20 Mayıs Gökyüzü

20 Mayıs…Ay Günü…Başak burcunda ilerleyen Ay güne düzenli, titiz, çalışkan enerjiler veriyor. Sabah saatlerinden itibaren Ay Mars ile üçgen açı içerisinde olacak. Kendimizi enerjik, girişken ve hevesli hissedebiliriz. Detay ve hizmet gerektiren işlerle ilgilenmek, organizasyon yapmak, için uygun bir gündeyiz. Analiz gücümüz yüksek olacağı için sorunlara daha kolay çözümler bulabiliriz.
Öğleden sonra Ay Güneş arasında oluşacak üçgen açı hem iş hem sosyal hayatımızda çok destekleyici olacaktır. Otorite kavramları ve karşı cinsle ilişkilerimiz daha dengeli olabilir. Yeni girişimler, anlaşmalar, toplantılar için bugünü değerlendirebiliriz,
Ay akşam 19:48’de boşluğa girecek ve hemen ardından 20:07’de Terazi burcuna geçiş yapacak. Akşam saatlerinde ilişkiler, denge ve uyum temaları daha fazla önem çıkabilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Yaşamınızda daha rahat olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İlişkileriniz olsun, yaşam mekanlarınız olsun, çeşitli alanlarda farklılıklara gitmek isteyebilirsiniz. Konfor, sükunet ve uyuma çok önem vereceksiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün sosyal ortamlarda çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Size oldukça çekici gelecek insanlar çevrenizde toplanabilirler. Bunlardan biri, sizinle özellikle ilgileniyor olabilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Eviniz veya aileniz ile ilgili olarak yapmış olduğunuz bir plan veya programda bazı değişiklikler olması muhtemeldir. Eskisine oranla daha pratik yaklaşımlar benimseyebilirseniz şartlara uyabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Bugün, yakın çevrenize yönelmeniz mümkündür. Boş vakitlerinizi arkadaş ortamında geçirebilirsiniz. İletişimde pasif kalmayın ve sohbetlere katılıp kendinizi, duygularınızı açıkça ifade edin.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün, maddi konularla ilgilenirseniz, mantıklı ve pratik bir bakış açısı benimsemeniz gerekecektir. Ayrıca, bonkör yönünüzü kontrol etmeli, gereksiz masraflara girmekten kaçınmalısınız.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün yaşama çok daha iyimser bir pencereden bakabilir ve gördüklerinizden memnun olabilirsiniz. Hiçbir şeyin keyfinizi bozmasına izin vermeyin. Günün güzel etkilerinin tadını çıkarın. Detayları irdelemeyi de başka güne bırakın.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün, iç dünyanızda yaşama isteğiniz kuvvetlenebilir ve her zamankine oranla daha içedönük bir kişilik sergileyebilirsiniz. Yalnız başınıza kalmayı, kalamazsanız az iletişim kurmayı tercih etmeniz mümkündür.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün, sosyal yaşamınızın canlanması söz konusu olabilir. Kalabalıkların arasına karışarak kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Moralinizin düzelmesi, mevcut şartlarla ilgili olarak çok daha iyimser olmanızı da sağlayabilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugünkü hareketlerinizde temkinli olmanız mümkündür. İlişkilerinizde, yaklaşımlarınızı, ileriyi mümkün olduğunca düşünerek belirleyeceksiniz. Bu durumun ifade konusunda tıkanıklık yaratmasına izin vermeyin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Uzun bir seyahate çıkmak için planlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Farklı yerler görmek, farklı insanların arasında olmak isteyebilirsiniz. Seyahat acentelerini gezerek turlar hakkında bilgi almanız mümkündür.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Günün ana konuları, sosyal ortamlardaki sıcaklık, uyum ve açık ifade şekilleri olabilir. Yine de, bu ortamlardaki olumlu havaya kapılıp fazla bonkör olmayın. Cebinizdeki parayı korumalısınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yakın ilişkilerinizle ilgili olarak son derece olumlu bir gün geçirme şansına sahipsiniz. Partneriniz, eşiniz veya arkadaşlarınızla olan iletişimleriniz son derece hoş bir havada gerçekleşebilir.