15 Mayıs Merkür İkizler Burcunda

15 Mayıs…Merkür Günü…Yengeç burcunda ilerleyen Ay, evimiz, yakınlarımız ve güvenliğimiz ile ilgili kavramları öne çıkarıyor. Duygularımız oldukça güçlü olacağı için sevdiklerimizle ve yakınlarımızla ilişkilerimiz artabilir. Sabah saatlerinde Ay Mars arasında oluşacak sextile açı enerji ve motivasyonumuzu verimli kullanmamıza yardım edebilir. Öğleye doğru etkinleşecek Ay Güneş sextile açısı ise özel ve sosyal ilişkilerimiz açısından destekleyici olacaktır. Sabah ve öğle saatlerini yeni girişimler, başlangıçlar, toplantılar ve anlaşmalar için değerlendirebiliriz. Özellikle yeni ay ile birlikte başlayan işlerden daha belirgin sonuçlar almaya başlayabiliriz.

 

Yengeç burcundaki Ay öğleden sonra 15:13’de boşluğa girecek. Ay boşlukta iken günlük rutin işlerimizle ilgilenebilir, eksiklerimizi tamamlayabiliriz.

 

İletişim gezegeni Merkür bu gece saat 23:00’den itibaren Boğa burcundan ayrılarak İkizler burcuna geçiş yapacak. Merkür ikizler burcunun yöneticisi olduğu için oldukça güçlenecek. Hayatımızda iletişim, haberleşme, eğitim, ticaret ve seyahat ile ilgili konularda hareket artabilir. İkizler başta olmak üzere Kova ve Terazi burçları da Merkür’ün enerjisini ay sonuna kadar verimli kullanabilirler.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün, iletişim ve haberleşme trafiği azalmaya başlayıp size rahat bir nefes aldırabilir. Ayrıca, evinizle ilgilenmek için de vakit bulabilirsiniz. Aile ilişkilerine yönelmek veya ev yaşantınızla ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün, iletişim kurma isteğiniz ön plana çıkmaya başlayabilir ve gün içinde insanlarla sürekli iletişim içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve görüşlerinizi paylaşma isteğiniz, son derece güçlü bir hale gelebilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Maddi içerikli konularla ilgilenerek geçireceğiniz bir günde olabilirsiniz. Fazladan harcamaları gözden geçirmek, yakın zamanda yapacağınız masrafları incelemek, bütçenizde ayarlamalar yapmak isteyebilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Duygularınızın güçlü olmaya devam edecekleri bir gündesiniz. Bu empati kurmak açısından faydalı olacaktır. Ancak; çevrenizi tamamen duygusal bir perspektiften izlememeye özen göstermelisiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Dışarıdan bakıldığında normalden farklı görünmeyecekseniz de gününüzü derin düşünceler içinde geçirebilirsiniz. Zihninizi toplamak için sakin yerlerde bulunmanız mümkün. Biraz yalnız kalmak size iyi gelebilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, sosyal yönünüz güç kazanmaya başlayacaktır. Bu sayede, sosyal ilişkilerinize verdiğiniz önemin artmasını bekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmenin yanında, yeni insanlarla tanışmak da ana konular arasına girebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
İnsanların yaşamlarındaki yeriniz önem kazanabilir. Deneyim ve yeteneklerinize ihtiyaç duyan kişiler, destek talepleri ile size gelebilirler. Gerekirse kendi işlerinizi erteleyin ve onların sorunlarıyla ilgilenmek için vakit yaratın.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün, sizi maceraya atılmaya itecek bir dürtü hissedebilirsiniz. Günlük hayatınız ve rutin faaliyetleriniz sizi oldukça sıkabilir ve heyecan aramaya başlayabilirsiniz. Değişik alanlara yönelmek istemeniz mümkündür.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Ev hayatınız veya aile ilişkilerinizle ilgili bazı beklenmedik gelişmeler yaşamanız mümkündür. Günün ana konusu, aile bireyleriyle ilgili maddi bir sorunla ilgilenmek olabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün, tüm konsantrasyonunuzu ikili ilişkilerinize yönelteceğiniz bir gün olabilir. Bunun sebebi, duygusal yönünüzün ağır basmaya başlaması olacaktır. Yumuşak bir yaklaşım benimseyin.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
İnsanların sizden beklentilerini yineleyebileceği bir gündesiniz. Bunları hızlıca yerine getirmeye odaklanabilirsiniz. Kişileri memnun etmek, bugünkü başlıca önceliğiniz olabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Gelenekselliği reddeden yönünüz, bugün son derece güçlenebilir. Bu nedenle, sıra dışı davranış biçimleri benimseyebilirsiniz. Kendinizde biraz değişiklik yapmanın bugün bir zararı olmayacaktır.