11 Mayıs Gökyüzü

11 Mayıs…Satürn Günü…Günün ilk dakikalarında İkizler burcuna geçen Ay hareketli, meraklı, dışa dönük enerjiler veriyor. İlk açısını Venüs ile kavuşarak yapan Ay sabah erken saatlerden itibaren Neptün ile kare açı yapacak. Fazla duygusal ve hayalperest olabileceğimiz gibi, iletişimlerimizde bazı karmaşalar da yaşayabiliriz.
Öğleden sonra bu etkile azalmaya başlayacaktır. Yakın çevremizle iletişimlerimizin arttığı, küçük seyahatler ve geziler yapabileceğimiz, hızlı haberler duyabileceğimiz hareketli bir gün geçirebiliriz.

 

Akşam saatlerinde Ay Uranüs arasındaki sextile açı bizi sürpriz ve ilginç kavramlarla karşılaştırabilir. Beklenmedik haberler, sürpriz misafirler, heyecanlı karşılaşmalar yaşayabiliriz.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün dışarıya çıkıp kalabalıkların arasında kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Ancak dükkan ürünleri size fazlasıyla cazip gelebilir. Para harcama dürtünüzü biraz engellemeye çalışın.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Aktif olacağınız bugün, insanları peşinizden sürükleyebilirsiniz. Ne yapmak istiyorsanız ona yönelebilir, insanların size eşlik etmeye razı olduğunu görüp büyük memnuniyet duyabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Gizli planlarınız veya sürpriz hazırlıklarınızla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Her şey beklediğinizden hızlı ilerleyebilir ve sürprizinizi düşündüğünüzden daha erken bir tarihte yapabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Sosyal yaşam dışında bir alanda tanıştığınız, fazla yakın olmadığınız kişilerle sosyal faaliyetler esnasında bir araya gelebilirsiniz. Kendileriyle uzun sohbetler yapıp ilişkilerinizi daha samimi kılmanız mümkündür.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün yaşlı aile üyelerinin ziyaretlerine gidebilirsiniz. Bir konuda kendilerine yol göstermekten haftalık mutfak alışverişlerini yapmaya kadar birçok konuda yardımlarda bulunabilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Kökü yabancı kültürlerde olan felsefi düşünceler veya inanç sistemleri ile ilgili merakınızı uyandıracak bazı konulardan haberdar olabilirsiniz. Bunları öğrenmek için birkaç kitap alabilir veya internet sayfalarını gezebilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Aile çevrenizdeki kişiler bütçenizle ilgili bazı önerilerde bulunabilirler. Ev giderleri ve kişisel harcamaları gözden geçirip neyin gerekli, neyin de lüks olduğunu baştan değerlendirebilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugünü eşinize ayırabilir ve kendisiyle çeşitli ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği ikinizi de oldukça memnun edebilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün dükkan dükkan gezip yaşam kalitenizi yükseltecek, rahatlığınızı artıracak ürün ve hizmetlere göz atabilirsiniz. Her şeyi isteme eğilimine direnin ve ihtiyacınız olan değişiklikleri getirecek ürünlere yönelin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Zihninizi dinlendiren ve vücudunuzu da yormayan bir uğraşa yönelmek isteyebilirsiniz. Keyifli ve sakin bir gün geçirebilir, ayrıca sevdiğiniz kişiye de bolca vakit ayırabilirsiniz. Böylesi etkileri değerlendirmelisiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Aile üyelerini evinizde misafir edebileceğiniz, kalabalık bir davet verebileceğiniz bir gündesiniz. Akrabalarınız bu davetinizden çok memnun kalabilir ve size de renkli bir gün geçirtebilirler.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
İletişim yetenekleriniz bugün güçlenecektir. Bu nedenle vaktinizi, insanların dertlerini dinlemeye, kendilerine sakladıkları sorunları açığa çıkarmaya, hatta biraz da geçmişi konuşmaya ayırabilirsiniz.