17 Mayıs Gökyüzü

17 Mayıs…Venüs  Günü…Aslan burcunda ilerleyen Ay güvenli, canlı, yaratıcı enerjiler veriyor. Sosyal ilişkiler, organizasyonlar, sanatsal çalışmalar için uygun bir gündeyiz. Bulunduğumuz ortamlarda kendimizi öne çıkarmak ve dikkat çekmek isteyeceğimiz bir gün olabilir. Sabah saatlerinde dengeli ve sakin enerjiler var.

 

Öğleden sonra Ay ve Boğa burcunda ilerleyen Mars arasında kare açı etkinleşecek. Ruhsal olarak gerginlik, stres yaratabileceği gibi, kaza ve sakarlıklar ile ilişkilerimizde tartışmalara da açık olabiliriz. Özellikle sabit grup Boğa, Akrep, Kova ve Aslan burçlarının daha sakin, temkinli ve anlayışlı olmaları gerekiyor.

 

Akşam saatlerinde etkili olacak olan Ay Jüpiter sextile açısı iyimser ve pozitif enerjisiyle şartları yumuşatacaktır. Duygusal ve manevi konular, sosyal ilişkiler ve organizasyonlar için akşam saatlerini değerlendirebiliriz.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yaratıcı yaklaşımlardan büyük faydalar sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Standart prosedürlerde bile farklı bir süreç işletmeye çalışabilirsiniz. Doğacak faydalar, kökten bir değişimi getirebilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Gayrimenkullerle ilgili konularda söyleyecek bazı sözleriniz olabilir. Bunlar sayesinde dikkatleri önemli bir detaya çekerek ciddi bir riskin bertaraf edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Tüm haberler sanki bugünü beklemiş gibi görünebilir. Alacağınız duyumlarla ilgili pek çok kişiyi bilgilendirmeniz ve öneriler doğrultusunda ayarlamalara gitmeniz gerekebilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bir çalışmanızla ilgili olarak getirilen öneriler, bu çalışmanın hitap edeceği tabanı genişleterek daha kazançlı girişimlere yönelmenizi sağlayabilir. Yeni fikirlere açık olun.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sizi siz yapan değerlerin ve güçlü yönlerinizin ciddi gelişmeleri mümkün kılabileceği bir gündesiniz. Farklı olaylara kararlı hamleleriniz, bazı akışları oldukça değiştirebilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

İş hayatınızda gündemde olan önemli konularla ilgili size gizli bilgiler verecek bir kişiyle görüşebilirsiniz. Bu kişinin aktardıkları, mevcut gidişata daha kolay anlam vermenize ve sonraki hamleleri daha bilinçli planlamanıza yarayacaktır.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

İş yaşamınızla ilgili bir dileğinizin gerçekleşebileceği bir gündesiniz. Bu sayede, kariyerinizle ilgili önemli bir atılım yapmak yolunda ciddi bir engel de önünüzden kalkabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün yeni işlerle görevlendirilmeyi bekleyebilirsiniz. İlerleyen günlerde hem daha fazla sorumluluk, hem de daha fazla yetki sahibi olabilirsiniz. Liderlik becerilerinizi gösterme zamanı.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Uzak ülkelerle iletişimlerin gündemde olacağı bir gündesiniz. Yabancılarla ortak çalışma konusunda bazı gelişmeler olabilir. İlerleyen günlerde bir seyahate çıkmanız istenebilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Proje finansmanı ile ilgili yeni fikirlerin tartışılacağı toplantılara katılabilirsiniz. Bu fikirlerin bir kısmı size çok riskli görünse bile sert itirazlarda bulunmayın; kısa sürede siz de bunları benimseyebilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Ortaklaşa faaliyetler yürüttüğünüz kişilerle iletişimlerinizin güçlenmesini bekleyebilirsiniz. Tartışmak istediğiniz noktalar varsa, bugünün etkilerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bir iş arkadaşınızdan kendi işlerinizin bir kısmına da bakmasını isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Siz kendi işinizi yine de kendiniz halledin. Hızlı çalışın ve sonra da bir güzel dinlenin.