3 Mayıs Gökyüzü

3 Mayıs…Venüs Günü…Kova burcunda ilerleyen Ay günün erken saatlerinde Boğa burcundaki Venüs ile kare açı yapacak ve ardından 07:24’de boşluğa girecek. Gün boyu ay boşlukta kalacağı için yeni girişim ve başlangıçlar yerine günlük rutin işlerimizle ilgilenmek daha doğru olabilir. Alış veriş, güzellik, bakım, estetik gibi konular için de şartlar biraz zorlayıcı olabilir. Bayanlarla olan ilişkilerimizde de temkinli davranmamız gerekebilir. Sosyal ilişkilerde arkadaşlarımız ve ait olduğumuz grubun amaçları ve kendi isteklerimiz arasında çelişkiler yaşayabiliriz.

 

Akşam 21:25’de Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Balık burcundaki Ay duygusal, hassas ve yumuşak enerjiler vererek, sezgilerimizi güçlendirebilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi genişletmeye başlayabilirsiniz. Süregiden ilişkilerinizi de daha ileri boyutlara taşımanız mümkündür. Çevrenizdeki güvenebileceğiniz insanlarla önemli konuları tartışabilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
İnsanların sizden beklentilerini fazlasıyla karşılayabileceğiniz ve onların gözlerindeki öneminizi daha da artırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza yönelmeyin ve insanları mutlu etmeye devam edin.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün, sosyal hayatınızın canlanması ve renklenmesi mümkündür. Dış görünüşünüze özen gösterin ve girişken olun. Ancak; girişken olurken de abartıya kaçmayın. Sosyal yönünüzü alışılmış yollarla ortaya koyun.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Bugün, maddi boyutu olan konularla ilgilenmeniz mümkündür. Harcamalarınızı gözden geçirmek ve bütçenizi düzenlemek, günün ana temaları arasına girebilir. Bu işler için, bir aile büyüğünün yardımını isteyebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yakın ilişkilerinizde, hisler, önseziler ve bazı şeylerin sessiz olarak paylaşılması ve aktarılması yerine, açık ve net iletişim ön plana çıkmaya başlayacaktır. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi dile getirmeniz mümkündür.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, birçok insanla bir araya gelmeniz mümkündür. Bu görüşmelerin ana amacı, planlarınızla ilgili bazı ön hazırlıklar yapmak olabilir. Yine de, tamamen eğlenceye yönelik sosyal faaliyetler için bir araya gelmeniz de olasıdır.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Şansın pek çok konuda yanınızda olacağı bir gündesiniz. Her işiniz rast gidebilir ve tüm beklentilerinizin karşılandığı görebilirsiniz. Piyango veya bir kermes çekilişinden ödül kazanmanız da günün konularından olabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Ev hayatı veya aile içi ilişkiler ile ilgili konular önem kazanmaya başlayabilir. Tüm gününüzü aile üyeleriyle birlikte geçirebilir, birden fazla ziyarete gidebilir, evinizin dekorasyonu ile ilgilenebilir veya sadece dinlenebilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Aile ilişkilerinizin ve arkadaşlarınızla olan iletişimlerinizin ön plana çıkacağı bir gün geçirmeniz muhtemeldir. Sosyal olma arzunuz da artabilir ve yakın çevrenizle birlikte çeşitli sosyal faaliyetlere ya da gezilere katılabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Çevrenizdeki insanların dikkatinin üzerinize yoğunlaşabileceği bir gün geçireceksiniz. Toplum içinizdeki yerinizin öne çıkması ve sizi de kalabalığın arasından sıyırıp alması mümkündür. Bir topluluğun başına geçmeniz istenebilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Kendinize duyduğunuz güvenin artacağı ve bunun da yaşam alanlarınıza olumlu yönde etki edeceği bir gün geçirebilirsiniz. Bazı başarılara imza atabilirsiniz. Bu başarılar, övülmenizi ve adınızın öne çıkarılmasını sağlayabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Gizemli şeylere duyduğunuz ilginin daha da artmaya başladığı, insanların sırlarına daha fazla çekildiğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Sizin de hareketleriniz bugün gizemli olabilirler.