4 Mayıs Gökyüzü

4 Mayıs…Satürn Günü…Balık burcunda ilerleyen Ay, güne duygusal, hassas, yumuşak enerjiler veriyor. Sezgilerimizin güçlendiği, empati yeteneğimizin arttığı bir gündeyiz. Gün boyu Ay, uyumlu bir çok açı yapacağı için iş ve özel ilişkilerimizde olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.
Sabah erken saatlerde Ay Neptün ile kavuşacak ve Satürn ile üçgen açı yapacak. Sanat ve yaratcılık gerektiren çalışmalarda yeteneklerimizi çok verimli bir şekilde kullanabiliriz. Gün içerisinde Merkür ve Neptün arasında oluşacak sextile açı sezgileri ve yaratıcılığı ve empatiyi arttıran etkisiyle iletişimlerimizde ve duygusal ilişkilerimizde destekleyici olacaktır.

 

Öğle saatlerinde Ay Mars, Plüton ve Güneş ile de ahenkli açılar yaparak yaratıcı ve duygusal enerjinin kolay akmasını sağlayacak ve bu durum günlük işlerimize olumlu yansıyacaktır. Özellikle özel ilişkilerde sorunlar varsa, bu enerjilerle birlikte çok kolay çözüm yolları bulabiliriz.


Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Son zamanlardaki koşturmacanın ardından bugün biraz yavaşlamak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Sessizliği arzu edip kendinize ayırmak istediğiniz vakti evde geçirmeniz mümkündür. Sakin ev ortamı size iyi gelecektir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir gün yaşamanız mümkündür. Çeşitli kalabalık ortamlara girebilirsiniz. İnsanların davetlerini kabul ederseniz, bir araya geldiğinizde programı değiştirmeye çalışmayın ve onlara uyun.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Boş zamanlarınızı ailenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukların gereklerini yaparak geçirebilirsiniz. Kendinize veya hobilerinize daha az vakit ayırmanız gerekebilir. Ancak sonuçta, aileniz tarafından ödüllendirilebilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Bugünkü sosyal iletişimlerinizde ilginizi çekecek birçok konunun bahsi açılabilir ve bunlar hakkında daha fazla şey öğrenmek isterken sohbetler uzayabilir. Sohbete dalıp da işlerinizi unutmamaya özen gösterin.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çevrenizdeki insanlarla ortak olarak faydalandığınız kaynaklar veya varlıklarla ilgili inisiyatif alıp tek başınıza karar vermeniz gerekebilir. Bunu yaparken, diğer kişilerin beklentilerini de göz önünde bulundurun.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
İlişkilerinizle ilgili olarak üzerine eğilmeniz gereken sorunlar olabilir ama bunları ihmal ediyor veya erteliyor da olabilirsiniz. Bunları çözmek için uygun bir gündesiniz. İletişim kurmaya şimdiden başlayın.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Belli bir ortamı paylaştığınız kişilerin konforlarını ön planda tutacağınız bir gündesiniz. Bu kişilerin hoşlarına gideceğini düşündüğünüz değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ama önce yine de fikirlerini sorun.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Eğlence faaliyetlerinin sizin için çok daha keyifli geçeceği bir gündesiniz; eve kapanmayın. Girdiğiniz ortamlarda yeni insanlarla da tanışma şansınız olabilir. Bu kişilerden biri sizi farklı şekillerde etkileyebilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Aile içi ilişkilerin önem kazanmaya başlayacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Aile bireylerinin anlaşmazlıklarını çözebilirsiniz. Tarafsız olun ve sözlerinizin yaratabileceği etkiyi önceden hesaplayın.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bu kişilerle olan iletişimleriniz oldukça büyük keyif verebilir. Kapalı ortamlar yerine birlikte kısa gezilere gitmeyi tercih edebilir, farklı yerler görebilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Günün ana konusu, bireylerin fikirlerini birbirine kabul ettirmeye çalışması olabilir. İnsanları zorlamayın, onların da sizi zorlamasına izin vermeyin. Ortamlarınıza anlayış ve rahat bir atmosfer getirin.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün kendinizi son derece enerjik hissedebilir ve hareketli bir gün geçirmek için program yapmaya koyulabilirsiniz. Bu enerjiyi ne tip faaliyetlere harcadığınıza dikkat edin. Boş yere kullanmayın.