12 Mayıs Gökyüzü

12 Mayıs…Güneş Günü…İkizler burcunda ilerleyen Ay, güne hareketli, meraklı, zihinsel enerjiler veriyor. Sabah saatlerinden itibaren etkili olacak olan Güneş Merkür kavuşumu, haber ve iletişim trafiğini arttırabilir. Yakın çevremizle görüşmek, aile üyeleri ve kardeşlerimizle birlikte olmak, küçük seyahatler ve geziler yapmak için uygun bir gündeyiz. Ay Jüpiter kavuşumu iyimserlik, neşe ve pozitif duygular vererek güzel ve verimli bir gün geçirmemize yardım edebilir.

Ay 16:32’den itibaren boşlukta olacak. Önemli işlerimizi ve görüşmelerimizi bu saate kadar tamamlamak daha doğru olabilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Arkadaşlarla sohbetlerin çok daha keyifli bir havada gerçekleşeceği bir gün geçirebilirsiniz. Kendileriyle bir süredir yapmak istediklerinizi yapma şansı bulmak da bugünün ana konuları arasında yer bulabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Beklemediğiniz bir masrafı karşılamak için birikimlerinizin bir kısmını kullanabilirsiniz. Bu durumun sizi endişelendirmesine izin vermeyin, kullandığınız miktarı yerine koymanız yakın zamanda mümkün olacak..

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
İç dünyanızda uyum olacağı bir gün geçireceksiniz. Aklınız ve duygularınız paralel işlev görüp sizi çalkantılardan uzak tutacaklardır. İhtiyaçlarınıza yoğunlaşabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Hayatınızın birçok alanında hareketlenmeler, yeni gelişmeler olabilir. Ancak, bunların birçoğu perde arkasında gerçekleşecek, gözünüzün önünde olmayacaktır. Kolayca anlaşılabilecek kadar belirgin nitelikler taşımayabilirler.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün duygusal tepkilere dikkat edin. Sükunet içinde kalmaya çalışın. Hoşgörü ve uyumun hakim olduğu ortamlar yaratırsanız, çok keyifli ve rahat bir gün geçireceksiniz. Çevreniz de size iyi zaman geçirtecektir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Sorumluluk duygunuz güçleneceğinden, özellikle ailenize karşı sahip olduğunuz görevlerinize daha da çok eğilebilirsiniz. Boş vakitlerinizin tamamını bu görevlere vermeyin; dinlenmeniz de gerekli.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün yaşama daha değişik bir pencereden bakmaya çalışabilirsiniz. Hayatınızdaki olayların ardında farklı sebepler ve motivasyonlar bulmanız söz konusu olabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün, maddi konularla ilgili olarak dikkatli olmalısınız. Ortak kullandığınız kaynakları tamamen kendi tasarruflarınız doğrultusunda değerlendirmekten kaçının. Ortak kararlarla hareket etmelisiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Eşinizle geçirdiğiniz vaktin daha renkli olacağı bir dönemdesiniz. Diyaloglarınız yumuşayacak ve içerik olarak zenginleşecektir. Sosyal ilişkileriniz de daha keyif verici olacaklardır.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Huzurlu bir ortamda dinlenme isteğinizin yoğunlaştığı bir gündesiniz. Günün etkileri sizi iyice rehavete sokabilir. Zamanınızı kendinize ayırmak, sevdiğiniz işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Partneriniz veya eşinizle olan ilişkinizde, aranızdaki duyguların yoğunlaşması söz konusu olabilir. Bu yoğunluğu romantizm gibi alanlara yöneltin. Gün içinde birbirinize ayıracak vakitler yaratın.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Ev yaşamı ve aile ilişkileri ile ilgili konu ve kavramların ön plana çıkması mümkündür. Çeşitli aile içi sorunlarla ilgilenebilir, fikir ayrılıklarından çıkan çatışmaları gidermeye yönelebilirsiniz.