26 Mayıs Gökyüzü

26 Mayıs…Güneş Günü…Yay burcunda ilerleyen Ay, güne iyimser, neşeli, pozitif enerjiler veriyor. Sabah saatlerinden itibaren Ay, ikizler burcunda seyreden Venüs, Merkür ve Jüpiter ile karşıt açı yapacak. Duygularımız, isteklerimiz ve düşüncelerimizde fazla güvenli, iyimser ve abartılı tavırlar oluşabilir.Konuşmalarımızda özgüven ve abartılar pot kırmalara yol açabilir.Yeme, içme, zevkler konusunda da sınırı aşabiliriz; dikkat edelim. Cesaret ve iyimserlikle kendimizi zorlayacak riskler almayalım.

 

Güneş Neptün arasında etkili olacak kare açı da duygularımızı, hayallerimizi, sezgilerimizi çok güçlendirebileceği gibi, gerçeklerden uzaklaştıran etkisi nedeniyle dalgınlık, karışıklık, hayal kırıklığı da yaratabilir. Özellikle değişken grup, İkizler, Balık, Yay, Başak burçları bu enerjileri daha yoğun hissedebilirler. Ay öğlen 13:25’de boşluğa girecek ve 00:29’da Oğlak burcuna geçene kadar boşlukta ilerleyecek.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün sosyalleşirseniz farklı kişilerle tanışma şansını elde edebilirsiniz. Sanatçılar, yazarlar veya düşünürlerin yanında farklı kültürel arka plana sahip kişiler de ilginizi çekebilirler.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bir tanıdığınız paraya ilgili bir sorunu için sizden yardım isteyebilir. Bu yardım borç vermek şeklinde de olabilir. Söz konusu kişinin içinde bulunduğu durumu ve istediği meblağı göz önünde bulundurarak yanıt verin.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün, sosyal açıdan oldukça olumlu etkiler alabilirsiniz. Sosyal hayattaki faaliyetleriniz ve yakın arkadaş ilişkileriniz sayesinde oldukça rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Evinizin dekorasyonu ve konforu ile ilgilenmeye vakit ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Eviniz için alışverişe çıkmanız da mümkündür. Harcamalarınıza dikkat edin ve aşırıya kaçmayın.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Duygusal hayatınızdaki uyumlu ve keyifli ortam, hayatınızın her yönünde iyimserlik yaratabilir. Gün boyunca eğlenme ve dinlenme isteği duyabilirsiniz. Sanat ve hobiler size daha da çekici görüneceklerdir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, ağırlığı evinizle ilgili konular ve aile içi ilişkilere vermeye devam edebilirsiniz. Emlak, ev bütçesi, zorunlu harcamalar veya akrabalarla kurulan diyaloglardaki hususlar günün ana konuları olabilirler.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün, yüz yüze iletişimlerin büyük ölçüde artmasını bekleyebilirsiniz. Ilımlı, samimi ve nazik yaklaşımlarınız sayesinde puan toplayabilir, güçlü diyaloglar ve bağlantılar kurabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Maddi konular, bugün de zihninizi en çok meşgul eden şeylerin başında gelebilirler. Parayla ilgili olarak oldukça huzurlu ve güvenli hissetmenizi sağlayacak gelişmeler de ana konulardan olabilirler.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Sosyal yaşamda yer alırsanız, gün sizin gününüz olabilir. İnsanların etrafınızda biriktiklerini görmeniz fazla zaman almayacaktır. Onları etkileme düşünceniz olmasa bile her sözünüz ve hareketiniz büyük etki yaratabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün sadece kendinizi değil, tüm işlerinizi ve çalışmalarınızı da gizlemek isteyebilirsiniz. Çeşitli sebeplerden her hamlenizi perde arkasında gerçekleştirmeniz günün ana konusu olabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün sosyal sorumluluk duygunuz artabilir ve toplum için daha fazla şey yapmak isteyebilirsiniz. Bir hayır kurumu veya toplumsal sorunlara karşı faaliyet gösteren bir grup bünyesinde yer almaya başlayabilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Aile büyüklerinin sizden bazı ricaları olabilir. Boş vaktinizin bir bölümünü kendilerine ayırabilirseniz, onları fazlasıyla mutlu edebileceğinizi aklınızda bulundurun.