27 Mayıs Gökyüzü

27 Mayıs…Ay Günü…Oğlak burcunda ilerleyen Ay güne çalışkan, karalı, ciddi enerjiler veriyor. Sabah saatlerinden itibaren Ay, Balık burcundaki Neptün ve Akrep burcundaki Satürn ile sextile açı yaparak iş ve özel ilişkilerimizde bizi destekleyebilir.Sorumluluklarımızla ilgilenmek, işlerimizi verimli olarak yürütmek için iyi bir gündeyiz. Öğle saatlerinde de bu olumlu etkiler devam edecek. Akşam saatlerinde Ay Plüton ile kavuşup, Uranüs ile kare açı yaptığında, duygusal olarak baskı ve gerginlik hissedebiliriz. Özel ilişkilerimizde daha sakin, anlayışlı olmaya çalışmalıyız. Kazalara ve sakarlıklara karşı temkinli olmalı, riskli hareketlerden kaçınmalıyız.

 

Bugün İkizler burcundaki Merkür İle Jüpiter kavuşum yapacaklar. Özellikle mutluluk verici, güzel haberlerin gelebileceği iletişim, eğitim, seyahatlerle ilgili şanslı gelişmelerin yaşanabileceği bir gündeyiz.


Demet Baltacı Bilincokulu.com
Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün, doğan fırsatlarla alakalı kendinize göre bazı hazırlıklar yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde ciddi girişimlerde bulunabilir, hedefe ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. İstediğiniz atılımı yapmayı başarmanız olasıdır.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Evinizle alakalı olan bazı beklenmedik masraflar, günün konularından biri olabilir. Bir diğer konu ise, sosyal bir ortamda tanışacağınız yabancı uyruklu bir kişinin size ekstra gelir fırsatı sunması olabilir. Çevrenizi iyi gözlemelisiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Çevrenizden, miras, nafaka, tazminat gibi çalışarak kazanılan para dışındaki gelirle alakalı bazı haberler alabilirsiniz. Henüz bilgilendirilmemiş olduğunuz gelişmeleri size aktarabilirler.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Özel yaşamınızdaki bir ilişkinin niteliği çok daha ciddi bir boyut kazanabilir. Bekleyip durduğunuz bir teklif alabilirsiniz. Bir anda kendinizi, önemli bir karar verme durumunda bulmanız mümkündür.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günlük işlerinizle alakalı gelişmeler sonucunda ileriki günlerde programınızda değişikliklere gitmeniz gerekiyor olabilir. Yeni bir program ve iş planı üzerinde düşünmeniz günün ana konularından olabilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, yaşamın renkli ve sevimli yönlerine doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Gereğinden fazla titiz ve eleştirici olmayın. Günün tadını çıkarmaya çalışın. Oldukça gevşeyip rahatlayabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Sosyal yönünüz güçlü olsa da, bugünkü boş zamanlarınızı evde değerlendirme isteği ağır basabilir. Akrabaları davet etmeniz veya evde düzenlemeler yapmanız mümkündür. Ev için kısa bir alışverişe de çıkabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Gününüzü arkadaşlarınızla birlikte geçirmek isteyebilirsiniz. Hareket, iletişim ve sosyalleşmek günün ana konuları olabilir. Bir arkadaş toplantısına davet alırsanız reddetmeyin; yeni tanışacağınız etkileyici bir kişi size katılacak olabilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Maddi zevklerin ön planda yer alacağı bir gündesiniz. Lüks sosyal ortamlara, pahalı restoranlara gidebilir, pahalı alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi dikkate almadan sadece isteklerinize göre hareket ederseniz harcamalar çok yüksek olabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Kişilik özelliklerinizi çevrenizdeki insanları etkileyecek ve yönlendirecek biçimde kullanmanız mümkündür. Sadece kişilere sorunları çözmek için öğüt vermeyebilir, ilişkilerdeki sorunları da insanları kolayca ikna ederek giderebilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Duygularınız bugün büyük güç kazanabilirler. Bu nedenle, yakın çevrenize daha duygusal ve sıcak biçimde yaklaşabilirsiniz. Yaratacağınız samimi hava, ilişkilerinizi çok daha kolay geliştirmenize yarayacaktır.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün, yakın çevrenizden bir kişinin veya dahil olduğunuz bir sosyal ortamın gözünüzdeki önemi büyük ölçüde artabilir. Bunu sağlayan şey ise, günlük yaşamınızda aldığınız bir destek olabilir.