinin bir sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu kişinin yanınızdan ayrılması da bir diğer olasılık olabilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Görev ve sorumluluklarınızı bir kenara atıp eğlenceye veya dinlenceye yönelmek isteyebilirsiniz. Ancak, maddi konularla alakalı planlarınız, sizi planlamalara yöneltecektir. Parayla ilgili olarak aşırı hırslanmamaya çalışın.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Yakın iş çevrenizdeki bazı kişiler, özel yaşamlarındaki sorunlardan dolayı sorumluluklarının bazılarını size devretmeye hazırlanıyor olabilirler. Bu durumdan şikayetçi olmayın; iyiliğinize minnettar kalacaklardır.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
İlişkiler ve iletişim konularında bazı gelişmeler olabilir. Duygularınız yoğun olsa da, iç dünyanızda yaşadıklarınızı herkesle paylaşma eğiliminize engel olun. Sizin için özel olan, iyi anlaştığınız insanlara yönelin.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün, maddi konuların gözünüzdeki önemlerini artırması mümkün olabilir. Bir süredir ertelemekte olduğunuz konular bugün tekrar gündeme gelebilir ve sizi sorunları çözmeye yöneltebilirler.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Görünümünüze daha da özen göstereceğiniz bir gündesiniz. İçinde bulunduğunuz ortamlarda daha da iyi bir intiba bırakmak için kişisel bakım uygulamalarına çokça yönelebilirsiniz. Bu konudaki planlarınızdan vazgeçmeyin.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Yakın çevrenizden bazı kişiler sır gibi sakladıkları bazı sorunlarını bugün size açabilirler. Bu kişileri yargılamadan sadece yol göstermeye çalışın. Sizden istediklerinin sadece destek ve rehberlik olduğunu unutmayın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlık ilişkilerinize çok daha büyük önem vermeye başlayacağınız bir gün geçirmeniz muhtemeldir. Dostlarınızla yaşadığınız sorunlarla yüzleşmek ve bunları çözüme ulaştırmak için yollar aramak günün ana konusu olabilir.