19 Mayıs Gökyüzü

19 Mayıs…Güneş Günü…Başak burcunda ilerleyen Ay güne düzenli, çalışkan, titiz enerjiler veriyor. Bitirilmesi gereken eksik işlerimizle ilgilenebilir, evimizde düzenlemeler yapabilir, bahçe ve toprak işleri ile ilgilenebiliriz.

 

Sabah saatlerinden itibaren Ay Venüs arasında etkili olacak kare açı, özel ve sosyal ilişkilerde fazla detaycı ve eleştirel yaklaşımlar nedeniyle gerginlik yaratabilir. Annemiz ve bayanlarla olan ilişkilerimizde de daha dikkatli olmalıyız.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün, tüm vaktinizi ve enerjinizi, halletmeniz beklenen günlük işlere ve bunların içlerinde barındırdığı detaylara ayırmanız gerekebilir. İşler istediğiniz hızda ilerlemezse, programa yetişmek için destek isteyin.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Yaratıcılığın ana konu olabileceği bir gündesiniz. Değişik önerileri de değerlendirmelerinize dahil etmelisiniz. Eğer aklınıza sıra dışı bir fikir gelirse, bunu hemen bir kenara koymayı düşünmeyin.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Çalışma ortamınızda bazı değişiklikler planlanabilir. Mekanın düzeni veya bulunduğunuz binayla ilgili olabilecek bu değişiklikler, bir süreliğine işlere ara verilmesini gerektirebilir. Hızlı çalışıp şimdiden mümkün olduğunca iş bitirin.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Gününüz olasılıkla son derece hareketli geçecektir. İnsanlardan size yardım etmelerini isteyin. Özellikle sadece iş ilişkiniz olmayan, arkadaşlık ilişkisi de kurduğunuz kişilerden önemli destekler alabilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugününüzün ana konusu, maddi niteliği olan belli bir konuyla alakalı gelişmeleri kapsayabilir. Bu konuyla alakalı çeşitli görüşmeler veya toplantılar yapabilir, iletişim cihazları üzerinden çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, titizliğiniz işlerin yürütülmesi konusunda birçok fayda sağlayabilir. Özellikle anlaşma ve sözleşme gibi konular söz konusu olduğunda bazı detayları çok iyi yakalayabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
İş ortamında bir kişi, size, çok önemli bir haber getirebilir. Bu haber gizlenmiş bazı şartları görmenizi sağlayarak ileride yapacağınız hamleleri buna göre şekillendirmenizi, rakipleri hazırlıksız yakalamanızı sağlayabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Meslektaşlarınızla yapacağınız toplantılar bugün çok verimli geçeceklerdir. Her konu detaylı biçimde görüşülüp karara bağlanabilir. Fazla eleştirel davranmazsanız, tartışmalar da yumuşak geçecektir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Görev ve sorumluluk bilincinizin son derece kuvvetleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Tüm vaktinizi ve enerjinizi görevlerinize ayırmaya eğilim gösterebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Değişik bir bakış açısı ile işlerle ilgili yeni boyutların farkına varabilir ve daha etkili olacak hamleler planlayabilirsiniz. Kendinizi geleneksel bakış açıları ile kısıtlamamaya çalışın.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Tüm gününüzü, maddi niteliği olan konu ve kavramlar üzerinde düşünmeye ayırabilirsiniz. Ödentiler, borçlar, alacaklar, mülkler ve diğer hesap kalemleri ile alakalı fikirler üretebilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Ortaklaşa işler yaptığınız kişilerle ani toplantılara katılmanızın gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Bazı gelişmeler üzerinde hemen tartışıp harekete geçmek gerekebilir.